Fórum pridal Forte, 22. 12. 2016 22:24 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vas najlepsi a najhorsi zazitok za rok 2016

0
Forte

17 ročné dievča
lälälä

Caute birdzovia nakolko sa tento rok pomaly konci a vsetci mame coraz blizsie k tomu stat sa senilnymi dôchodcami napadlo mi ze zalozim taketo forko, tak piste sup sup. Ja napisem do komentaru lebo mi to sem nevyjde
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tanickina

23 ročné dievča

Najlepší deň bol, ked vyšla moja konferencia úplne perfektne, bol to megapocit
    Najhoršie bolo, keď som mala pooperačné komplikácie a skoro som tam umrela
  2. 2
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

Dam teda ze

Najlepsi: ked som sa zufala strieskala po talentovkach

Najhorsi: ked som v bratislave chytila daku fajnovu brusnu chripku ci co a vygrcala vsetok (minimalne tyzdenny) obsah svojich utrob asi v troch elektrickach, vonka na stanici pred velkym publikom a vo vlaku domov este zopar krat a doma to pokracovalo este zo tri dni
  3. 3
    Warble

19 ročné dievča

najlepsi bol ked som spoznala jednu osobu :)
    a najhorsi ked som zistila ze stav milovanej osoby sa zhorsuje :(
  4. 4
    Jazzanova

20 ročné dievča
    Banská Bystrica

Najhorší bol ten, že som si vdaka svojej šikovnosti pokazila pravú rúčku, nerv v nej a teraz nie som absolútne schopná hrať na gitarke + víno z jedného nemenovaného "podniku" - 0,70E za dva deci, z plastovej fľaše, nalievaného s negativistickým prístupom a samozrejme jeho nedokonalá chuť
    A najlepších bolo veľmi veľa, ale hlavne ľudia okolo sú super!
    + ríbezľové víno z iného nemenované podniku za 1,80 za fľašu :D
  5. 5
    Feelagain

20 ročné dievča
    Brno

najlepší: keď sa ma Jakub spýtal či sa chcem frajeriť a potom povedal, že on sa chce frajeriť a odvtedy sa frajerime.

A potom, keď sme boli v Trenčianskych Tepliciach spolu.

A keď sme oslavovali Vianoce.

Najhorší: asi keď ma nevzali na žurnalistiku
  6. 6
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

najlepsi...co ja viem, asi to, ked som bola opita a povedala spoluziakom niektore veci co ma trapia a oni mi uplne take pekne veci povedali :) inak asi nic pozitivne tohto roku nebolo
    a najhorsi bola autoskola, proste tak zdeptana ako som ja v tej autoskole bola, to svet nevidel, som olutovala ze som sa vobec prihlasila... ale tak je to uz nastastie za mnou a na dve veci, pretoze aj tak nejazdim
  7. 7
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Najlepsi bol asi hned nový rok na Bali, ohromná silvestrovská žúrka s 30-tisíc ľudmi na Kuta Beach, bol som zhríbovaný jak riť a tak šťastný, že to bol vlastne jeden z highlitov života. A celý blind-backpackový trip po ázií bol taký zážitok že mi ujebalo dekel a ako človeka ma to posunulo o niekoľko rokov dopredu.

Najhorší zážitok je asi dianie posledných mesiacov, ktoré vyústilo v posledných dňoch, ohľadom človeka ktorý mi bol jeden z najbližších, na úrovni priateľky a rodičov, kamarát od deviatich rokov ktorému som dôveroval a ktorý bol pre mňa vždy vzorom či už išlo o snaživosť, skillz v programovaní, úspechy v škole, cvičení, v životnom štýle... A prišlo vytriezvenie keď som si uvedomil že je to jeden z najväčších čurákov akých som za život stretol. Keď zradil mňa, celý tím, vyjebal sa klienta, mňa presvedčil nech odídem z roboty a do novej nenastúpim, spôsobil mne osobne a aj iným niekoľkotisícové straty, straty na prestíži a trochu stratu dôvery k ľudí ako takým.

