Fórum pridal Alfred123456, 9. 7. 2019 20:26 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vegáni, čo robíte s komárom ktorý vám vletí do izby?

0
Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
Trnava

• 0% ľudí
    snažím sa ho vyhnať von oknom
  • 0% ľudí
    ignorujem ho a nechám sa ním štípať
  • 100% ľudí
    zabijem ho, ale trhá mi to srdce
  • 50% ľudí
    snažím sa ho vyhnať von oknom
  • 0% ľudí
    ignorujem ho a nechám sa ním štípať
  • 50% ľudí
    zabijem ho, ale trhá mi to srdce
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

Zabijem ho a netrhá mi to srdce. V sebaobrane by som zabil čokoľvek a aj človeka... (letim)
  2. 2
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

komare a ostatnu haved ktora "skodi" v zmysle stipania, kusania a podobne zabijam. riadim sa filozofiou ze neublizovat tvorom ale zasa to neprehanam a som aj racionalny
  3. 4
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Zhasnem, zasvietim svetlo v druhej izbe, počkám kým preletí a potom rýchlo zavriem dvere. Ale nie som vegán.
  4. 5
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

Zabijem ho za to, ze nie je vegan
  5. 6
    Olii

26 ročná žena

Naposledy som v noci rezignovala. Dala si sluchátka do uší bez hudby nech ma už štípe koľko chce, len nech ho nepočujem bzučať.
  6. 7
    Majmarad

35 ročný ujo

Ja ich žeriem :D ale nie som vegán
  7. 8
    Etelnair

11 ročný chlapec
    Kultúrny dom Tešedíkovo

poviem mu ze som vegan
  8. 9
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

Na mieste kde žijem sa komáre moc nevyskytujú... A o všetok hmyz čo vleti do izby sa stará môj panter.
  9. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ked si cucne komar z vegana tiez sa stava veganom a uz nikdy nebude nikomu pit krv ?
  10. 11
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

Pošlem ho so piče aby mal konečne dôvod mi otravovat život ako moja ex :D
  11. 12
    Olii

26 ročná žena

@exomor nechcela som sa po rozchode kontaktovať, ozval si sa mi po ňom prvý, dávaš mi pod každú fotku smutné, pridal si sem fotku z ktorej si ma orezal - ignorovala som to..ale hej ja znepríjemňujem zivot, máš pravdu :D
  12. 13
    Clarise

19 ročné dievča

Zabudol si možnosť dať na večeru. (:
  13. 14
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

@olii to je tvoj subjektívny pohľad, ved sa o mna nezaujimas a nesledujes co tu píšem a mamtak robiť to isté. To su tvoje slová tak sa ich drž a pls netaguj ma ak mas problém ale napíš správu (:
  14. 15
    Olii

26 ročná žena

@exomor pre toto som už nechcela aby sme sa kontaktovali, lebo sa len obaja doťahujeme a nikam to nevedie..idem radšej von a nie ti písať TSky.
  15. 16
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

@olii choď, tam ma aspon netagnes a neurobis nieco absurdné, vdaka (cmuk)
  16. 17
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

Zabíjam, lebo škodia, mne ešte viac ako normálnemu človeku, a nie som vegán :)
  17. 18
    Saddath

28 ročná žena

Ja nechavam svoje hmyzy zit, za den skapu. Ptm uz len vysavam mrtvoly. Je mi to hnusne ich zabijat ble. Komare som zatim nemala
  18. 19
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

grilujem ho
  19. 20
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@olii Kks úprimnú sústrasť... už z tej jeho reakcie vidím, že je to zakomplexovaný idiot. A ako vidím, aj s problémami s orientáciou
  20. 21
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

@antifunebracka hovno vieš:) nevies čo je za čím tak sa nemiešaj do druhych, ale rád súdis ľudí zrejme :)
  21. 22
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@olii Aj mne dáva pod každý príspevok smutné a to so mnou ani nechodil (hehe) Nechápem ako si s takým
    zakomplexovaným čurákom ako je @exomor mohla chodiť (hehe)
  22. 23
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@exomor Stačila mi jediná tvoja reakcia, aby som videl, čo si zač :) Nesebavedomý ublížený čuráčik, čo exkám hádže smutné, aby si ho aspoň trochu všimli a zároveň sám maže komentáriky, čo sa mu nepáčia :)
  23. 24
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@exomor Stačila mi jediná tvoja reakcia, aby som videl, čo si zač :) Nesebavedomý ublížený čuráčik, čo exkám hádže smutné, aby si ho aspoň trochu všimli a zároveň sám maže komentáriky, čo sa mu nepáčia :)
    http://www.reactiongifs.com/r/tis.gif
  24. 25
    Olii

26 ročná žena

@darksider96 zabava sa na tom a myslí si ako ľudí smutnými vytáča, pritom je to len detinské a otravné. Ale už ma blokol tu aj na insta tak snáď bude kľud. :D prezentoval sa úplne inak keď sme sa spoznali a na začiatku
  25. 26
    Olii

26 ročná žena

@antifunebracka blokne si aj teba zachvilku :D
  26. 27
    Jerometoucanrainbow

31 ročný muž
    underline everything I'm a professional

toto čo tu je :-o nuž, zbytočné vravieť človeku, že tlačí na pílu, keď je už konár pod ním odpílený
  27. 28
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

@olii Už sa stalo a už mi aj smutní ako pravý hrdina :D
  28. 29
    Olii

26 ročná žena

@antifunebracka stále žije v ilúzii, že to niekoho reálne vytáča :D
  29. 30
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

@olii zas riešis niečo co tu pochopilo len pár ľud. Nevykašleš sa už na to? Či ma musíš aj tak riešiť ked už nereagujem?