Fórum pridal Jantebont, 13. 9. 2017 14:39 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vedeli by ste žiť dlhšiu dobu bez vzťahu?

0
Jantebont

32 ročný muž

Zo 4 až 5 rokov. Proste mali by ste iné priority napríklad školu, karieru, cestovanie, alebo iné koníčky.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

24 ročný chalan
    Martin

Ja tak bez vážneho vzťahu žijem už 24 rokov. Takže dá sa to,ale žeby to človeku prospievalo sa nedá povedať...
  2. 2
    Savvym

24 ročný chalan

Viem so sebou žiť. Mám sa rád už vyše 24 rokov.
  3. 3
    Rocafella

hrá sa, že má 2 roky
    V krajine iluzii

Nevedel by som žiť lebo mám potrebu mať neustále niekoho pri sebe :D
  4. 4
    Melancholik

25 ročný muž

od 2013 som sam .. čiže viem
  5. 5
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

4-5 rokov mi pride ako dost dlha doba, asi nie

teda nie, ze by som neprezila, ale neviem si to predstavit nejako, ja som viac-menej stale vo vztahu s max. 2 mesacnymi prestavkami
  6. 6
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Som sama už takmer 2 a pol roka a už mi je dosť smutno samej.. Ale ďalší taký rozchod by som už nechcela, keďže to znášam veľmi ťažko, takže sa ani nehrniem do niečoho nového, kým si nebudem istá, že to má naozaj dlhodobý výhľad.. Takže nie, nevedela by som žiť tak dlho bez vzťahu a snáď ani nebudem
  7. 7
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Neviem, bol som s malými prestávkami co vážnych vzťahoch cca od 16-tich.

Do tridsiatky nechcem žiaden vážny teraz, ale určite ani byť úplne sám. Skôr mať zopár fuckbuddies, začať budovať harem a tak :D
  8. 8
    Chirurg

23 ročný chalan

momentalne 2,5 roka sam

venujem sa skole, buducej praci radsej
  9. 9
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

:D Som už dlho bez...
    človek si zvykne
  10. 10
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

No chýba to ,keď nejaký vzťah už mal. Ale proste byť vo vzťahu len preto, že chcem byť vo vzťahu tak to je pčvna.... ak nevieš existovať sám, tak sa treba asi dať trochu dokopy a prestať sa báť samoty. Mimochodom je to možnosť robiť veci, ktoré za iných okolností neurobíš. Spoznávanie nových ľudí, nových záľub nových miest a podobne. Ak teda nesedíš v rohu v izbe a neplačeš že si sám
  11. 11
    Sianagirl245

15 ročné dievča
    tu

Nevedela..preto uz 20 rokov nezijem :D srry 15 :D
  12. 12
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

áno kedže som už 4 roky sám
  13. 14
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

áno kedže som bez seriozneho vztahu už 4 roky
  14. 15
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

ja tak neviem..resp som tak zatial byt nemusela
  15. 16
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

nemal som vzťah 5 rokov, prežil som to :) ale asi by som tak dlho nechcel byť sám..
  16. 17
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

A prečo nie? Ved nebudem to siliť, ked to nejde. A budem sa venovať niečomu inému. (ako to robím teraz) (letim)
  17. 18
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Pravdepodobne áno, vedel by som.
  18. 19
    Cos45

36 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Nie.
  19. 20
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok

Neviem si predstaviť že by som bola vo vzťahu, takže nerobilo by mi to asi problém.
  20. 21
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Zatiaľ sa mi to úspešne darí. (thumbs) (:
  21. 22
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

1. škrtni "by"
    2. škrtni "mali by ste iné priority"
    3. po modifikácii na základe prvých dvoch bodov je moja odpoveď "mám vyskúšané že áno". A tipujem že aj keby mi kúsok šťastia prebiehajúci pokus pokazil, tak na nejakých 10 rokov ho dotiahnem aj tak :-D
    A potom po roku aj tak začne znova.
  22. 23
    Barb

tvári sa, že má 6 rokov
    Piešťany

vediet vedela, cely zivot som bola bez.

ale uz som rada ze nie som sama a ani nechcem byt, naucila som sa sama zrejme vsetko co som mala. bolo na case sa pohnut a ucit sa aj od niekoho druheho.
  23. 24
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

tak..kedysi nie..teraz už som vyše roka bez vzťahu a som s tým celkom vyrovnaná :) netvrdím, že mi to nechýba, ale nebudem to nasilu vyhľadávať..takže uvidíme ako dlho ešte budem sama :D
  24. 25
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Nuž ja som rok bez normálneho vzťahu. A žijem bez neho, lebo nemám na výber. Keď sa nájde niekto vhodný, tak budem mať vzťah.. Ale nasilu nič sa nedá riešiť, lebo to dopadne zle. :)
  25. 26
    Muaykelo

21 ročný chalan
    Tnava

Žijem dlhšiu dobu bez vzťahu :D
  26. 27
    Muaykelo

21 ročný chalan
    Tnava

a súhlasím s @Turbolienka123
  27. 28
    Monogatari

21 ročné dievča

Pre mňa má rovnakú cenu škola a vzťah napr. Mám kamoša ,ktorého kvôli dievcatu (veľa času jej venoval, malo sa ucil) vyhodili zo skoly. V mojom veku (21) je vzťah celkom nestála vec. A je fakt fajn niekoho mat pri sebe, ale školu mám na celý zivot a nikdy nevies kedy ti clovek zo dna na den povie čauky parky. Napr chlapec s kt som chodila a velmi sa nafixovala sa so mnou rozisiel pred skuskovym ..mala som co robit aby som neprenasala ziaden predmet :D
  28. 29
    Exomor

