Fórum pridal Heineken, 12. 8. 2017 17:23 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

vase novorocne predsavzatie

0
Heineken

22 ročný chalan

dali ste si nejake ? ak hej ake ? a dari sa vam ho naplnat ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Nepamatam si...
  2. 3
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Každý rok si dávam predsavzatie plniť si svoje sny a zatial sa mi to darí.
  3. 4
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

nedavam si
  4. 5
    Morningcoffe

18 ročné dievča
    in the sky with a diamonds

Mala som, že budem menej fajčiť, že budem menej na fb a skor budem vstávat do školy,
    Najviac sa darilo menej fajciť, a aj na fb som bývala menej ale časom som sa dostala zase do takej situácie v akej som bola 31. Decembra
  5. 6
    Marcello1111

29 ročný muž

hah, plnia sa mi do bodky...
    Prečo?
    lebo, kde je vôľa je i cesta....
  6. 7
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Nič si nedávam lebo nič nedodržím
  7. 8
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Skôr nedodržím ako dodržím. Ale keď už niečo vážne chcem, tak sa mi osvedčilo si to úplne presne určiť. Že napr. nie Viac čítať (lebo viac môže byť aj o jednu stranu ako minulý rok) ale že prečítať aspoň desať kníh. A takto to funguje.
  8. 9
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

Ešte viac sa učiť a športovať, skôr chodiť spať, skôr vstávať a tak, darí sa mi to.
  9. 10
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Mam ale splnim ho az na silvestra :)
  10. 11
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

No, robím pre to všetko aby sa mi splnilo čo som si sľúbila, no nie je to také jednoduché splniť.
  11. 12
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

nedavam si. ak nieco menim tkak preto, ze to bidim ako potrebne, alebo proste preto ze chcem, nie preto, ze je zrovna novy rok
  12. 13
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

myslim, ze nie, akurat som chcela byt menej negativna a viac vnimava voci tomu dobremu v zivote

a to som, takze som rada

ale na kazdy mesiac si davam predsavzatia, skoro vzdy take iste, bud dobra k ludom, venuj sa svojim blizkym, maj nejaky pohyb, aspon trosku citaj knihy (HROZNU paniku mam z citania od isteho veku, lebo ako decko som citala extremne rychlo a uz to tak neviem a velmi ma to mrzi a vyhybam sa tomu), minaj rozumne, bud trosinku v kontakte s nemcinou, uzi si tuto nadchadzajucu akciu/sviatok
    to sa mi dari zatial kazdy mesiac :)
  13. 14
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Ja už si tiež nepamätám, ale asi bolo všeobecné, že upratať si a presťahovať veci z izby do izby kvôli rekonštrukcii...
  14. 15
    Kail91

26 ročný muž

to už zase máme nový rok?
  15. 16
    Openmindedfreak

28 ročný muž

že pôjdem zasa do Ázie, o týždeň odlietam :)
  16. 17
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

nedala som si