Fórum pridal Kaiserchief1, 5. 9. 2018 12:06 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

V ktorých z týchto dvoch kancelárskych priestorov, by ste pracovali radšej?

0
Kaiserchief1

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

1. open office
    https://mpstaff.com/wp-content/uploads/2016/09/42307744_s.jpg

https://newwaveoffices.files.wordpress.com/2014/02/dp_h_pt_openplan.jpg

2. cubicles
    http://cdn.thefiscaltimes.com/cdn/farfuture/GSNfIaYq-zQNCcMpwpHat65qFUxBaqzsKG0Tn5OXorI/mtime:1516661424/sites/default/files/styles/article_hero_image/public/slideshows/09262012_office_cubicles_slideshow.jpg?itok=vOaiXKHt

https://clearchoiceos.com/wp-content/uploads/2016/12/Used-Office-Cubicles-Houston.jpg
  2. 2
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

open... ale to mi našťastie nikdy nehrozí (:
  3. 3
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Menefreghista

Aj druhá možnosť mi príde dosť open a je mi teda jedno, či 1 alebo 2 :D súkromnejší mi príde vlastný kancel, to by už bola iná vec
  4. 4
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

robim v open Office a uz som si zvykla.. nie je to az tak hrozne (?)
  5. 5
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

@darkestangel Hej to je jasne, mat vlastny kancel je urcite asi naj, ale skor ma zaujima co by si birdzaci vybrali z tychto dvoch moznosti. :D
  6. 6
    Bebekex

25 ročná žena

nevieeeem.
    v 1, robim teraz a je to v pohode. mam rada ak sa obcas rozvinie nejaka zaujimava diskusia
    ...to 2, mi pride ze je tam o trosku viac sukromia,ale nie az tak, ale nemas sa s kym bavit a poradit velmi..cize 1
  7. 7
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

ja by som sa zblaznila v open offici :D absolutne si to neviem predstavit, ja nedokazem pracovat, ked ma niekto aj iba minimalny vyhlad do mojho monitora
  8. 8
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

no z tychto 2 radsej cubicle, ale aj tam by som mal stresy :D keby som mohol byt chrbtom k stene aspon a stena za mnou az po strop (: Toto podla mna musi strasne nicit psychiku :D
  9. 9
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

@fakecocacolazero Presne, mne by toto asi najviac prekazalo, keby stale niekto chodil okolo a pozeral sa stale co robim na pocitaci, mna to znervoznovalo uz doma len ked sa mama pozrela na monitor. :D
  10. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Tie kocečky na mňa pôsobia príliš roboticky, v otvorenom priestore sa dá aspoň kecať a ponúkať sa jedlom a tak :-D
  11. 11
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@7 @9 vsak prave, ale v cubicle je to to iste, len maju mensi vyhlad - ale tiez nikdy neviem, ci nejaky pelo prave nestoji za mnou a nekuka sa :D
  12. 12
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

@pubertslatinocelny Ako verim tomu, ze ak by tie steny neboli dostatocne vysoke, tak by sa urcite nasiel nejaky pako, co by sa prehol cez tie steny a cumel ti na monitor. :D
  13. 13
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Noaze! :D Ja by som to sam robil, ak by som mal dobre vztahy s kolegami :D Na tom obrazku tie steny nie su vysoke, zo stolicky by aj nizky clovek videl ponad
  14. 14
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@pubertslatinocelny brigadoval som v open ale aj v tom open boli vlastne cube (: a zvykl by si si... hlavne, keby si musel... niektore baba (aj chlapi) tam robili 10 - 14 rokov (:
  15. 15
    Slackerbitch

24 ročné dievča

Teraz robim v open off kde ani nemame kazdy vlastny stol a chyba mi trocha sukromia :(
  16. 16
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@slackerbitch odbehni si preprdnúť kedy-tedy. Jediný spôsob, ako prežiť v korporátnom svete bez ujmy na psychike :S
    Ja viem o com hovorim - kazdy vidi, v akom tip-top stave som si udrzal psychiku (:
  17. 17
    Slackerbitch

24 ročné dievča

@fakecocacolazero s tymto som mala aj ja problem ale zvykla by si si :D ja napr ani len netusim, co robia kolegovia na svojich monitoroch :D
  18. 18
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

@slackerbitch praveze vobec, sedeli sme aj teraz tak, ze traja v offici a clovek by si povedal, ze maju svoju robotu ale furt nakukali :D :D
  19. 19
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

jedine klasicke kanclem idealne max 3 ludia v jednom.
  20. 20
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

jedine klasicke kanclem idealne max 3 ludia v jednom.
  21. 21
    Subarnica

21 ročné dievča

My sme v kancli 4, dvere do open officu sú stále otvorené a je to otrava keď začnú 3 naraz telefonovať.. -_- neskutočne rušivé
  22. 23
    Andy-larkin

