Fórum pridal Vinx, 6. 1. 2020 20:39 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Veríš tomu, že niekto pristál na mesiaci?

0
Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov

Čo sú to za otázky. Máme 2020 a stále niekto pochybuje?
  2. 2
    Draks

35 ročný ujo
    Bratislava

Verím že som koko*
  3. 3
    Draks

35 ročný ujo
    Bratislava

Na nič iné neverím
  4. 6
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@emzaaak dúfam, že nepôjdeš voliť
  5. 7
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Dokonca 6x. Preto nechápem prečo sa vždy rieši len prvé pristátie či bolo reálne. Keď ich bolo potom ešte 5 :D
  6. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Je mi to aj dost jedno ked mam pravdu povedat :D
  7. 9
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@mnichovcan A prečo to bolo naposledy v roku 1972? Bože naivné ovce ste všetci, koľko vás tu je (:
  8. 10
    Dezolat

31 ročný muž

Ako by tam niekto mohol pristat? ved je to len maketa.
  9. 11
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov

Ja mám 17, čiže nie (: voliť nepôjdem. Ale tebe by som to zakázal na celý život ty troll. :)
  10. 12
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@vinx a čo by tam hľadali ? Plánovali sa ešte ďalšie misie ale kvôli rozpočtu sa to neuskutočnilo. Aktuálne sa pripravuje program Artemis kedy by malo dôjsť k ďalšiemu pristátiu . Ale čo sa tu budem hádať s tebou :D buď len trolis ale už na dosť otrepanej téme alebo si magor a mal by si riešiť teda iné problémy s hlavou tvojou.
  11. 13
    Emzááák

hrá sa, že má 0 rokov

@mnichovcan Ale my sme iba sprosté hlavy, nie? Prečo veriť všeobecne známym a overeným faktom, keď to nie je pravda? ZEM JE IHLAN AK SI SI NEVŠIMOL!!!
  12. 15
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@13 že overené fakty, mňa už jebne (: už na základnej škole som oponoval učiteľke v tejto téme, že ja sa to učiť nebudem, že celé pristátie na mesiaci je blud. A to bolo 10 rokov dozadu, A za tým si stojím. Ale každý má svoj rozum.
  13. 16
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Podľa mňa nikto ešte nepristal na mesiaci. Maximálne čo môžem veriť je, že tam poslali nejakú sondu a zhodili to zrkadlo… Proste nevidím dôkaz, že tam boli… Skôr vyvrátenie teórii,, že tam neboli… Aj to také… No… Pre USA bol let na Mesiac viac ako nepravdepodobný. Neprekonateľný problém radiácie (Van Allenove pásy ktoré boli objavené niekoľko rokov po údajnom pristátí človeka na mesiaci) v okolí Zeme, nedostatočná technológia a výpočtová sila (CPU výkon vtedajších „vesmírnych lodí“ bol slabší ako dnešná moderná kalkulačka), a ďalšie indície a dôkazy ukazujú na nemožnosť takejto cesty. Dôkaz sám o sebe je nedostatok dôkazov ako takých, že tam boli. A tie zábery z pristania natočili v štúdiu... Čo povedať, Kubrick je dobrý režisér (hehe)
  14. 17
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@darksider96 Konečne niekto normálne zmýšľajúci. Máš u mňa pivo.
  15. 18
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@vinx No hej no :smile: Len neviem či mi to rozumné argumentovanie stálo za tie úražky, ktoré budú teraz nasledovať od ovečiek ktoré tomu veria (hehe)
  16. 19
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@18 Zvyčajne to tak býva, že potom nedostatok protiargumentov nahradzajú nadávkami (hehe)
  17. 20
    Sidious

22 ročný chalan

@vinx Ak tam američania nepristáli, tak prečo k tomu ZSSR nemalo nejaké pripomienky?
  18. 21
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@sidious Pretože Amerika tým vyhrala studenú vojnu, ktorú viedli. Nemalo zmysel to argumentovať. To "pristátie na mesiaci" sledoval celý svet.

