Fórum pridal Abeceda123, 27. 3. 2020 15:22 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vadí vám keď na ulici vidíte niekoho bez rúška?

0
Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

ruska nosit vonku kde je pat ludi je uplny nonsens. v naplnenom priestore je to ok a adekvatne ale ako idiot ho mat furt navleceny na ksichte je zbytocne
  2. 2
    Abeceda123

tvári sa, že má 4 roky

@chlorofyl holt je to povinné, je jedno či ste tam dvadsiati alebo dvaja...
  3. 3
    Yoss

29 ročný muž

@chlorofyl Podľa mňa to má zmysel, aj keď nikto nie je okolo teba. Za prvé nedotýkaš sa priamo nosa alebo okolia úst, čím sa obmedzuje prenos smerom povrchy-ruka-nos/ústa + niektorí ľudia často pľujú na chodníky a týmto je to trochu obmedzené, ďalej nie je dobré hovoriť obyčajných ľuďom, že ich nemusia mať vonku, nakoľko nevedia správne odhadnúť, kedy ho treba mať a kedy nie, je to prevencia, je to povinné a je to dobré riešenie - výsledky už vidíme, zatiaľ to máme to pod kontrolou.
  4. 4
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

nechodim na ulicu a ak aj hej, tak som tam sama a mam rusko
  5. 5
    Dee99

26 ročný muž
    RK

nreišim no mohli by za to pokutovať.. :D
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Vonku mi to je jedno ja ho mám a ostatní nech si usúdia či ho tam potrebujú mať alebo je to tam bezpečné zas chápem že dýcha sa v tom zle takže občas si ho niekto potrebuje dať dole

ale minule ma vytočil jeden arogantný dedko vo vlaku ktorý ho mal celú cestu na čele lebo on potrebuje papkať (2h vkuse!!) aj napriek tomu že ho sprievodca upozornil že je to zakázané a rúško je povinné mať celú cestu a keď tam sám pre seba celú cestu nadával a potom si tam ešte rozkrájal cibuľu fakt som sa naozaj veľmi ovládla vtedy že som toho sprievodcu nešla zavolať znovu... neznášam keď takto niekto nerešpektuje to že existujú aj druhí ľudia
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Ked vidim ze ho planuje mat dlhodobo dole alebo ho nema vobec pri sebe a ide sa pohybovat medzi ludmi tak ano
  8. 8
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

Vidim ludi bez ruska len pri mrtvom ramene, ked sa tam ja aj ti ludia chodime prechadzat a obchadzame sa na X metrov.. to mi nevadi uprimne, nemame absolutne ziadny kontakt

Ale minule som videla asi zo dvanast chalanov hrat futbal na ihrisku, to bola dost kokotada
  9. 9
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

áno, lebo rúškami chránia mňa, nie seba

takže, vadia mi sebeckí kokoti ktorí nevedia uposlúchnuť jednoduché pravidlo a nariadenie ostať doma a keď už vyjdu tak si nedajú ani šatku? áno

10. 10
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Je mi to jedno , nikde nechodim ja som safe
  11. 11
    Chlorofyl

11 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@yoss no ano ale ked poznas tie pravidla ze si nemas chytat tvar a neplut a hocico ine tak potom to je OK. ja nehovorim o ciganoch a sedlakoch co na to zvysoka seru ale o uvedomelych ludoch ktori vedia co sa teraz nesmie
  12. 12
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

ani nie, ked je dostatocne daleko, aby mi nemohol kychnut do oka
  13. 13
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

pokutovala by som to :D
  14. 14
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Keď je blízko mňa tak asi áno. Predsalen treba to nosiť tak to nosme radšej.
  15. 15
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

Viac menej neriešim, len sa k takým nepribližujem... sám si dávam dole, keď nie je nik naokolo nablízku.
  16. 16
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

Inak ešte včera som bol taký že sa to už zlepšuje, pomaličky nad tým vyhrávame a zotavujeme sa. Dnes som už taký, že je to príšerné a celý boj ešte len začína.
  17. 17
    Dezolat

31 ročný muž

Byvam v malom meste. Ked idem do prace peso prechadzam tak max. okolo 2 ludi. Osobne mam celkom v prdeli ruska. Vo verejnych miestnostiach to este celkom chapem ale vonku ked pomali nikoho nestretnes je to somarina. Ale dam si ked okolo niekoho prechadzam aby som nebol za curaka.
  18. 18
    Bunat

23 ročné dievča

Nevadi mi to pokym dodrziava dostatocnu vzdialenost od ostatnych ludi resp. nemyslim si, ze je to na pokutu, ked je niekto sam na ulici a nema rusko. Akonahle su v okoli dalsi ludia mal by ho ten clovek mat. Viem, ze to je povinne ale ked s tym uz po 12 hodinach v praci odpadavate na nedokysliceny organizmus, tak jednoducho mate pochopenie, ze to niekto nema nasadene, ak nikoho okolo seba neohrozuje
  19. 19
    Rothschild

29 ročný muž

ja si ho dávam len zato, že sa nechcem konfrontovať s psychoparanoidnymi psychiatrickými pacientmi, ktorým koronka už napadla mozgové bunky
  20. 20
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

ano, vadi mi ked stretavam tupych kokotov
  21. 21
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Viac mi vadí, keď ľudia nedodržujú odstup!
  22. 22
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@rothschild výnimočne s tebou súhlasím
  23. 23
    Rothschild

29 ročný muž

@plavam_zivotom ♥