27 ročný muž
    temné zákutia mojej mysle

4 roky slobodny ak nie aj viac uz, kto to ma pocitat (: clovek by sa mal najprv naucit zit sam zo sebou az potom nahanat vztah, ale kazdemu ine vyhovuje :) vsetko ma svoje pre aj proti :) hlavne netreba nic hrotit a neist do vztahu len preto aby som nebol sam je prizemne
  29. 30
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Neviem to :D som už rok bez vážnejšieho vzťahu (také pár týždňové úlety ako vzťahy nepočítam) a cítim sa úplne osamelo a smutne. Mohol by sa už objaviť niekto s kým by to fungovalo
  30. 31
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

5 rokov som bol vo vztahu a poslednych... asi 3? ani neviem, som sam a neviem si to vynachvalit. nepotrebujem mat partnersky vztah, ak mam vyhovujuce priatelske.
  31. 32
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

resp. aj keby som nemal tie, nepotreboval by som ho, ak by som bol spokojny rovnako, ako teraz :D
  32. 33
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

jo... ja som na vysokej neriesil moc takze vyse 5 rokov nic :D
  33. 34
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

ale jak tak kukam, asi je to teraz trendy byt sam :D
  34. 35
    Kerrang

25 ročný muž

Stotožňujem sa s názorom 1 + mám k tomu taký názor, že načo byť vo vzťahu za každú cenu, ak by to malo dopadnúť shitne (hehe) ...radšej dobrovoľná samota ako ojebávky a klamanie po celú dobu vo všetkom (thumbs)
  35. 36
    Jozotraktorista

24 ročný chalan

prosim o definiciu co to je "vazny / seriozny vztah". dakujem
  36. 37
    Elmsi

9 ročné dievča

Hej
  37. 38
    Bunat

20 ročné dievča

vedela..dokonca mi to pride ako prijatelnejsia verzia nez byt dlhsiu dobu vo vztahu
  38. 39
    Antifunebracka

28 ročný muž
    cvokar birdzu

Vedel, ale strašne by mi bolo ľúto toho premrhaného času. Vek 15-30 je BEZKONKURENčNE najlepší na zoznamovanie, nikdy sa už nebude zoznámiť také ľahko ako vtedy. Prečo si z toho šasu dobrovoľne ukrajovať?
  39. 40
    Devyn

14 ročné dievča

AJ dlhšie :)
  40. 41
    Loveillumination

23 ročné dievča

neviem nemat vztah (?) :D
  41. 42
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Nic ine mi neostava (:
  42. 43
    Xy12345

23 ročný chalan

@7 ale netáraj, od 16tky sú vo vážnych vzťahoch na SR len naši počernejsi spoluobčania (:
    @17. (thumbs)
  43. 44
    Zrkadlovka

19 ročné dievča
    v oblakoch

nie nevedela by som. od 14tich som bola sama asi tak maximalne polroka, potrebujem mat niekoho pri sebe
  44. 46
    Dollish

26 ročná žena
    Za humnom

Neviem si to predstaviť, nikdy som to nezažila 0:) najdlhšie som bola sama 6 mesiacov
  45. 47
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

tak neviem :) uz taký rok je dosť by som povedal potom to cloveku lezie na mozog :)
  46. 48
    Xy12345

23 ročný chalan

@lefferia strč sa do riti
  47. 49
    Kuko1965

hrá sa, že má 0 rokov

Akú dlhšiu dobu? Bez akého vzťahu?
    Žiť tak dokáže každý. Len tie následky...
    Výhodu tu majú kresťania. Tí nikdy nie sú sami ani bez vzťahu. :-)
  48. 50
    Misfit44

tvári sa, že má 6 rokov

pre mna nie je lahke najst niekoho s kym by som chcela byt, takze som dost dlho bola sama a teraz uz zas som/budem
  49. 51
    Bl33d

20 ročné dievča

Doteraz som prezila bez vztahu a tak mi to vyhovuje, nie som zastancom toho, ze si clovek po dovrseni urciteho veku musi/mal by hladat vztah. Uprimne, pokial ma clovek --nast rokov, tak mi to pride skor ako zbytocna komplikacia. Ale ak sa na to clovek citi a je mu lepsie v neustalej spolocnosti dalsieho cloveka, okej, ja vsak nebudem nieco take podstupovat len kvoli tomu, ze sa to odo mna ocakava a mam na to vek.
  50. 52
    Julik-gymnastics

14 ročné dievča
    Poprad

Ja tak žijem zatiaľ celý život (hehe) (hehe) , ale vzhľadom k môjmu veku mám na vzťahy ešte čaaaas :smile: , ale inak svoj budúci život si nijako nwm predstaviť s nejakým vážnym vzťahom ;)
  51. 53
    Angeloflight

19 ročný chalan

nye
  52. 54
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

Cca 3 roky som bez vzťahu a som s tým šťastná. Som proste typ človeka, čo má rád svoju slobodu. Jasné, že mám iracionálne chvíľky smútku, že všetci okolo mňa niekoho majú a ja som divná. Ale s tým, že vzťahy má neskutočným spôsobom dusia a priťahujú ma v priemere 3 ľudia ročne je to, povedala by som, pre mňa celkom ideálny stav.
  53. 55
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

5 rokov bez vzťahu,ale nebudem klamať už mi to chýba .. :/