Fórum pridal Jantebont, 20. 6. 2019 09:08 do kategórie Umenie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Venujete sa výtvarnému umeniu?

0
Jantebont

34 ročný ujo

Maľujete niekedy? Ak áno, akú techniku používate? Akryl, olej, temper, farbičky, fixky? A máte skúsenosť s kurzom výtvarného umenia?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

zaujimam sa, som fanusik umenia hlavne vizualneho. a ked malujem tak zvacsa fixky lebo mam rad priame a ciste linie, semtam aj olej/akryl ale to ked robim daco take unikatnejsie :D a na vytvarku som chodil na vsmu - vytvarny kurz. nesadlo mi to lebo so mtam chodil z roboty unaveny jak kon a o 9tej domov. okrem ineho ten kurz sa potom zvrtol ze si kazdy robil co chce a mne to nevyhovovalo lebo som potreboval sprievodcu ktory ma strategicky nauci postupne secko
  2. 2
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

skúšala som akryl, olej a akvarel, ale nakoniec som usúdila, že by som sa najprv mala poriadne naučiť kresliť ceruzkou :D
  3. 3
    Skvrnka

22 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Iba kreslim, vacsinou skice s tensou ciernou fixou.

Minuly polrok som chodila malovat s akrylovymi farbami.
  4. 4
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Kreslila som ceruzkou, našťastie už som spravila kresbu na škole (4semestrálny predmet) a v živote sa k tomu nebudem musieť vrátiť (hehe)
  5. 5
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Maľovala som naposledy možno v škole na výtvarnej.

Ale často si kreslím, ceruzkou, fixkou, predlohy na vyšívanie. To ma celkom baví :)
  6. 6
    Majmarad

36 ročný ujo

Najlepšie sa mi osvedčilo šľahnúť hovno cez ventilátor na plátno, ale aká to je technika neviem :D
  7. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

Maľujem zriedka a akrylom. Bola som na výtvarnom kurze zameranom na kreslenie na VŠMU (asi totožný ako @1) a páčilo sa mi to, preto som tam chodila dlhodobo.
  8. 8
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Som vyštudovaný neúspešný umelec :'D
  9. 9
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

kresliť ani malovať neviem,malujem len cínové figurky
  10. 10
    Petushiq18

38 ročná teta
    s Ceciakom

@aventine taky tak (:
  11. 11
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

aj kreslim aj malujem, aspon raz tyzdenne. presla som skoro vsetkym, najmenej ma oslovil suchy pastel.. momentalne robievam minidielka do zapisnika s anilinkami alebo fixkami :)
  12. 12
    Athenodora

17 ročné dievča

Skôr kreslím ako maľujem.
  13. 13
    Victoria1

22 ročné dievča
    Birmingham

Tiež viac kreslím než maľujem, je to výborný relax. Maľovať som zvykla často na výtvarnej hádam všetkými možnými technikami. Teraz keď kreslínm, mám najradšej suchý pastel, ale aj uhlík a pastelky :smile:
  14. 14
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ben Cristovao birdzu

@8