Fórum pridal Patrixo, 15. 10. 2020 16:19 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vadilo by ti ak by vo vasom (hetero) pare bola vyssia zena?

0
Patrixo

33 ročný muž
Uz nie som bezdomovec :)

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

mám niečo cez meter a pol, všetko nižšie odo mňa je podozrivé
  2. 2
    Deficit

24 ročný chalan

som muž a nevadí
  3. 3
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Nooo.. nakolko ja sama mam 166cm tak by mi to asi troska vadilo (: ale zas keby to bol nejaky 5cm rozdiel tak by som s tym asi vedela zit :D
  4. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Som pomerne vysoký, takže aj hej. Ale nevadilo by mi, keby mala rovnakú výšku.
  5. 5
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

@teal a ked si da vysoke opatky?
  6. 6
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mam 184 tak by musela byt pravdepodobne volejbalistka/basketbalistka a to by bolo super chodil by som jej fandit (thumbs) teda ak by nebola korona :(
  7. 7
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@patrixo tak stále je nižšia. :D

Keby to vyžadoval dress code, nevadilo by mi. Inak sa moc nehodím k osobám, ktoré sa každodenne obliekajú štýlom "opätky aj do Kauflandu", takže mi to príde trochu nereálna situácia.
  8. 8
    As

hrá sa, že má 2 roky
    Hneď za rohom

Ešte som nevidela odo mňa nižšieho príslušníka mužského pohlavia (dospelého, samozrejme :D ) .
  9. 9
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Jasné, že nevadilo. Ale taký prípad asi nikdy nenastane, keďže ženy sa k nižším správajú ohľadom vzťahu s opovrhnutím. Resp. ani myšlienka na možnosť niečoho viac neprebleskne a tým pádom je to pasé.
  10. 10
    Misfit44

15 ročný chalan

@1
  11. 11
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Mám 164cm, myslím že by to bolo vtipné, ale tak 3cm by som asi zniesla.
  12. 13
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Teoreticky vadilo, ale vlastne uz som chodila s nizsim a v tom case mi to az tak nevadilo, aj ked by som bola urcite radsej, keby sme boli esteticky vyvazeni (hehe)
  13. 14
    Sapphyre

7 ročné dievča
    Hello darkness

O 5 cm nevadí ale o 10cm je to už divne
  14. 15
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

To by musel byť nejaký chlapec do 13 rokov, s mojimi 165cm (hehe)
  15. 16
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Idk, asi trochu. Ale zas nie som mega nizka a videla som muzov, co boli vysoki ako ja/nizsi.
  16. 18
    Kerrang

28 ročný muž

Tak sú aj vyššie odomňa, no záleží od charakteru, či by ju to samotnú neštvalo a či by mi to nevyhadzovala na oči ...inak som chcel donedávna nižšiu stále, ale nejak som zľavnil z nárokov
  17. 19
    Oiquell77

28 ročný muž

Mam presne meter osemdesiat, nie je vela zien vyssich odo mna, a take dievcata na mna posobia tak troska zvlastne a nepatricne. Trosku by mi to vadilo :D
  18. 20
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@kerrang a skúsená panna to musí byť stále či aj tam si zlavnil z nárokov (?)
  19. 21
    Kerrang

28 ročný muž

@olii tak pannu už v mojom veku márne nájdem, ale aj v nižšom.. ...čo, hlásiš sa zaučiť ma??! :S :D
  20. 22
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@kerrang iste (rofl)
  21. 23
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@wistingher kriste, tieto bláboly (:
  22. 24
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@olii a nezabúdajme na dôležitú požiadavku - že nesmie mať veľké stehná!
  23. 25
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

k otázke: som žena a nevadí mi to. jeden-dva centimetre sa stratia. opätky neznášam a vzhľadom na moju výšku ich ani nepotrebujem nosiť :D a celkovo toto je asi posledná vec, ktorú riešim, keď vo všetkom ostatnom ten vzťah funguje.
  24. 26
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@quattroformaggi no dpc to už som naozaj skončila :(
  25. 27
    Kerrang

28 ročný muž

@olii možno by som bol šikovný a by si si užila (hehe) ...nie vždy panic len predčasne ejakuluje (hehe)
  26. 28
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@kerrang hovoriť striebro, mlčať zlato
  27. 29
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

@kerrang dik za info ale to "iste" bolo myslene ironicky (thumbs)
  28. 30
    Kerrang

28 ročný muž

@olii nuž škoda, tak budem naďalej osamelým (letim)
  29. 31
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

Hmmm, mam 2metre. Neviem ci by som si zvykol na vyssie dievca ako som ja :D
  30. 32
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

(:
  31. 33
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@quattroformaggi Bláboly hej? A ty v akej bubline žiješ?
  32. 34
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@wistingher v bubline žiješ jedine tak ty s tvojimi priblblymi názormi a škalulkovanim celého ženského pokolenia
  33. 35
    Samuelfghk

23 ročný chalan

Ja to tak mám, čiže nevadilo
  34. 36
    Samuelfghk

23 ročný chalan

@wistingher Prečo myslíš? U nás to prebehlo úplne v pohode, aj keď je vyššia len o cca 5 cm
  35. 37
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

