Fórum pridal Padre557, 25. 9. 2018 13:53 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Venujete sa nejakému športu?

0
Padre557

21 ročný chalan
Coventry

Ak áno zaujíma ma prečo a čo je vaša motivácia a vlastne aj nejaká satisfakcia, pretože to určite stojí čas a energiu.
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

raz by som sa chcela zas zacat venovat aktivne jazdeniu na koni.. teraz na to nie su financie, aby som mohla chodit jazdit pravidelne, ale mozno po novom roku aspon 1-2x do mesiaca si pojdem zajazdit
  2. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

Čo po čase a energii, ale tie peniaze! :-D
  3. 4
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Ano - jazdim na koni, lebo ma to proste bavi.
    Robim jogu, lebo ma to bavi a dava mi to pocit, ze nie som pohybovo neschopne jelito.
    Beham, lebo ked zabehnem 7-10 km tak mam proste pocit ze som super a ze ludske telo je super vec a vsetko je super, mam blizko pri baraku krasny les v ktorom je to proste mega a robi ma to stastnou a mam pri tom cas na audioknihy.
    Plavam, lebo v ramci vysokoskolekeho telocviku to mam zadarmo a je to super cas a miesto na socializaciu.
    Idem sa vratit k aerojoge, lebo je to proste nega cool a zase mi to dava pocit stastia a nadsenia z toho, ze toto so svojim telom dokazem.
  4. 6
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

Len bicyklujem a cvičím zumbu, raz by som chcela kone, pole dance alebo streľbu robiť :)
  5. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Leziem na nervy ..
    Skacem do reči..
    Utekám pred svojimi povinnosťami ..

Hrala som aj Loptove hry .. bývalému som dvakrát dala gól ( prisaham )
    A satisfakcia .. jooo samozrejme že bola

Vyhrala som zlatu medailu (rofl)
  6. 8
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

well, uz nie

:(
  7. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nemam na to schopnosti aj ked ma bavia kolektivne sporty no ale nemam ich s kym robit aj tak
  8. 11
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

nahanacky skryvacky tanec sex , vzdy v tomto poradí , a este need for speed slovakia , kluckovanie pomedzi výmole a tak
  9. 12
    Hovnovhlave

20 ročný chalan
    ďaleko za obzorom

Ja som prestal práve kvôli tomu času...
  10. 13
    Peter13

19 ročný chalan

Cyklistika (cestná aj horská), hlavne kvôli spoznávaniu krás Slovenska, ale aj kvôli tomu dobrému pocitu keď mám za sebou 150 - 200 km
  11. 14
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

posilujem (ak sa to tak da nazvat - mensievahy vela reps) cardiuem (hlavno boxovo orientovane cardia), sem tam s kolegyňou ideme na zumbu pre zabavu :D s mamou chodim na zumbu a plavat achcem uz konecne zacat chodit na capoeiru a viacej chodit na turistiku :)
  12. 15
    Pappkin

25 ročný muž
    Košice

Venujem, plavaniu a cviceniu

Plavem preto aby som mal dobru kondicku, pohyb, srdce fungovalo dobre. A po poslednych dvoch rokoch intenzivneho plavania je najvacsia motivacia ta, ze mi z plavania rastu svaly viac ako z posilky :D

a cvicim, aby som bol silny a nabral svaly, pretoze som bol trochu chuducky, kedze za 4 roky som nabral 21kg, co je dost :)

a cvicim preto, aby som bol velky, pretoze davnejsie mali ludia blbe pripomienky, ze mal by si viac jest, z boku ta nevidno a ta. A teraz kazdy kto ma uvidi tak len pripomienky ze aka korba, aky nabijac, pribral si :D dost obrovsky posun. A toto je ta satisfakcia, ked ludia nemaju blbe pripomienky, mam pohyb, som silny a ciperny :)
  13. 16
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

https://i1.wp.com/www.kingtumblr.com/wp-content/uploads/2018/04/Funny-Memes-about-Running-Away-2.jpg
  14. 17
    Kaiserchief1

23 ročný chalan

Vobec ziadnemu. V detstve som chodil na džudo ale oco sa mi raz v noci ked prisiel z krcmy domov vygrcal na kimono. Bol som aj rad lebo ma to vobec nebavilo a vacsinou som stale ja dostal nakladacku. :D Odvtedy sa nevenujem vobec nicomu aj ked by som chcel zacat cvicit ale som velmi lenivy zacat.
  15. 18
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

3 roky som hral ak to môžme tak nazvať, profesionálne Florbal. Teraz už nie. Už iba rekreačne. Ale rád by som znova chodil. Prestal som, pretože na to nemám peniaze, a čas a nemalo to žiadny progres. Síce všetko nebolo dokonalé a nevyhrávali sme majstovstvá, bolo to parádne. Keď ťa to baví, nie je čo riešiť.