Fórum pridal Thunderstorm, 12. 12. 2016 01:33 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vegáni, vegetariáni - máte problém s odbúravaním alkoholu?

0
Thunderstorm

13 ročné dievča
devil's little sister

Máte pocit, že sa rýchlejšie opijete a že máte horšiu opicu ako keď ste jedli mäso? Čo sa opitosti týka, u mňa asi v pohode, ale opice sú nechutné a trvajú dlho, doteraz ma pobolieva hlava a nič moc sa mi nechce :D asi budem musieť prestať piť :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    H8u

24 ročné dievča
    Štefanov

ee :D rovnako napicu mi byva
  2. 2
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Hlavobolenie po chlaste je dehydrataciou. Skus s alkoholom pit viac vody.
    Co sa tyka celkovej opitosti jediny rozdiel moze byt v tom, ze my vsezravci mame vo vseobecnosti mastnejsiu stravu - tuky viazu alkohol. Tym padom, ked ja si dam na vianocnych trhoch k trom puncom klobasu (teda ja nie, ale niekto iny), tak sa neopijem, ale ty ked si k nim das pol kila mrkvi (neviem kde zozenies mrkvu na vianocnych trhoch, ale priklad, chapes) tak sa pravdepodobne opijes.
  3. 3
    Exomor

27 ročný muž
    myšlienkovo

ja drzim este aj prerusovane hladovanie 18/6 malokedy vacsinou 20hod nejem 4 hod jem.) a pil som s ludmi zarovno, a prakticky nalacno, vsetkych som ukladal spat a rano som bol este prvy hore, oni jedli chleba vo vajicku s kecupom a stale boli K.O... ja som si dal len kavu a bol som v pohode :D u mna je to tak aspon co si pamatam ze triezviem rychlejsie .) neviem ci znesiem rovnako.) obcas sa mi zda ze aj viac ako predtym, ja hlavne ked pijem zapijam cistou vodou / mineralkou, nic sladene nepijavam
  4. 4
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Niesom vegan ani vegetarian ale moc toho masa nezjem a mam s tym problem aj ked uz popijam roky no skoro vzdy ked si vypijem viac tak na druhy den nevladzem cely den ani z postele vstat poriadne
  5. 5
    Johnysheek

9 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@exomor obdivujem sposob tvojho jedenia i ked nechapem co je dobre pre telo na takych sokoch, ale ok..
    inak vela zalezi prave na tej vode a "riedeni" potom neboli hlava..

no a tiezr olu zohrava spalovanie a rychlost metabolizmu ako i vaha..
  6. 6
    Burble

23 ročné dievča
    sama neviem

vzdy mi byvalo velmi chujovo a teraz mi tiez byva velmi chujovo.
  7. 7
    Exomor

27 ročný muž
    myšlienkovo

@johnysheek neveril som tomu, bol som vlastne proti hladovkam a niecomu podobnemu, pokial som si to sam neodskusal a neuvidel som vysledky :) preto ak mam o nieco zaujem tak si to vyskusam a nerobim si teorie o vzdusnych zamkoch :) treba si nastudovat Intermittent Fasting :)
  8. 8
    Johnysheek

9 ročný chlapec
    ZA (hranicami vsednych dni)

@exomor nemusim si skusat aby som vedel ze "emacke" rezanie ruk navodzuje aj prijemne pocity a napriek tomu to nerobim :)

hento si kuknem, ale na zaklade toho co viem o fungovani ludskeho tela, tak mi toto ako dobre nepride.. ale whatever. len sa cudujem
  9. 9
    Exomor

27 ročný muž
    myšlienkovo

@johnysheek ja som otvoreny novým poznatkom skusenostiam a objavovaniam. Ja zas nemam rád ked ma niekto na niečo moc zaškatuľkovaný názor, ale to už je tvoja vec .) šak si kukni :))
  10. 10
    Hsjklaop

hrá sa, že má 1 rok

Nie.
    Dokonca mam pocit ze sa niekedy nedokazem opit.
    Ale myslim ze to nesuvisi s veganstvom.
  11. 11
    Strangelove

26 ročná žena
    (insta : @lajjla) /cy/

Ja sa opijem z jedného pohara co je dobrá a zlá vec zaroven
  12. 12
    Strangelove

26 ročná žena
    (insta : @lajjla) /cy/

Ale neviem co je to opica možno preto lebo som ešte nikdy naozaj opita nebola....ked o sebe viem, viem chodiť rovno a neslintam asi to nie je opitost že?
  13. 13
    Argan.oil

29 ročná žena
    Vrable

@thunderstorm prestat pit je super napad.
  14. 14
    Foxie

hrá sa, že má 1 rok

Nie
  15. 15
    Wannabesomething

20 ročný chalan

no neviem ci to je tym ze nepapam maso ale zo svojho zivota alkohol odburat neviem
  16. 16
    Gothicpoethic

24 ročné dievča
    <b>Prostoreká</b>

Som schopná prebúrať steny, keď doma alkohol nemáme, ale nevidím problém v odbúravaní alkoholu z môjho organizmu, odkedy nejem mäso.
    Nič, čo by nevyriešil jeden vyražak. Dva, tri, päť.
  17. 17
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@thunderstorm Keďže alkohol nepijem, tak je táto otázka absolútne irelevantná.
  18. 18
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

@imperador keď nepiješ alkohol, tak je úplne evidentné, že otázka nebola mierená tebe