(každopádne všetko zlé je na niečo dobré, keďže keby som kvoli tomu projektu neodišiel z predošlej práce, nenastúpil by som teraz do tej najnovšej v ktorej robím to, čo som vždy chcel, programujem časticové a fyzikálne enginy do hier, čo je vlastne druhý najvačší highlight roka :) )
  8. 8
    Ps102

22 ročný chalan
    No Nut November 2017 Champion

Ja by som sa veľmi rád sťažoval, ale na nič si nespomeniem :( Ale pozitívnych vecí mám veľa: Bol som na koncerte Briana a Kerry, Kiska mi dal high five, veľa super hudby som objavil (POST POP DEPRESSION), v Kremnici bolo dobruo, výrazne sa mi podarilo šatník upgradnúť, v robotke bola tiež sranda a veľakrát som bol vonku s rôznymi fajn ľuďmi a množstvo ďalších vecí sa udialo... :)
    Akurát škola je piča... :(
    Dúfam že koncert Pentagramčeku je pre teba druhý naj zážitok!
  9. 9
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

najlepšia vec za tento rok?.. rozmýšľam dlho a napadlo mi len to, že som sa strašne tešil keď som si kupil skin Project Katarina do LoLka... whut? počkaj doboha to vážne?... no asi to tak bude lebo žiadny iný moment s označením - "šťastný ako piča" mi za tento rok nenašlo... (úbohé)
    a najhorší zážitok... čo ja viem.. asi ten zvyšok roka...
  10. 10
    Ps102

22 ročný chalan

@jazzanova hovorí ti niečo meno Jamie Hince?
    Týpek si pricvikol ruku do dverí auta, musel podstúpiť niekoľko operácii, prakticky sa odznova naučiť hrať. Až po štyroch rokoch sa dal do poriadku, ale aj tak nevie použiť jeden prst :(
  11. 11
    Jazzanova

20 ročné dievča
    Banská Bystrica

@ps102 Nie nie, o ňom som nepočula. Ale dakujem, idem si niečo o ňom pozrieť a vypočuť :)
    To je ale strašné. Ale zas ked človek niečo naozaj chce, tak sa to dá. Len dúfam že mne sa dajú dokopy všetky prsty, inak neviem či by som to zvládla :(
  12. 12
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Najlepsi noo...asi to bude vtedy ked som prisla na intrak a tak 3 dni ma celkom drzala fajn nalada a hlavne vnutorny pokoj

A najhorsi bude asi tak celkovo posledny mesiac dva ked mam pocit ze sa vela veci serie a hlavne okolo mna umiera akosi moc ludi z toho 2 celkom blizki :( a nejako mam pocit ze este nie je koniec
  13. 13
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

najhorší ehhm, asi bude ten rozchod ktorý sa ťahal celý rok -.-

neviem aký najlepší ale bolo zopár fajn svetlých okamihov :) Ako napr. keď sme v lete v strede námestia spievali rôzne piesne s esperantistami, ktorí boli z rôznych krajín :-)
  14. 14
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Rada by som sa vyjadrila, lenze ja si nepamatam poriadne co bolo pred tyzdnom a nie cely tento rok :/ :D
  15. 15
    Ps102

22 ročný chalan

@milgamman
    Minulé roky by to bolo takto aj u mňa, ale vynašiel som lifehack zvaný denník. Každý deň si snažím zapísať nejaké najzaujímavejšie novinky :D
  16. 16
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@ps102 uuh to znie strasidelne :D na zakladnej skole sme mali ucitelku ktora nas nutila pisat si dennik (a dalsie specialne divne veci) a rano ho citat na koberci, neznasala som to a doteraz to neznasam :D
  17. 17
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Fuuu skusim do toho nezahrnat brexit a Trumpa a teroristov a tieto veci, ale nerucim za seba.

Najhorsie: stryko mal velmi tazku mozgovu prihodu.
    Prisli sme o niekolko maciciek.
    Bakalarka a statnice.
    Psychicke zrutenie velmi blizkeho cloveka.
    Velke vztahove sracky, ktore som zapricinila ja.

Najlepsie: vyriesenie jednej uradnej natahovacky po 13 mesiacoch.
    Niekolko velmi velmi velmi dobrych dlhych vecerov s hroznym mnozstvom vina.
    Fantastic Beasts!!!!
    Zdvihli mi plat o 20 centov :D
  18. 18
    Emulienkaa

hrá sa, že má 0 rokov

najlepsi a najhorsi zaroven = rozist sa s frajerom po 6 rokoch, vlastne s niekym s kym si dospela, vyrastla, sformovala sa a prezila tretinu svojho zivota..
  19. 19
    Molline

20 ročné dievča

najlepsie dni- v lete v robote, bol to pre mna iny svet, akokeby mimo realitu

najhorsie dni- tie zvysne :D spravila som vela chyb kvoli ktorym doteraz nemozem spavat, opustil ma clovek na ktorom mi mega zalezalo a umrel tigrik ktoreho som mala rada
  20. 20
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Najhorší asi konkrétna hádka s priateľom kedy sa to už zvrtlo do takého amoku z jednej aj druhej strany, že sme skoro urobili veľmi naozaj veľmi zlé veci....

A najkrajší? Ja neviem, asi v lete keď sme boli pri vode a našli kamienok v tvare srdiečka a sľúbili si lásku navždy ...
  21. 21
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Ale tento rok to nebolo dobré, skoro nič :(
  22. 22
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Najlepší: presťahovala som sa s frájkom do prvého spoločného bytíku v najsuper meste :)

Najhorší: umrela mi milovaná mačička :(
  23. 23
    Annyejnji

19 ročné dievča

Písala som si podstivo celý rok denníček a teraz je to také ťažké vyberať :D

január
    + stáli sme na kopci ja a moji najbližší priatelia, všade naokolo príroda a spustil sa ohňostroj, moja vtedy milovaná osoba ma prvýkrát pobozkala
    - zradila ma najbližšia osoba, prebrala mi tú osobu vyššie, ohovorila ma veľa ľuďom a jej kamarát ma zmlátil

február
    + dlhé túry po zasnežených Tatrách, učila som sa snowboardovať a lyžovať a chodievala sa veeeľa korčuľovať, bola viackrát na hokeji, lyžiarsky výlet
    - musela som sa strašne často pozerať, ako moja bývalá naj kamarátka a môj ex sú spolu a ľúbia sa, až kým som nenabrala odvahu a neodišla

marec
    + TEDx, jeden fantasy festival a celé dni strávené vo výtvarnom ateliéri
    - veľa veľa hádok rodinnýcjh

apríl
    + najdivnejší mesiac vôbec.. bola som asi na desiatich svatbách a ôsmych divadelných predstaveniach, dostala som šteniatko, dostala sa celosvetové kolo jednej súťaže, spravila si certifikát zo španielčiny, schudla asi 10 kil :D aa spoznala som najskvelejšiu partiu vôbec, ktorí sú dnes ako moja rodina :)
    - veľa, veľa hádok rodinných 2, mama veľa plakala, otec sa vyhrážal, že odíde

máj
    + splavovali sme rieku, prvýkrát som liezla s istením, spravila si zdravotnícky kurz, poobehovala zoo, botanickú, dva hrady, strašne veľa hrala spoločenské hry, ďalšie 3 svatby, zakončili to farbám neujdeš a ešte jeden podobný beh a water boom :D našla som si jednu z naj kamarátok a rodinné hádky +- prestali
    - keď ma niečo tlačilo skočiť pod auto a cítila som sa, akoby som sa bola zbláznila vtedy a ešte zrada dvoch osôb a hrozna niekolkohodinova facebook konverzacia s mojim byvalym...

jún
    + imaginácie, folklórne slávnosti, šerm, veľa piknikov, grilovačiek a prespávačiek a ten najlepší - vytiahla som to na čisté! :D
    - smrť mojej poslednej babky

júl
    + Barcelóna s najlepšími priateľmi, zábavné parky, dva skvelé tábory, zorbing, paragliding, jarmoky, pár dní na dedine, kde sme behali vonku až do noci... v júli aj v auguste som spoznala neskutočne veľa ľudí, s ktorými sa dodnes bavím
    - tri veľmi blízke kamarátky odišli navždy zo Slovenska a neviem, či sa ešte uvidíme, lebo je to fakt zaoceánska diaľka :(

august
    + festivaly, ďalšie dva tábory (z toho jeden som spoluorganizovala), motokáry, zoo, bobová dráha, múzeá, výstavy, pikniky, kúpaliská, paintball, vodný futbal a tak...
    - pohádala som sa s naj kamarátkou a celkovo sa vzdialila najbližším ľuďom, veľa som preto plakala

september
    + Istanbul, dve konferencie, začala som organizovať a moderovať rôzne prednášky, víkendovky, cyklistické túry s bráškom a skúsila som si, aké je to letieť v bezgravitačnom prostredí :D
    - to bol mesiac trapasov proste :D + dosť hádky v škole, triedny kolektív sa zničil a mala som taký problém s jednou učiteľkou, že musela prestúpiť na inú školu

október
    + strašne veľa osláv, oslavovalo sa asi asi všetko, čo sa dalo oslavovať, každý druhý deň nejaká :D ale najkrajšia bola tá, ktorú sme kamarátke pripravili my, Viedeň, maratón, biela noc, koncerty, jeden dokonalý balet, kino so špecialnym človekom a zistila som, akým smerom sa chcem v živote uberať
    - zistila som, źe som si semináre vybrala zle a neviem, čo s mojou budúcnosťou, moja dobrá kamarátka sa dostala do depresií a uzavrela pred svetom

november
    + ja si nespomeniem asi na jediny, to bol desny mesiac...
    - keď som sa zobudila po operácii, nevládala sa poriadne pohnúť a zvracala 7x za sebou kopec krvi, myslela si, že zomriem a mala pocit, že lekári sami nevedia, čo sa deje a celomesačna samota

december
    + vianočné oslavy, dostala som foťák a od januára chodím na kurz a veeľa času som stravila zháňanim a hlavne vyrábaním darčekov, čo bol zážitok sám o sebe, ale neviem sa dočkať zajtrajška :D
    - nič som nestíhala, trpela veľkým nedostatkom spánku, častokrát bola 2 dni vkuse hore a nechala si na prázdniny veľa, veľa učenia
  24. 24
    Annyejnji

19 ročné dievča

ps: nenapisala som tu nič extra osobne :D
    ps: 2, je mi jedno, ze to nikto nebude čitať, ja som si tak fajne zaspominala, že ach :3 :D
    ps 3: to jak som stihla? o.O
  25. 25
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Tento rok veľmi rada zrekapitulujem, lebo bol naozaj skvelý :-)

Začnem tým zlým, lebo toho zlého nebolo až tak veľa: začiatok roka začal dosť zle, najprv som nespravila vodičák a deň potom som sa dozvedela niečo naozaj nepríjemné z minulosti mojich rodičov.

Ale potom sa z toho vyvinul veľmi dobrý rok, ešte koncom januára som sa začala učiť taliančinu a oslávila s mužom druhé výročko a celý tento rok bývame spolu. Na druhý pokus som ten vodičák predsa len získala a od februára som začala chodiť na kvízy, ktoré som po čase začala aj sama tvoriť. Ďalej som spoznala na moje samotárske pomery celkom dosť super ľudí, jednak na kvízoch, na Úrade práce (kde som pracovala do októbra, odvtedy robím v ďalšej super práci a mám super šéfa) a aj tu na Birdzi (ak si to dotyční náhodou prečítajú, pozdravujem vás :-) ).
  26. 26
    Moonshine

22 ročný chalan

@annyejnji Na nový rok ťa prvý krát pobozkal? Wau aký nápad (y)

@darkestangel aj ja pozdravujem :))
  27. 27
    Girasol8

21 ročné dievča

No najlepsi bol ze uz byvam s frajkom.
    Najhorsi bol ze som nastupila na VS (zatial)
    Bohuzial, byvam s nim len preto, ze som na VS cize...musim tam veru ostat :D
  28. 28
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja som mal vela dobrych zazitkov, napriklad cez leto sme si z bambusu postavili domcek na plazi a travili tam cele dni. Alebo vylet do Ciny bol sam o sebe super, lebo to je uplne iny svet.