Všetky médiá tým boli pohltené. Myslíš, že keď mainstreamové médiá hovoria niečo, môže sa vyjadriť niekto, kto má iný názor? Choď sa opýtať do Ruska, aký majú na toto názor. A väčšina rozhodne nebude rovnaká, ako výsledok hlasovania tejto ankety. Smutné ale realita. :smile:
  19. 22
    Montgomery

29 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

boze moj, ty a darksider ste totalne jebnuti
  20. 23
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@18 *urážky

@22 No nehovoril som? (hehe)
  21. 24
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@montgomery stačí mi vidieť tvoju fotku na profile a hneď viem, kto je jebnutejší viac (thumbs)
  22. 26
    Yoss

29 ročný muž

Oni sú majstri v klamstvách, podobne ako pri dvojičkách, ktoré padali presne ako pri riadenom odstrele, do svojich základov, také obrovitánske masy ocele nevydržali, zato obyčajná komunistická bytovka v Prešove po výbuchu plynu zostala stáť, aj keď sa jadrové schodisko celé prepadlo a strechu odstrelilo.
  23. 27
    Sidious

22 ročný chalan

@vinx Takže podľa teba mala amerika tým pristátím vyhrať studenú vojnu a z toho dôvodu nemalo zmysel pre ZSSR to nejako popierať. To nedáva zmysel. Keď práve touto vecou malo USA vyhrať vojnu tak malo zmysel to poprieť.

A čo majú tie mainstreamové média spoločné so ZSSR. Dosť pochybujem, že by na nich mali nejaký vplyv.
  24. 28
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@darksider96 Jeb na to, takéto opice tu budú behať vždy medzi nami, žiaľ. Ale som rád, že nie som sám v tomto svete, kto si zachoval zdravý úsudok a rozum. Pretože dnes je to už priam rarita. Držím palce, nech sa darí :) A takýchto debilkov, čo to takto komentujú, splachujem každé ráno na hajzli.
  25. 30
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@sidious Ľudia sú retardovaní, viď výsledky našich volieb, tam žiadne fakty nezavážia. Bol s nimi celý svet ovečiek, ktorou si aj ty (hehe) . Ver tomu, ja ti to neberiem. Nemám sa s tebou už o čom baviť.
  26. 31
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@sidious @29 To nie je moj problem. Ide o to, ze ja diskutujem slusne a Montgomery teraz mna uraza namiesto toho aby mi povedal rozumny argument preco nemam pravdu. Ale vlastne on nema ani co povedat lebo je tupy ako bota. A nie, nemyslim to tak ze je tupy preto lebo veri tomu, ze niekedy boli Americania na Mesiaci. Staci sa pozriet na jeho posobenie na birdzi a posud sam :smile:
  27. 32
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Fakt, preto už roky sa striedajú astronauti na ISS ktorá je btw, tiež vo Vesmíre... myslíš, že by akože ta raketa vo vákuu nedoletela ďalej na ten kus šutru?
    A kam akože leteli tie rakety keď sa stratili z dohľadu zo zemského povrchu ? Videli a pozorovali to predsa milióny ľudí. Veď doniesli X kilo šutrov z mesiaca, nainštalovali tam odrážače ... a vlastne... kam leteli všetky tie rakety ktoré s astronautami odleteli pred očami milionov ľudí? Či si myslíte, že nikto iný ich nemonitoroval zo Zeme? A tá mesačná bugina jazdila asi sama po tom mesiaci čo ? ...

Podľa mňa to naozaj stratilo zmysel tam chodiť vtedy, prave preto, že už to prvenstvo získali, a preto že to stále nehorázne prachy.
    Každopádne si myslím, že tam niečo bolo, alebo je, kvôli čomu tam už nešli.
    A aj kvôli čomu, retušujú všetky fotografie než ich ukážu verejnosti.
    Existuje dokument ktorý má zábery kde chceli svedčiť bývalí pracovníci na kongrese o tom, že mimozemšťania existujú. Žiaľ je to možno 10, 20 rokov predtým než som sa narodil, možno aj viac, a na internete o tom niet ani zmienky... alebo neviem ako to nájsť. Každopádne im to asi nevyšlo, pretože sa nič nezmenilo...
  28. 33
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@wistingher Hmm, neveríš tomu, že Američania neboli na Mesiaci ale veríš nejakej nezmyselnej konšpirácii, že tam našli mimozemšťanov? (retard) Poslal by som ti aj video kde toto všetko čo píšeš je vyvratené, ale YouTube ho stále maže. Našiel som žial iba toto https://www.youtube.com/watch?time_continue=183&v=BBJUyYuzivo&feature=emb_logo
  29. 34
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

