Fórum pridal Heineken, 8. 8. 2018 11:41 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

vase zaciatky s partnerom/kou ?

0
Heineken

23 ročný chalan

Ako ste travili cas po zoznameni ? kam ste spolu chodili ? Ako casto ste sa stretavali ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Loveillumination

24 ročné dievča

chodili sme spolu na botlane :3 a potom v reále už len do každého ázijského bistra čo sme uvideli :')
  2. 2
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Kam sa dalo :)
    Nebodaj si si uz nasiel dievca?! :)
  3. 3
    Heineken

23 ročný chalan

@campino
    na šak co je na tom
  4. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

chodili sme hlavne veľa na výlety a kupat sa spolu a na bike... a tam, kde bola tma, napr. do kina (hehe) (:
  5. 5
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

chodili sme piť víno.
    znie to smutnejšie ako je :D
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Keby som bol schopny mat priatelku tak asi podla zaujmov no a tie by snad boli podobne ake by som chcel mat ja :D cize asi nejaka priroda nejake pamiatky nejake to pivo a sport trochu a to asi dlhodobo by tak malo byt nie len v zaciatkoch ale dobre no nesnivaj uz sproste torpedo a chod spat (?)
  7. 7
    Wewo

25 ročný muž

Travili sme cas najma hedonistickym uzivanim si svetskych pozitkov ako su drogy a sex kedze odzaciatku to bolo (minimalne pre mna) hlavne o tom. Ale aj prechadzkami, vyletmi na miesta s peknym vyhladom atd, proste hladanie peknych miest na sukanie spojene s rekreaciou v prirode :D

Stretavali sme sa cca 1x za tyzden kedze v tej dobe som maval treningy prakticky kazdy den (aj viacero denne) a volny cas som rozdeloval medzi viacero dievcat.

Potom ked sme sa zalubili a zacali spolu naozajstne a exkluzivne chodit tak som sa jej postupne venoval viacej, a teraz sme spolu stale ked sa da, ale to uz je mimo otazky kedze uz nie sme v zaciatkoch :)
  8. 8
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

byvali sme 200 km od seba, bolo rocne obdobie jesen/zima 2017, cestovali sme k sebe, chodili sme na tury, valali sme sa po kaviarnach, varili sme spolu a nechcel mi dat :D
  9. 9
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

my sme na to šli strašne rýchlo, prvýkrát sme boli v strašne fancy podniku, kde som mu povedala, že si chcem držať odstup, a že to nebolo rande, a môžeme byť kamaráti, a potom som ho o 3 dni zavolala na pivo, kde mi dal pusu, a potom asi po dvoch týždňoch sme sa dali dokopy :D
  10. 10
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

Pobehali sme cele stare mesto, kde som v tom case byvala. A vela sme boli v jeho byte a praci, kde sa dalo sexovat :D hah, mam na to nadherne spomienky, bolo to tak bezstarostne krasne :)
  11. 11
    Danerine

20 ročné dievča

Výlety, prechádzky, milovanie a varenie :D stretávali sme sa (takmer) každý deň :)
  12. 12
    Cataclysm

tvári sa, že má 4 roky
    mám svoj svet

Prechádzky po meste, sem - tam nejaký výletík.
    A pivo. Veľa piva :D

Spočiatku sme mali v podstate vzťah na diaľku, takže aj to stretávanie sa bolo také sporadické, o to krajšie je to teraz, keď môžeme byť spolu kedykoľvek, keď máme čas a chuť. A aj to spektrum spoločných aktivít sa nám značne rozšírilo :')
  13. 13
    Eutanazia

11 ročné dievča

vecer sme chodili vonku s kamosmi, pili vino a hladali miesta na intimne zblizovanie (: (raz sa nam pri tom podarilo vyliezt aj na strechu, co bolo uplne mega, horsie sa vsak schadzalo dole po pol flasi vina:D) ale tak aj kavicky, nejake vylety, prechadzky a hoci sme v tom case boli chudobni jak mysi a skladali sme sa po euro na taxik :D malo to svoje caro
    a ked sme mali volny byt/dom, tak sme radi varili, resp. on varil a ja som sa z toho strasne tesila :D
  14. 14
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

do prirody (nemyslim len nejake velkolepe vylety, kludne len tuto na kopec nad mestom), za kulturou (tiez nemyslim koncerty zahranicnych hviez, ale drobne miestne akcie) a vzdelanim (napr. vystava o motyloch v muzeu ochrany prirody a jaskyniarstva - tam sme napr. o sebe zistili zaujimavost, ze pre mna su dolezitejsie v takej situacii texty ako obrazky a modely a naopak - ja som vsetko cital a vypreparovane motyle len tak preletel pohladom, ona zas kukala obrazky a motyle a texty len tak preletela :-) ), ku nam, ku nim...
  15. 15
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

a stretavali sme sa niekolkokrat do tyzdna, neviem uz presne. dakedy to mohlo byt len na par desiatok minut alebo tak, kym cakala u nas v meste na autobus povedzme
  16. 16
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

no, my sme sa dali dokopy cez leto, tak sme vela chodili na prechadzky, ja som s nim chodila na skusky (ale na tie som btw chodila aj tak, lebo cela jeho kapela bola moji kamosi a ja som im pomahala zohnat skusobnu, ked on este ani v kapele nebol :D), telefonovanie a smskovanie, ked sme neboli spolu, on za mnou chodil do roboty, chodili sme von pit s kamosmi, vela sme lezali v posteli a rozpravali sa o kadecom. no a potom leto skoncilo a ja som musela ist spat na VS a tak, ale snazila som sa kazdy vikend chodit domov, aj ked cesta trvala 5+ hodin. ta tak.
  17. 17
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Veľa rande v mojom obľúbenom podniku, veľa chlastania, veľa super rozhovorov a veľa extrémneho sexu na extrémnych miestach :D Ale tak my sme asi furt v tých začiatkoch ešte :D
  18. 18
    Pijemzelenycaj

10 ročné dievča

chodili sme jest spolu na obed :DD
    a tak prechadzky..a tak.
  19. 19
    Lawey

24 ročné dievča
    Břno

awww najprv sme sli stopovat a stanovat a potom chodili k sebe na vikend kazde cca tri tyzdne :) a vzdy to bolo uzasne :) a aj jeee :)
  20. 20
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Chodili sme sa niekam nažrať alebo do poľska na rôzne výlety. Stretávali sme sa 2x týždenne, raz na drink/jedlo a druhý krát na výlet... potom sa to už preklopilo do realneho randenia a šli sme k nemu šukať :D
  21. 21
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Nechodili.
  22. 22
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

chodil ma každý deň čakať do práce a vždy sme sa veľmi dlho prechádzali po okolí, a potom sme cez víkendy začali chodiť k nám, a zoznámila som ho s mojimi kamošmi a on mňa s jeho....a tak :D
  23. 23
    Lojzo_xxl

24 ročný chalan

By ma zaujímalo odkedy Karol chlastá (hehe)
  24. 24
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Dali sme sa dokopy v zime.Prechádzali sme sa po vonku, aj keď mrzlo, boli sme v kine, na pive párkrát, korčuľovať na jazere, ťahala som ho na koncerty, chodil so mnou na párty s mojou partiou, kde sme sa zasekávali vo výťahu a tak.
  25. 25
    Zelinka

21 ročné dievča
    Košice

bol to výlet do Bratislavy... na hrad, Slavín, ku Dunaju a nechceli sme ísť domov :D potom sme boli v Košiciach, na Šírave a následne v Trenčíne viackrát a okolí to bolo to super každý jeden výlet :)
  26. 26
    Majmarad

35 ročný ujo

nechcem o tom písať, nebolo to také, aby som o tom niečo napísal, aj napriek tomu, že to trvalo 15 rokov :(
  27. 27
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

my sme sa chodili vždy niekde najesť do mesta..a potom sme šli do auta sa mojkať :DD potom klasicky kino, prechádzky
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Som od začiatku bez partnera :,( Ale zato si rada predstavujem situácie, ktoré sa nikdy nestanú
  29. 29
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

My sme spolu isli na HAHA CREW a boli sme tam jedini nad 18 rokov!!
  30. 30
    Flejm

24 ročný chalan

@forte a kto koho zavolal?
  31. 31
    Obivankenobi

24 ročný chalan

@forte :( smutne
  32. 32
    Antifunebracka

29 ročný muž
    t h e r a p i s t o f b i r dz

Len pre hnidopichov: ona pila, nie ja.
  33. 34
    Monogatari

22 ročné dievča

vylety, zoo, botanicka zahrada, kino (nenavidi anime a predsa ma tam zobral), hrali hry na pc, chodili na vedecke prednasky a tak ...
  34. 35
    Kerrang

26 ročný muž

...boli biedne a veľmi krátke..
  35. 36
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

ona ku mne ja do nej
  36. 37
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

@forte strop!
  37. 38
    Arikado

20 ročné dievča
    zlata stredna cesta

Chodila som k nej, veľa sme pili a spievali, tancovali, čítali, maľovali a tak