Fórum pridal Heineken, 8. 8. 2018 11:41 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

vase zaciatky s partnerom/kou ?

0
Heineken

23 ročný chalan

Ako ste travili cas po zoznameni ? kam ste spolu chodili ? Ako casto ste sa stretavali ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Loveillumination

24 ročné dievča

chodili sme spolu na botlane :3 a potom v reále už len do každého ázijského bistra čo sme uvideli :')
  2. 2
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

Kam sa dalo :)
    Nebodaj si si uz nasiel dievca?! :)
  3. 3
    Heineken

23 ročný chalan

@campino
    na šak co je na tom
  4. 4
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

chodili sme hlavne veľa na výlety a kupat sa spolu a na bike... a tam, kde bola tma, napr. do kina (hehe) (:
  5. 5
    Skvrnka

20 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

chodili sme piť víno.
    znie to smutnejšie ako je :D
  6. 6
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Keby som bol schopny mat priatelku tak asi podla zaujmov no a tie by snad boli podobne ake by som chcel mat ja :D cize asi nejaka priroda nejake pamiatky nejake to pivo a sport trochu a to asi dlhodobo by tak malo byt nie len v zaciatkoch ale dobre no nesnivaj uz sproste torpedo a chod spat (?)
  7. 7
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

Travili sme cas najma hedonistickym uzivanim si svetskych pozitkov ako su drogy a sex kedze odzaciatku to bolo (minimalne pre mna) hlavne o tom. Ale aj prechadzkami, vyletmi na miesta s peknym vyhladom atd, proste hladanie peknych miest na sukanie spojene s rekreaciou v prirode :D

Stretavali sme sa cca 1x za tyzden kedze v tej dobe som maval treningy prakticky kazdy den (aj viacero denne) a volny cas som rozdeloval medzi viacero dievcat.

Potom ked sme sa zalubili a zacali spolu naozajstne a exkluzivne chodit tak som sa jej postupne venoval viacej, a teraz sme spolu stale ked sa da, ale to uz je mimo otazky kedze uz nie sme v zaciatkoch :)
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

byvali sme 200 km od seba, bolo rocne obdobie jesen/zima 2017, cestovali sme k sebe, chodili sme na tury, valali sme sa po kaviarnach, varili sme spolu a nechcel mi dat :D
  9. 9
    Feelagain

20 ročné dievča
    based in Brno

my sme na to šli strašne rýchlo, prvýkrát sme boli v strašne fancy podniku, kde som mu povedala, že si chcem držať odstup, a že to nebolo rande, a môžeme byť kamaráti, a potom som ho o 3 dni zavolala na pivo, kde mi dal pusu, a potom asi po dvoch týždňoch sme sa dali dokopy :D
  10. 10
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Pobehali sme cele stare mesto, kde som v tom case byvala. A vela sme boli v jeho byte a praci, kde sa dalo sexovat :D hah, mam na to nadherne spomienky, bolo to tak bezstarostne krasne :)
  11. 11
    Danerine

20 ročné dievča

Výlety, prechádzky, milovanie a varenie :D stretávali sme sa (takmer) každý deň :)
  12. 12
    Cataclysm

tvári sa, že má 4 roky
    mám svoj svet

Prechádzky po meste, sem - tam nejaký výletík.
    A pivo. Veľa piva :D

Spočiatku sme mali v podstate vzťah na diaľku, takže aj to stretávanie sa bolo také sporadické, o to krajšie je to teraz, keď môžeme byť spolu kedykoľvek, keď máme čas a chuť. A aj to spektrum spoločných aktivít sa nám značne rozšírilo :')
  13. 13
    Eutanazia

11 ročné dievča

vecer sme chodili vonku s kamosmi, pili vino a hladali miesta na intimne zblizovanie (: (raz sa nam pri tom podarilo vyliezt aj na strechu, co bolo uplne mega, horsie sa vsak schadzalo dole po pol flasi vina:D) ale tak aj kavicky, nejake vylety, prechadzky a hoci sme v tom case boli chudobni jak mysi a skladali sme sa po euro na taxik :D malo to svoje caro
    a ked sme mali volny byt/dom, tak sme radi varili, resp. on varil a ja som sa z toho strasne tesila :D
  14. 14
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

do prirody (nemyslim len nejake velkolepe vylety, kludne len tuto na kopec nad mestom), za kulturou (tiez nemyslim koncerty zahranicnych hviez, ale drobne miestne akcie) a vzdelanim (napr. vystava o motyloch v muzeu ochrany prirody a jaskyniarstva - tam sme napr. o sebe zistili zaujimavost, ze pre mna su dolezitejsie v takej situacii texty ako obrazky a modely a naopak - ja som vsetko cital a vypreparovane motyle len tak preletel pohladom, ona zas kukala obrazky a motyle a texty len tak preletela :-) ), ku nam, ku nim...
  15. 15
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