@darksider96 van allenove pasy boli objavene viac nez 10 rokov pred prvym pristatim na mesiaci, ich efekt bol znamy a zohladneny v kazdej apollo misii, dopredu bolo dost presne zratane akemu velkemu ziareniu bude posadka vystavena
  30. 35
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@etelnair No okej, ale ako mi vysvetlíš to ďalšie o čom som písal?
  31. 36
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@darksider96 som otvorený všetkým možnostiam. A myslím, že na mesiaci môže byť niečo mimozemskeho pôvodu. A možno celé budovy. Ale na odvrátenej strane. Je to perfektné miesto ako hypoteticky kontrolovať a sledovať planétu.
    btw. ty neveríš na mimozemšťanov? Veď je x svedectiev, dôkazov... len officialne to nepriznajú, už aj prieskumy verejnej mienky hovoria že 60% populacie veri, že existujú. Ale nepriznajú to, všetko utaja, aby pravda nezničila vieru hlúpych ľudí v náboženstvá...
  32. 37
    Etelnair

12 ročný chlapec

@darksider96 vidim, v @16 este spominas vypoctovu silu AGC ktora nebola ale vobec taka priserna, doteraz existuje zopar nadsencov ktori su na roznych simulatoroch a replikach reprodukovat prakticky cele misie
    to ze mame dnes vykonnejsie kalkulacky je sice pravda ale neviem coho dokaz to ma byt akoze
  33. 38
    Etelnair

12 ročný chlapec

@37 *schopni reprodukovat

@darksider96 skor nechapem preco sa dozadujes nejakej diskusie ked tu len placas ocividne klamstva (ako napriklad tie van allenove pasy) a ludi nazyvas ovcami len preto lebo nemaju chut ti ich vyvracat
    a ked ti ich vyvratia ty napises ze ok a postnes 5 dalsich novych sprostosti
  34. 39
    Etelnair

12 ročný chlapec

https://en.wikipedia.org/wiki/Third-party_evidence_for_Apollo_Moon_landings
  35. 40
    Etelnair

12 ročný chlapec

@37 eh nie ze doteraz existuje, len existuje :D
  36. 41
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@wistingher bože môj, ty zavri huhu radšej, tieto tvoje dristy fakt nie som ochotný čítať.
  37. 42
    Etelnair

12 ročný chlapec

vobec kazdy kto vytiahne tuto popularnu sprostost ze sanca ze astronautov zabije radiacia bola XX% ale vlada im to zatajila by mal mat zakazane pozerat sa na mesiac
  38. 43
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@vinx nedaj sa vysmiať, bež sa ožierkať a kukni slobodny vysielač, nech vieš čo nové sa vo svete stalo. (thumbs)
  39. 44
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@darksider96 Apollo 11 nebola prvá misia. Oni tam nešli len tak že ráno si povedali ze idú na mesiac. Predtým prebehlo niekoľko pilotovanych aj nepilotovanych misii . Keby aj van allenove pásy nepoznali tak by na tých misiách zistili že im tam niečo spôsobuje problémy z elektronikou. Veď to bol účel tých prvých misii nazbierať data , natrenovat napr. dokovanie, deorbytacne manévre .
    @Vinx
    Keď už tak vehemtne chceli poraziť Rusov tak prečo netajili problémy Apolla 13 to tiež bolo sledované či sa vrátia živí . Načo tam išli ešte 5x keď už mali vyhrate.