To je otazka ako pre mna lebo som vysoka :D
    Beriem to ako negativum, nie ako prekazku, kedze raz som bola zalubena do nizsieho a vedela by som si to predstavit :D Urcite je to pre mna vyhoda ak je muz vyssi, mozem si dat opatky (aj ked tie nosim raz za uhorsky rok) a celkovo tak lepsie, zenskejsie sa citim, ak je vyssi odo mna :) Ale samozrejme su ovela dolezitejsie veci ako vyska.... No ale zavisi tiez od vyskoveho rozdielu a celkovej telesnej konstrukcie :D Ak by bol nizsi o viac ako 5 cm alebo velmi chudy, uz by som to nedala, jednoducho vyzerali by sme smiesne spolu.
  36. 38
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Som vyššia o 5-7cm a vôbec mi to nevadí. Navyše naša dcéra sa tiež javí, že bude vysoká po mne, takže aj tak bude najnižší on. :D a mačka.
  37. 39
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@quattroformaggi Do riti tak si pozri aspoň výsledky ankety. Ty priblblá ženská. A zobuď sa zo svojej bubliny. Lebo ty, nie si celý svet.
  38. 41
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@wistingher Hej, lebo výsledky ankety na birdzi odzrkadľujú názory všetkých žien na svete. Kks, ty si dobry traged, nedivím sa ze ta žiadna nechce (:
  39. 42
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Ja som zabudla dodať, že mojim snom je mať tak dva metre, nosiť podpätky a pokukovať práve po ľuďoch trpasličej veľkosti
  40. 43
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@quattroformaggi ja ti tu nebudem dokazovať, že to odráža väčšinový názor žien. Na to si ...teda aspoň som si myslel, že si dosť inteligentná a všímavá... ale z bubliny nevidieť na nikoho iného evidentne, len svoj odraz.
  41. 44
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@quattroformaggi nečudujem sa, že som si ťa zablokoval, však si totálna krava (hehe) (thumbs)
  42. 45
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@wistingher vieš, že ma absolútne netrápi, čo si o mne myslí random užívateľ birdzu? to, že napíšem koment, ktorým vyjadrím nesúhlas s tým tvojim ešte neznamená, že som blbá. možno by si mal byť troška menej vzťahovačný a začať rešpektovať to, že nie všetko, čo si myslíš, musí byť zaručene pravda.
  43. 46
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@wistingher ešte k tomu statusu, čo si teraz o mne napísal - skús si, prosím ťa, prečítať ešte raz svoj prvý koment k tomuto fóru. napísal si, že ženy sa správajú k nižším mužom s opovrhnutím a že im hlavou ani len neprebleskne myšlienka na niečo viac s takýmto chlapom. nikde tam nebola ani len zmienka o tom, že ženy vo všeobecnosti chcú vyššieho chlapa. lebo ty si vyslovene napísal iba to, že ženy sa na nižších chlapov pozerajú ako na odpad. to je jediné, k čomu som sa ja vyjadrila a stojím si za tým, že to skutočne blbosť je. tak sa prosím ťa prestaň zhadzovať, vypisovať pičoviny a prekrúcať to, čo si tvrdil ty a k čomu som sa vyjadrovala ja, lebo si totálne odveci a ktokoľvek si prečíta toto fórum a komenty k nemu zistí, ako to bolo :D
  44. 47
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@quattroformaggi hej, neviem kto tu káže o vzťahovačnosti keď napíše, že moje názory sú priblblé, pritom už len výsledky ankety na tomto portáli (ale kludne bež sa spýtať ktorejkoľvek baby, alebo si nájdi odpovede na to akého by chceli chlapa, tak 90% napíše "vysoký" alebo minimálne "aspoň vyšší ako ja". ) hovoria sami za seba. Ja som si to nevymyslel. Nemám potrebu si vymýšľať čo ženám vadí a čo nevadí.
    Na takýchto ľudí jak ty čo bude iných zosmiešňovať a tváriť sa jak sú niečo viac naozaj nemám náladu. Ale pravdu si budem zastávať vždy.

Toto čo si predviedla je fakt výkon. Ale snažila si sa z toho vyjsť akože nad vecou. Ten statusík bol dobrý (thumbs) spolu s komentíkmi tebe podobných.
  45. 48
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@wistingher si fakt taký blbý alebo len nevieš čítať? tvoj názor o tom, že ženy sa k nižším mužom správajú s opovrhnutím je PIČOVINA. nič viac som tým povedať nechcela. vidím, že čítanie s porozumením u teba nula bodov, keďže si ideš vkuse svoje, takže tu moja snaha o interakciu s tebou končí. (letim)
  46. 49
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@quattroformaggi kde prosím ťa vidíš slovo "odpad" ? To čo si domýšľaš mňa naozaj nezaujíma. Ale mňa za svoje fantasmagórie ponižovať nebudeš.
    Ja nenesiem zodpovednosť za to, že ženy chcú za partnera niekoho vyššieho. O nižšieho v tom začiatku, proste nemajú záujem, nezaujímajú sa oň ho ako o budúceho partnera.
  47. 50
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

https://i.imgur.com/hMu3Iay.gif