a stretavali sme sa niekolkokrat do tyzdna, neviem uz presne. dakedy to mohlo byt len na par desiatok minut alebo tak, kym cakala u nas v meste na autobus povedzme
  16. 16
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

no, my sme sa dali dokopy cez leto, tak sme vela chodili na prechadzky, ja som s nim chodila na skusky (ale na tie som btw chodila aj tak, lebo cela jeho kapela bola moji kamosi a ja som im pomahala zohnat skusobnu, ked on este ani v kapele nebol :D), telefonovanie a smskovanie, ked sme neboli spolu, on za mnou chodil do roboty, chodili sme von pit s kamosmi, vela sme lezali v posteli a rozpravali sa o kadecom. no a potom leto skoncilo a ja som musela ist spat na VS a tak, ale snazila som sa kazdy vikend chodit domov, aj ked cesta trvala 5+ hodin. ta tak.
  17. 17
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

Veľa rande v mojom obľúbenom podniku, veľa chlastania, veľa super rozhovorov a veľa extrémneho sexu na extrémnych miestach :D Ale tak my sme asi furt v tých začiatkoch ešte :D
  18. 18
    Pijemzelenycaj

10 ročné dievča

chodili sme jest spolu na obed :DD
    a tak prechadzky..a tak.
  19. 19
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

awww najprv sme sli stopovat a stanovat a potom chodili k sebe na vikend kazde cca tri tyzdne :) a vzdy to bolo uzasne :) a aj jeee :)
  20. 20
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Chodili sme sa niekam nažrať alebo do poľska na rôzne výlety. Stretávali sme sa 2x týždenne, raz na drink/jedlo a druhý krát na výlet... potom sa to už preklopilo do realneho randenia a šli sme k nemu šukať :D
  21. 21
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Nechodili.
  22. 22
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

chodil ma každý deň čakať do práce a vždy sme sa veľmi dlho prechádzali po okolí, a potom sme cez víkendy začali chodiť k nám, a zoznámila som ho s mojimi kamošmi a on mňa s jeho....a tak :D
  23. 23
    Lojzo_xxl

24 ročný chalan

By ma zaujímalo odkedy Karol chlastá (hehe)
  24. 24
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Dali sme sa dokopy v zime.Prechádzali sme sa po vonku, aj keď mrzlo, boli sme v kine, na pive párkrát, korčuľovať na jazere, ťahala som ho na koncerty, chodil so mnou na párty s mojou partiou, kde sme sa zasekávali vo výťahu a tak.
  25. 25
    Zelinka

21 ročné dievča
    Košice

bol to výlet do Bratislavy... na hrad, Slavín, ku Dunaju a nechceli sme ísť domov :D potom sme boli v Košiciach, na Šírave a následne v Trenčíne viackrát a okolí to bolo to super každý jeden výlet :)
  26. 26
    Majmarad

35 ročný ujo

nechcem o tom písať, nebolo to také, aby som o tom niečo napísal, aj napriek tomu, že to trvalo 15 rokov :(
  27. 27
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

my sme sa chodili vždy niekde najesť do mesta..a potom sme šli do auta sa mojkať :DD potom klasicky kino, prechádzky
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Som od začiatku bez partnera :,( Ale zato si rada predstavujem situácie, ktoré sa nikdy nestanú
  29. 29
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

My sme spolu isli na HAHA CREW a boli sme tam jedini nad 18 rokov!!
  30. 30
    Flejm

23 ročný chalan

@forte a kto koho zavolal?
  31. 31
    Obivankenobi

24 ročný chalan

@forte :( smutne
  32. 32
    Antifunebracka

29 ročný muž
    fiktivny priac smrti birdzu

Len pre hnidopichov: ona pila, nie ja.
  33. 34
    Monogatari

21 ročné dievča

vylety, zoo, botanicka zahrada, kino (nenavidi anime a predsa ma tam zobral), hrali hry na pc, chodili na vedecke prednasky a tak ...
  34. 35
    Kerrang

25 ročný muž

...boli biedne a veľmi krátke..
  35. 36
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

ona ku mne ja do nej
  36. 37
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

@forte strop!
  37. 38
    Arikado

20 ročné dievča
    zlata stredna cesta

Chodila som k nej, veľa sme pili a spievali, tancovali, čítali, maľovali a tak