40. 45
    Nationalgeographic

24 ročný chalan
    Poprad

ta konspiracna teoria uz bola najmenej 100x vyvratena
  41. 46
    Nationalgeographic

24 ročný chalan
    Poprad

https://www.youtube.com/watch?v=FHJay9FrlRg

https://www.youtube.com/watch?v=PQNKzRMB08Y

42. 47
    Nationalgeographic

24 ročný chalan
    Poprad

https://www.youtube.com/watch?v=FHJay9FrlRg&t=2s
  43. 48
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@darksider96 Nie si náhodou jeden z tých čo verí, že zem je plochá?
  44. 49
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@etelnair Okej, videl si ich svate videjko, ale nevidel si skutocny hmatatelny dokaz, takze mozes len verit ich zalmom o tom, ako tam boli. Ostava ti len verit. Nemas si to ako sam overit. Taketo nieco co pises som cital aj od NASA... Ale nevidim dokaz, ze tam boli… Skor vyvratenie teorii, ze tam neboli… Mne sa viac pozdava to, ze to len jeden obrovsky podvod, ktory ich vtedy vysiel na 30 miliard dolarov. V tej dobe prebiehali technologicke preteky medzi USA a vtedajsim ZSSR, aj ked Sovieti boli na tom ekonomicky mnohonasobne horsie, USA ocividne tuto snahu o konkurenciu vyuzili, a boli radi, ze ZSSR leju tolko penazi do vesmirnych programov, co oslabovalo ich ekonomiku.... Alebo aj taky argument od nich, ze vacsinu fotiek a zaznamov z mesiaca museli neskor zmazat kvoli setreniu miesta na hard diskoch je na smiech. Pre mna je ovela prijatelnejsia verzia velkeho podvodu, obrovskeho penazneho tunelu, a majstrovskej filmarciny v spolupraci s nikym inym ako Stanleym Kubrickom. Vid. video v @33 :smile: Proste prides mi ako (obrazne povedane) taky dochodca co voli smer, neda nan dopustit a vsetko im veri a pritom su to najvacsi ojebavaci, podporovatelia mafie atd... S takym natvrdlym dochodcom je to podobne ako aj s tebou :smile:
  45. 50
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@lakero A ty si myslis, ze si vtipny?
  46. 51
    Montgomery

29 ročný muž

uz vidim jak si darksider pripise svoje dalsie vitazstvo kedy vas rozprasil v diskusii :D
  47. 52
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Aha ludia, pozrite sa, toto je jasny dokaz, ze aj Rammstein boli na Mesiaci (hehe) https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM
  48. 53
    Montgomery

29 ročný muž

@52 ty co fetujes?
  49. 54
    Etelnair

12 ročný chlapec

@darksider96 ty si posledny clovek na planete ktory by mal hocikoho obvinovat z naivity
  50. 55
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@montgomery @53 A ty nerozoznáš iróniu / sarkazmus?: Poprosím minútu ticha za tvoj zosnulý mozog.
  51. 56
    Etelnair

12 ročný chlapec

@49 btw to ze nasa pomazala fotky kvoli miestu na hdd ti pride smiesne len preto ze je to tiez vymysel
  52. 57
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@etelnair Dobre moj ;)
  53. 59
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@darksider96 @52 nenormálny človek to nemá šancu pochopiť ;)
  54. 60
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@vinx :D sa mi hrozne paci ako sa tu sam pasujes za najvacsieho osvietenca s patentom na pravdu :D k teme sa nejdem ani vyjadrovat, pretoze uz len podla tvojho vyjadrovania v tomto vlakne je mi jasne, ze tvoj intelekt presahuje uroven tejto galaxie
  55. 61
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@thinkaboutjustice neviem, či presahuje účoveň tejto galaxie ale úroveň tej tvoje presahuje určite (thumbs)
  56. 62
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

@vinx tomu pevne verim, s takou kapacitou ako ty sa mozem len tazko zrovnavat :D
  57. 66
    Lakero

21 ročný chalan

@darksider96 Nemyslím, ja to proste viem. Čítať tvoje úvahy a snahy o vyvrátení sú horšie jak chrisove pičoviny
  58. 67
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@lakero Mohol by som jesť polievku s písmenkami a vyvodiť z toho múdrejšie vyhlásenie, než to, čo si práve napísal (hehe) A už ma netaguj ;) Nepamätám sa že by som ťa požiadal o názor na moje úvahy (letim)
  59. 68
    Lakero

21 ročný chalan

@darksider96 Mne je jedno, že si sa ma na nič nepýtal... Reagujem na tvoje sprostosti ty plochozemník
  60. 69
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

