Fórum pridal Patrixo, 27. 6. 2020 18:43 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vadilo by vam, ak by ste boli v hetero vztahu, kde by muz mal vacsie prsia nez zena?

0
Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
Som bezdomovec

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Likju

25 ročný muž

Shiet, ja som to bral tak, že by som bol asi strašne obézny. Vtedy by mi to vadilo, nechcem byť obézny. Ale nevadilo by mi vôbec keby žena nemá žiadne prsia, na tom vôbec nezáleží.
  2. 2
    Feroborba

26 ročný muž
    Tanganika

Mne by prekážalo, keby som mal hrudník ako dievča vo vývoji. Čudujem sa chlapom, ktorým takéto ich špicáky nevadia.. Inak je mi to jedno.
  3. 3
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nie ze by mi to vadilo z pohladu, ze nemozem s tym clovekom byt alebo ze by som ho nemal rad...
    Vadilo by mi to skor vo vyzname ze by ma to mrzelo. Ak beriem do uvahy ze muz by nebol v nadvahe ale zena by nebola tak obdarena. Ale nebol by to pre mna ziadny problem, len z casu na cas by ma to mrzelo a normalne by som jej to povedal co si myslim. Ale na plastiku by som ju nepustil :P :xD
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Väčšina chlapov má väčšie prsia ako ja
  5. 5
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

@mielikki cize by ti to nevadilo?
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Inak @3 je krásne "idem vytýkať človeku nedostatky, za ktoré nemôže a zároveň nedopustím, aby ich zmenila"
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@patrixo asi závisí od prípadu
    A či by mi kradol podprsenky
  8. 8
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

@mielikki no a? ved potom by nemal co vycitat :D
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@patrixo ja som nepovedala, či to je poľahčujúci alebo prihoršujúci prípad (hehe)
  10. 10
    Zuzki11

27 ročná žena
    gWZZ

Zasa depends.. nie su prsky ako prsky (hehe) frajer ma vymakane prsia realne asi tak velke ako ja a v zivote mi to neprislo divne ani z jeho ani z mojej strany (rofl) keby ma zvisaky z tuku (alebo keby ich mam ja) uz by to bolo pocitovo dost ine :) tym som nechcela urazit nikoho, len teda je to moj nazor...
  11. 11
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

@4
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Vadilo, lebo keby mal chlap vacsie prsia nez ja tak uz je nieco zle :D :D
  13. 13
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Chudák method.. :/ :D
  14. 14
    Papver

24 ročné dievča

Akože väčší obvod hrudníka? Veď to ma skoro každý chlap odo mňa. Či ako to je myslené? Nechápem. :D Jedine čo mi napadá, že máš na mysli nejaké prsia obézneho chlapa alebo tie nechutne svalnaté prsia chlapov čo cvičia. V tom prípade sa mi nepáči ani jedno.
  15. 15
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

... rozmýšľam, či by mi ako asexuálke vadili viac tie prsia alebo ten vzťah. (hehe)
  16. 16
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Keby mi to vadilo, tak by som nemohla byt s nikym. :D #ceckymajakpristavaciadraha
  17. 17
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

To by musel byt extrémne obézny, ak by mal väčšie prsia a takí sa mi nepáčia vôbec sorry :(
  18. 18
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Mam ovisnute cecky viac jak Otis kila korec otecko najprisnejsi v hre takze by mi to muselo nevadit (hehe) :(
  19. 19
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

To je moje merítko na ženy - musí mať väčšie prsia ako ja
  20. 20
    Limitles

7 ročný chlapec

nie ,len vahu
  21. 21
    Clarise

20 ročné dievča

By som mu kúpila podprsenku (hehe) (: