Fórum pridal Pubertslatinocelny, 8. 11. 2018 22:05 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vaša reakcia, ak ste stretli naživo birdzaka, kt. váš nepoznal

0
Pubertslatinocelny

31 ročný muž
konské-e zuby

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Oceníme aj konkrétne príbehy a detaily v komentároch :)
  2. 2
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

*vás nepoznal
  3. 3
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Ja by som sa zľakol, keby som stretol Birdzáka, ktorý by ten môj spoznal
  4. 4
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@hnisavica špinavý...telefón mi skazil forum
  5. 5
    Bebekex

25 ročná žena

minule oproti mne v buse sedel sturmer, ak si ho este niekto nepamata
    a kedze to bol riadny creep,tak som len v duchu dufala,ze si nebude pamatat, ze ma kedysi na tejto strasne obtazoval svojimi TSkami :D tak som rychlo zduchla

inak sa mi vacsinou stava, ze mna oslovi niekto alebo navzajom,ze ahaaa,to si ty a tak:) vieme o sebe.
  6. 6
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

myslím, že všetkých, keď som videl prvýkrát (ak to nebolo teda plánované stretnutie), tak som sa tváril, že tam nie som :D :D
  7. 7
    Onetouch

27 ročný muž
    Bratislava

vypleštil som oči a kukal, či sa mi to zdá alebo to je naozaj človek z birdzu :D potom som napísal správu, či to šiel on/ona tadiaľ :D
  8. 8
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

Ja som raz siel okolo tej mladej odtial co randi s informatikmi furt, ale neviem z hlavy aky ma nick. Ale len som presiel okolo.
  9. 9
    Freewriter

31 ročný muž
    Košice

Uz viem, feelagain. Ale bola to ona len na 98%
  10. 10
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

necítim potrebu oslovovať :D
  11. 11
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

ja mám zlú pamäť na ľudí, takže sa vždy skôr prihovoria mne a ja potom kukám, že kto to dokelu je :D
  12. 12
    Melancholik

26 ročný muž

isiel som rovnakym busom ako forte a kedze som si nebol isty ci je to ona otocil som sa jej chrbtom a dufal ze si ma nevsimne ;D
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

@bebekex to si mala šťastie
    ja som raz ho stretla na zastávke, teda nevedela som, kto to je, čo to je, ale proste človek, čo je v meste naboso, upúta tvoju pozornosť

asi deň na to mi prišla na messengeri správa, o tom, ako ma videl na zastávke
    nevedela som, že wtf sa deje, ale odpísala som, lebo som chcela vedieť, kto to je, čo to je
    neskôr som zo zdvorilosti ešte odpísala na pár správ, lebo no, bol divný, ale proste nijak neagresívny, tak mi bolo blbé ho ignorovať
    to som spravila, až keď začal byť ozaj otravný
  14. 14
    Zelinka

21 ročné dievča
    Košice

mám zlú pamäť na tváre, takže toto nehrozí :D ale už sa mi stalo párkrát že mi napísalo zopár ľudí tu na Birdzi že ma niekde videli a chceli sa pozdraviť, ale neboli si istí, že som to ja :D
  15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

stretol som sa s dvoma birdzakmi, ale to bolo planovane (hehe) a jedneho poznam, ale nevie o tom a ani nechci vediet, kto to je (: :-o :-/
  16. 16
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

Stalo sa už párkrát a nikdy som dotyčného/dotyčnú neoslovil práve z dôvodov mojej prehnanej hanblivosti
  17. 17
    Majmarad

35 ročný ujo

@melancholik neblázni, forte si nemôžeš pomýliť :D
  18. 18
    Verka13

19 ročné dievča

Asi šiestich som už takto postretala a bola som si pri väčšine na 100% istá,že sú to oni ale proste som nemala potrebu sa prihovárať.
    Jedného birdzáka som raz aj obsluhovala a dosť som pri tom tŕpla (:
  19. 19
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@nats :D
  20. 20
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

mne sa stalo, že za mnou prišli a povedali, že jeho/jej/ich kamarát/ka ma pozná z birdzu :D
  21. 21
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

@feelagain ja som ťa potom ešte videla ale zase som sa hanbila :( :D
  22. 22
    Smilerrr

11 ročný chlapec
    Omelas

nikdy som nikoho nestretol
  23. 23
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/027/475/Screen_Shot_2018-10-25_at_11.02.15_AM.jpg
  24. 24
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Assolutamente

Stalo sa mi a nepriznávam sa k sebe, lebo síce nie je tajomstvo, kto som a že sem chodím, ale aj tak sa snažím držať si akú-takú anonymitu. Okrem toho sú to zvyčajne ľudia, s ktorými som na birdzi nikdy nekomunikovala, takže by to bolo aj tak divné za nimi prísť s týmto :D
  25. 25
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

Jedna ma obsluhovala a dost pri tom trpla ,bolo to vidno dostal som stavu po rysku
  26. 26
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Mozno som aj stretla, ale ja mam oko z gasparovej kravy, takze som si ich ani nevsimla. :(
  27. 27
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

Nie, lebo si väčšinou nepozerám fotky a neviem ako ktorý birdzák vyzerá a potom ich nemám ako spoznať :D ale s dvomi som sa stretla po dohovorom stretnutí a sme kamaráti, takže asi tak.
  28. 28
    Poppyseed

24 ročné dievča

Videla som dvoch, z toho s jednym som byvala chvilu na tej istej chodbe ale neoslovila som ich.
  29. 30
    Verka13

19 ročné dievča

@25 shit (:
  30. 31
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@verka13 tak ste sa našli? @limitles
  31. 32
    Sponkabob

22 ročné dievča
    NR

Ja som videla už viacerých a nikdy som si nebola úplne istá, len som sa hanbila som a modlila, aby ma nespoznali :D
    Stávali sa mi pri tom ale také veci, že som si niekoho všimla a od prekvapenia si ani nevzala lístok v buse, potkla sa na rovnej zemi alebo som počas sesterniciných promócii stále pozerala bokom a v hlave som "prepočitávala" či naozaj ide o danú osobu z birdzu :D
  32. 33
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    pod lamelou

nikoho neoslovujem, aj ked stretavam birdzakov casto :D
    aj ked s niektorymi sme sa uz aj pozdravili myslim, lebo sme na seba tak cumeli ze mi bolo trapne nic nepovedat :D aaaa mayben ma oslovila na hlavnej! co bolo velmi mile :)
  33. 34
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Barkyho som videla par krát v ZA ale vždy som v aute tak to sa nepočíta :D
  34. 35
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

Dozviem sa to zväčša po rande cez SMS, že ma dotyčná spoznala :D
  35. 36
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@smilerrr az na hajzli ste sa stretli 1x s expresiou :S
  36. 37
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

uz davno sa tvarim, ze neviem o nicom :D

ale kedysi som bola obnoxious hovniak a aj som sa dosla za ludmi predstavit a tak
  37. 38
    Prasaman

hrá sa, že má 2 roky
    lolifukovo

forte som kedysi pravidelne musel zastavovat ked isla cez prechod.. asi nahoda.. inak som nevidel nikoho
  38. 39
    Araziel

27 ročný muž
    Ďaleko za Zvolenom

Bebekexinho frajera (nespomeniem si nick...Matej? )...aaanyway..na stanici vo Zvolene si pár krát kupoval lístok za mnou a skoro som si krk vylomil než som mohol vidieť do tváre kto to je :D
  39. 40
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

mňa si raz všimla a ma spoznala @Lenuska175 :)
  40. 41
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

ja zatiaľ nikoho, málo birdzákov je tu na východe :)
  41. 42
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Párkrát som sa pozdravila...ale väčšinou to neriešim moc :D
  42. 43
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A občas sa prihovoril nejaký birdzák mne, to bolo milé :)
  43. 44
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Jediný birdzoš, ktorému som sa riadne ozvala bola @superpinkhero :D keď som na ňu na festivale zakričala jej nick :D a odvtedy sa kamošíme ^^
  44. 45
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A raz som stretla zusss a tá bola riadne zlatá :D chcela mi zaspievať ^_^ :D
    Okej, už končím s tým komentovaním :D
  45. 46
    Smilerrr

11 ročný chlapec
    Omelas

@milgamman no.. to hej :D
  46. 47
    Vladqog

26 ročný muž
    Rokfort

No, nahodne som stretol dve birdzacky, jednu v BA, ale nebol cas sa prihovarat, kedze kazdy siel na svoj bus, druhu som stretol vo vlaku, ale kedze sme vtedy boli na noze, nebol dovod sa prihovarat.
  47. 48
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Ja stretávam Sisi :D
  48. 49
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Ja som parkrat zazrel @Lawey ked mala zelené vlasy a chodili sme s priatelkou do vegalite. Vlastne furt ked sme tam sli tak sa tam niekde šuchla na tej ulici :D
  49. 50
    Elmsi

10 ročné dievča

Prečo by som mala oslovovať cudzích ľudí?
  50. 51
    Lawey

24 ročné dievča
    Břno

@karlotiskot :D no na tej ulici som pomerne častá počas všetkych mojich brnenských etáp :D