Nechápem prečo by niekto, kto neverí tomuto bludu, mal automaticky veriť, že zem je plochá, čo je úplný bullshit. Toto je ale logický fakt. Ale aké pravidlo platí v internetových diskusiách? Najlepšia obrana je útok. (letim)
  61. 71
    Annyejnji

21 ročné dievča

Neverím, že by syr uniesol človeka, čiže nie :D
  62. 72
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@vinx @69 No hej no... S debilom ako je @lakero je tazke sa o tom bavit. Paradoxne neviem preco som sa s nim vobec bavil (hehe) Ak je nevedomost blaho, tak ludia ako on musia byt tie najstastnejsie osoby na planete.
  63. 73
    Lakero

21 ročný chalan

@darksider96 Snažil si sa uraziť, nevyšlo. Nabudúce sa možno pošťastí... Pogoogli a nájdeš dosť ostré fotky (na prekvapenie od klamlivých úbožiakov z NASA) modulu na mesačnom povrchu, stôp po "moon buggy"...
    @Thinkaboutjustice Aspoň sa nám ukazuje kto je tu odpad Birdzu ako títo dvaja napr. (thumbs)
  64. 74
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@lakero odpad máš v hlave
  65. 75
    Lakero

21 ročný chalan

@vinx Píšte si s tým tvojím dvojníkom TSky aspoň si pomastíte gebule, že tam nikto nebol.
  66. 76
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@lakero no veď ani nebol (:
  67. 77
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@lakero Ja ťa nepotrebujem urážať lebo vidím, že Boh to už urobil za mňa (hehe)
  68. 78
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@vinx Zablokuj si už toho neandertálca Lakera lebo ešte tu svojími drístami zníži IQ všetkým na okolo a bude otravovať do aleluja (hehe)
  69. 79
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

je jee je je
    https://m.youtube.com/watch?v=dLxpNiF0YKs
  70. 80
    Screamose

hrá sa, že má 0 rokov

@darksider96 si mu ale dal na to šéro (hehe) (hehe) (hehe)
  71. 81
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

https://rationalwiki.org/wiki/Moon_landing_hoax

@yoss https://rationalwiki.org/wiki/9/11
  72. 82
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Celé je to iba reptiliánska propaganda!
  73. 83
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Dobre som sa pobavila, dakujem.
  74. 84
    Fury

22 ročný chalan

Našli sa dvaja top kokoti birdzu @Vinx a @Darksider96 gratulujem chalani. Napíšte aké veľké mesačné dildo chcete kúpim ich pre vás. Fakt som dlho nečítal viac retardovanejšie fórum...
  75. 85
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@fury pre kokota každý kokot (love)
  76. 86
    Fury

22 ročný chalan

@vinx Dlho si sa snažil s tou hláškou? (letim)
  77. 87
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@fury traja sme to písali

a ty inteligenčné tornádo, prečo ma taguješ v mojej vlastnej téme?
  78. 88
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@fury A ty si koho fake? Keď tomu veríš, tak ti odporúčam túto stránku:
    http://rozpravky.hrkalka.sk/
  79. 89
    Vinx

tvári sa, že má 4 roky

@darksider96 ďalšia zdegenerovaná, naivná ovečka z médií. Alebo 'verím všetkému, čo sme sa naučili v skole' :D škoda diskusie s takýmito. Už len to vyjadrovanie má ako nejaký osadník. Určite to bude dáky gauner z Vyšných Malatínov, ktorý nemá žiadny sociálny život a jediné jeho svetlo v tme je urážať ľudí na internete zato, že majú opačný názor.
  80. 90
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@vinx Mali by sa zamyslieť nad týmto: „Nie je tvojou úlohou chápať cestu druhých alebo ju odsudzovať. Tvojou úlohou je nájsť vlastnú cestu a s radosťou po nej kráčať.” :smile:
  81. 91
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Ale neísť s davom a mať vlastnú cestu je ťažké (hehe) http://birdz.sk/uploads/e3/29/336f2db268bf4e24a59c0b02fc8dbd7e.jpg.1280x0_q85.jpg