Najhorsi zazitok okrem obcasnych chorob bolo jednoznacne ked som sa po 4 hodinovej ceste do hor na vodopady vydrbal na motorke.
  29. 29
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

A vlastne hovno, najlepsi zazitok bol LSD.
  30. 30
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

najlepsi-cele leto s mojim milym a celkovo vsetko co sme spolu zazili,dovolenky,vsetky tie vecery s play station,varenie,vyletiky a tak,ale tak to uz 5 rokov mam takto krasnych s nim.
    celkovo leto s rodinou a kamosmi.

najhorsi-necakana smrt dedka,vidiet ako sa trapia najblizsi,frajerovi zomrel kamos..
  31. 31
    Openmindedfreak

28 ročný muž

tých najlepších zážitkov bolo mnoho, čiže nejak tie zlé ani nevnímam, ak nejaké vlastne boli...čiže celý september - október bol jeden obrovský zážitok, jeden trošku nepríjemný s chlapíkom z gruzínskej kontrarozviedky, trošku psycho/schizofrenik, prespali sme u neho a nebolo to zrovna dva krát super, ale našťastie sa nič zlé neudialo... :) no a zimná turistika minulú zimu, pecička...
  32. 32
    Hopsuptralala1

19 ročné dievča
    Bratislava

najlepší bol, že som stretla jednu hrozne úžašnú osobu :)
    a k najhoršiemu sa asi radšej vyjadrovať nebudem :D
  33. 33
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

Cely rok 2016 bol hrozny!!! Fakt!
    Ale najlepsi moment boli asi promocie :) Fakt krasny den sme mali.
    A najhorsi? Tych bolo fakt vela tento rok, ale asi ked mi rodicia a frajer nasli drogy...
  34. 34
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

@forte inac toto som mala aj ja v tento uzasny rok.A som isla v piatok o 12 ku doktorke a tak mi bolo zle, ze som nevydrzala a v centre Prahy som sa povracala pred kostolom o 12 na obed a pred skupinou turistov. :D :D
  35. 35
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

Jaaaj a uzasne je aj to, ze mi prisla pokuta z kniznice a dlzim jej 4 733 CZK. :D A tak by som mohla pokracovat este cely vecer...
  36. 36
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

@shoesmaniac parada :D ale ak len raz tak je to fajn, mna videla grcat vtedy asi polka bratislavy :D
  37. 37
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

- Keď som dostala zápal obličky a strávila týždeň v nemocnici a ďalší v posteli, zrušila plány na leto,nešla na festivaly a neoslávila narodky tak, ako by som chcela, atmosféra doma tiež nebola vždy práve najlepšia a už chodím za kocúrom len tak raz-dvakrát do týždňa.
    +Vzali ma do vysnívanej práce v odbore po 3/4 roku výberového konania, s frajerom sme spolu konečne začali bývať a je to úplne super a ešte sa mi splnilo prianie z tej noci, keď nám nad hlavou padali perzeidy, ale to neprezradím.
  38. 38
    Bebekex

24 ročné dievča

tak rok 2016 nebol až taký úžasný ako 2015, ten bol oveľa lepší
    ale tak...najhorsi zazitok... moznoze ani nie zazitok ako to,co prezivam teraz uz pár tyzdnov a to je existencna kriza
    a najlepsi zazitok na ktorý spominam je asi spontanny trip po slovensku,ktorý bol peckovy (dufam,ze buducorocny top zazitok bude major lazer!!!)
  39. 39
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Najlepsi bol ako som mal koncert v restauracii Korzo v hoteli Carlton aleboo ked som mal promocie :D .
    Najhorsi bol ked sa ku mne byvala zachovala jak k cudziemu :D
  40. 40
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

@jazzanova Zda sa, ze kvalita vina urcuje ci ten novy rok bude vobec stat za to :D
  41. 41
    Erikkubica

25 ročný muž
    Štúrovo

prelom 2015/2016 ohnostroj londýn z prvého radu na pobreží a party ktoré bolo popritom a potom. ľudia nás ťahali tancovať bez ohľadu na to či nás poznajú, vek, farbu kože,... niektorý nás zastavili a natáčali nech im niečo poviem na youtube :D.. proste iný a lepší svet. bol to môj najlepší zážitok
  42. 42
    Jakzig

24 ročný chalan

najlepší: asi oslava narodenín môjho kamaráta v BA.

najhorší: jedno osobné rozhodnutie, ktoré ma ešte len bude mrzieť.
  43. 43
    Jazzanova

20 ročné dievča
    Banská Bystrica

@zarius nuž :D ale zatiaľ je to dobre, veľmi spravne