Fórum pridal Draks, 13. 7. 2019 19:30 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Veríte na peklo ?

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Vobec neviem v co verim alebo neverim
  2. 2
    Sasi2680

27 ročná žena

Peklo ako ho opisujú v biblii, že tam raz pôjdem a uz sa nevrátim tak nie, ale na pekelne planéty a reinkarnáciu áno.
  3. 3
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

neverim v cokolvek co si clovek vymysli
  4. 4
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

verím v to, že niekto si peklo vytvára už počas života a že poslednému súdu predchádza sebahodnotenie
  5. 5
    Palec223

27 ročný muž

@Sasi2680 v skutocnosti biblia nepopisuje peklo ako ho pozname s filmov hier alebo fantasy knih... ale popisuje vecnu smrt ktorej bude predchadzat palenie v ohnivom jazere pricom vieme kto bude horiet najdlshie ... co by bolo nebo za miesto ... ak by si sa tam dostala a tvoj rodinny prislusnik alebo dobry priatel nie ? a ty by si sa musela na vecnost pozerat ako trpi je muceny a hori ??? toto by boh ktory tak miluje ludi ze obetoval svojho syna ziveho boha za ich hriechy nedopustil... mozno nejaky iny boh z nejakeho ineho nabozenstva ano ale nie ten skutocny a jediny ... (: :smile:
  6. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

je to irelevantne, pretoze papez zrusil ocistec, nebo a peklo
    https://gloria.tv/article/LynKu2cCAUhU4cU2s3LLk6LVC
  7. 7
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

takze nie je
  8. 8
    Majmarad

36 ročný ujo

Ale isteže existuje, sú tam všetci právnici, človek vybaví takmer všetko a žije to tam :) Tie teploty by sa mali dať vydržať.
  9. 9
    Draks

34 ročný ujo
    Bratislava

@majmarad (thumbs) (thumbs) (thumbs)
  10. 10
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

V pekle jsme teď, a pak přijde zapomnění
  11. 11
    Sasi2680

27 ročná žena

@palec223 ok, trocha si sa zamotal asi, ale pochopila som z toho, že môžem žiť hocijako hriešne, ale nakoniec aj tak pôjdem do neba, lebo však prečo by som mala ísť do pekla, keď môj rodinný príslušník pôjde do neba.. To je super, to beriem (thumbs)
  12. 12
    Palec223

27 ročný muž

@sasi2680 nie nie nedomotal mozno si uz po dnesnom dni unavena.. skus si to zajtra znovu precitat :)
  13. 13
    Sasi2680

27 ročná žena

@palec223 tak som to teda dobre pochopila, môžem byť hriešna ako kolvek, do neba aj tak pôjdem, keďže Boh tak miluje ľudí. Juhu
  14. 14
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

uz som si ho zazila, takze hej
  15. 15
    Palec223

27 ročný muž

@sasi2680 hriesni ludia zhoria v tych hore spominanych plamenoch... ak sa obratis ku Kristovi tak tvoje hriesne ja sa postupne ocisti a budes zachranena :) ku koncu casov sa totiz ludia sami rozhodnu na ktorej strane chcu byt.... a pozorovat to ako su niektori pri tychto slovach podrazdeni alebo zbytocne sakrasticki uz nieje ani smiesne ...
  16. 16
    Sasi2680

27 ročná žena

@palec223 nie je duša náhodou večná? Tak ako môže zhoriet :D to tak strašne nedáva logiku celé :) ale myslí si čo chceš :))
  17. 17
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@sasi2680 Tak on je totálne mimo realitu (hehe) Ved v jednom fóre o pekle tvrdil, že Zem nemá viac ako 6000 rokov a vesmír neexistuje (retard) (:

@palec223 Na tvojom mieste by som vyhľadal odborníka a prestal šíriť tieto bludy na internete ;) Už dosť šialencov šíri na nete rôzne hoaxy a pod. a svet nepotrebuje dalších 0_0
  18. 18
    Tomas55555

24 ročný chalan

Daj si do google alebo youtube "testimonies of hell" alebo "man in hell" a vyhladá ti to desiatky prípadov a opisov ludí ktorí sa ocitli v pekle a potom sa y neho dostali von preto aby o nom nám tu na Zemi podali svoje svedectvo. Je možné že všetci títo ludia klamu ? Stačí totiž aby čo i len jeden z týchto ľudí hovoril pravdu a existencia pekla sa tým potvrdí.
  19. 19
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@tomas55555 Svojim spôsobom klamú aj neklamú. Oni sú presvedčení, že majú pravdu, v skutočnosti ich ale len mohol ošaliť mozog. Čo náš mozog robí celkom často, ošaľuje nás a núti nás robiť čudné veci a veriť čudným veciam :D
  20. 20
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@6 no... A je to vyriešené :D
  21. 21
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@patrixo
  22. 22
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ale verím na peklo v prenesenom zmysle slova :(
  23. 23
    Tomas55555

24 ročný chalan

@tralalibang Skús vysvetliť preco im mozog vytvoril zrovna vidinu pekla a nie trebárs hocičo ineho, trebárs spagetoveho monstra ?