33 ročný muž
    ♥♥♥B♥R♥A♥T♥I♥S♥L♥A♥V♥A♥♥♥

Obidva druhy su hlupost. Najlepsie su klasicke kancelarie - miestnosti. V dnesnej dobe ked su ludia nezodpovedni, neberu ohlad na druhych a chodia do prace chori, tak v oboch typoch sa choroba velmi dobre siri.
  23. 24
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@pubertslatinocelny A v 2. by si sa stále musel vstávať a kukať sa na koniec miestnosti, či si pre teba nejdú agenti :D
  24. 25
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Brrr ani jedno
  25. 26
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@hnisavica to je odkial? :D
  26. 27
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A čo tak vlastná kancelária ? :D :)
  27. 28
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

open office je v pohode....aj ked som introvert, dá sa to, ved nepozerám tam péčko abo čo, len si robím svoju robotu, občas pokecám s kolegami...a tie bunky vypadajú jak králikárne.
  28. 29
    Salora

hrá sa, že má 2 roky

@andy-larkin nič nie je len čierne alebo biele... nehovoril by som hneď o nezodpovednosti...
  29. 30
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

hah, nie je to o priestore ale o praci :) robila som v malej firmicke kde sme boli v jednej miestnosti 4ria + 2 sefky a bolo to PEKLO.
    teraz robim vo velkom open ofise a je to super. ked mi ludia obcas zacnu liezt na nervy tak sa proste zavriem do quietky. ale ak sa niekto potrebuje uplne ze strasne sustredit, tak najlepsi je aj tak samostatny kancel, nie ten obrazok c.2.
  30. 31
    Poppyseed

24 ročné dievča

Nikdy som nepracovala ani v jednom a tie bunky som videla asi iba v americkych filmoch a serialoch a vzdy sa mi to pacilo, tak asi to. :D
  31. 32
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

robím v open office, zatiaľ vyhovuje, ale mali sme v práci zašívareň a tá je zrušená, chýba mi kúsok súkromie na svoje telefonáty, ktoré sa niekedy týkajú mojej budúcej práce, lebo zmeniť chcem, nooo a logicky nemusí každý všetko počuť, rovnako aj telefonáty s klientom mi prídu trápne, ak ich niekto počúva
  32. 33
    M_i_k_i

21 ročný chalan
    Nitra

@pubertslatinocelny Matrix
  33. 34
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@miki_snark jj :D uz som bol doškolený :D
  34. 35
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ja mam open teraz a neviem si predstavit robit v nejake skatulke
  35. 36
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

robím v open a úplne to neznášam, lebo tá čúza, čo sedí na úplne opačnom konci musí vkuse mlieť o úplných kravinách a ešte nahlas, aby sme to všetci počuli -.- 14532584krát som mala chuť sa postaviť a ísť jej jednu prijebať s klávesnicou alebo čo -.-
    ale kašlať na to, o pár dní už budem sedieť v peknej tichučkej kancelárii! :-S čiže, z týchto tvojich možností by som preferovala tú, kde by neboli sprostí ľudia, ktorí stále musia kvákať tak, aby ich bolo všade počuť, lebo si myslia, že sú stredom vesmíru...to, že mi niekto vidí do počítača mi nikdy vôbec nevadilo
  36. 37
    Dezolat

30 ročný muž

Niekedy by som povedal ze v uzavretej ale otvorena ma viacero vyhod. Zalezi hlavne od kolegov. Aj ked je praca narocna, tlacia terminy, vedenie, niekedy sa nedari tak sa stale doobre pracuje pokial mas okolo seba ludi ktori ta podporia alebo aspon zasranduju a zdvihnu naladu. Ked s om studoval tak som mal predstavu idealnej prace ze budem niekde v skatuli si robit svoje 8 hodin a pojdem domov ale teraz by som v zivote nemenil.
  37. 38
    Dezolat

30 ročný muž

Aj mame starsiu kolegynu v kancelarii co by asi aj najradsej pracovala sama, stale je nasrana vadi jej ked sa bavime a vysiela negativne vln. No podla mna len hra tsundere a bolo by jej bolo za nami smutno XD A mne tiez. V kockach podla mna sa neda vytvorit dobry kelektiv.
  38. 39
    Agord

tvári sa, že má -1 roky
    Za fotoaparátom

Akurát pracujem v open office a celkom mi to vyhovuje. :smile: