Fórum pridal Cos45, 2. 10. 2017 17:56 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Večná dilema

0
Cos45

600 ročný ujo
|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darkpassenger

25 ročný muž

Vrabca v hrsti mám každý deň keď idem na malú ale holuba na streche nemávam každý deň :D
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Lepsia je istota
  3. 3
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

@Obsession
    wtfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff, ok.
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 comu nechapes :D
  5. 6
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    :,(
    Len som sa nechal uniest. :-)
  6. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 alebo skor od radosti ,ze som dosla :D
  7. 8
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Hm. To je tiez na zvazenie. :-)
  8. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 a co si zvazil ?
  9. 10
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Ze opat radsej napises odpoved, miesto klikania. Tym sa to nezobrazi v chart a skresluje vysledok. Hm. :-)
  10. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 uz si mohol pochopit,ked nekliknem ani na jednu z moznosti ,,tak sa nepriklanam k nijakej :D
  11. 12
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Ale vyjadrila si sa k tomu: "Lepsia je istota"
    To znamena, ze spravna volba je vrabec v hrsti. :-)
  12. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 :D vidis,,takze konecne ma chapes ....ale aj tak nezaskrtnem :D
  13. 14
    Cos45

600 ročný ujo

@Obsession
    Nejak som to tusil. :-)
    https://i.imgur.com/yARgYog.png
  14. 15
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cos45 ten muzicek sa mi fakt paci :D
  15. 16
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

slipka na bydle!
  16. 17
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

c) holub v hrsti, a kým sa k nemu dostaneš tak vrabec, ak jeho získanie príliš nerozptyľuje od dostávaniu sa k holubovi.