Fórum pridal Barky, 23. 3. 2019 16:21 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

V kine najradšej sedávam

0
Barky

hrá sa, že má 0 rokov
Tomb of the Mutilated

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

Kedže sa spustil predpredaj na Avengers:Endgame, tradične sme sa celá partia povadili, kde si kúpiť lístky. Takže ma zaujíma aj váš názor, ideálne aj s argumentom prečo. Ten môj je jednoduchý, každý krát keď som sedel vpredu, tak bolo počuť nejakých kokotov ako tam stlačajú obaly, žerú pukance, rozprávajú sa. Anyway čím som vyššie, tým vyšší je aj pokoj a kľud. Neviem síce ako sa v kine šíri zvuk od ľudí a rovnako viem, že nejaký kár si môže sadnúť vedľa mňa aj keď sedím vzadu. Ak le sedím vzadu pokojne si pozriem film, sedím vpredu - prvá hodina je úplné peklo.
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nebol som v kine dvesto rokov asi
  3. 3
    Verdamt

27 ročný muž

Deviaty rad, trináste sedadlo.
  4. 4
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

@torpedo08 pre teba platí vynimka pokojne hlasuj akoby som sa pýtal na krčmu
  5. 5
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

:D (thumbs) no hlasoval som za kino este z davnych dob ked som v nom parkrat v zivote bol :D
  6. 6
    Hnisavica

tvári sa, že má 3 roky

No hej, nerád stojím
  7. 7
    Koichi

tvári sa, že má 4 roky

ideálne tak vyššie v strede, nie úplne vysoko, cca 3/4 výšky, skadiaľ je úplne najlepšie vidno na plátno :)
    dole by som nechcel sedieť lebo by som musel pozerať do hora ako debil a celkom hore tiež nieje ideálne
  8. 8
    Nightrain

30 ročný muž
    Levice

Celkom hore.
  9. 9
    Danieldevil

28 ročný muž
    Bratislava/Trnava

väčšinou úplne hore, aj keď viem, že lepšie by bolo viac v strede, ale nemám rád keď mi niekto chrúme za hlavou :D
  10. 10
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

na avengers ideálne mimo kina
  11. 11
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

@poke mňa to tiež moc neberie, ale potom zas nebudem vediet na pive o co sa jedna. Ideme tam traja taký ze to poohovarame ked to skonci :D
  12. 12
    Sidious

21 ročný chalan

V strede výšky plátna.
  13. 13
    Elmsi

11 ročné dievča

Úplne v zadu.. jednak ta nikto nepodreze a jednak nikto neuvidi fajku :D