Fórum pridal Kaiserchief1, 14. 3. 2019 12:52 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

VHS a DVD požičovne + otázky v komente

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

• 33,3% ľudí
    Chodieval/a som do VHS požičovne
  • 16,7% ľudí
    Chodieval/a som do DVD požičovne
  • 16,7% ľudí
    Chodieval/a som do oboch
  • 33,3% ľudí
    Nechodieval/a som / nepamätám si ich / nemali sme v meste
  • 0% ľudí
    iné
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

1. Kedy ste boli v takej požičovni naposledy?

2. Aké filmy ste si požičiavali najčastejšie?
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Naposledy na strednej a robili sme pirátske kópie :D Japonské filmy boli najviac kódované a niekedy ani Encrypter a iné programy to nedokázali dať.
  3. 3
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ja si pamätám, že posledný raz som v takej požičovni bol v roku 2005 a to som si bol vypožičať film Spy Kids 3D a dostal som aj okuliare. Potom som tam so spolužiakmi už zašiel len párkrát po nejaké plagáty a postupne to už aj upadalo až DVD/VHS požičovňu zavreli.

A keď som bol mladší tak sme so sestrou chodievali každý piatok si požičať nejakú VHSku a pamätám si, že moje prvé filmy, ktoré som si požičal boli Matilda, Max Kýblik a potom som si raz vypožičal riadnu hovadinu - Chicken Park, to bola akože paródia alebo také dačo na Jurský Park. :D
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

Strašne dávno. A vlastne ja ani nie, ale bolo to spojené s galantériou, kam som chodievala
    Ale viem, že sme tie kazety potom normálne pirátili, dva videorekordéry a ideš :-D
    A celkovo, myslím, že sme len párkrát mali niečo požičané
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

V DVD požičovni som si naposledy požičal film Modrý Blesk (komédia s Martinom Lawrencom) :D a do VHS požičovne som nechodil, to sme si požičiavali vrámci rodiny, alebo aj susedia, kamaráti a tak.
  6. 6
    Sasi2680

26 ročná žena

hlasovala som za "chodievala som", aj keď v skutočnosti sme tam boli len pár krát :D a nepamätam si vôbec kedy a tuším to boli rozprávky väčšinou, čo sme si požičali :D
  7. 7
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Jej ano! Video pozicovna! :D My sme tam s nasimi chodili stale a ked som si nejaku rozpravku oblubila, tak mi ju nasi nakoniec kupili, lebo im prislo blbe poziciavat si ju stale dokola. :D

1.To si nepamatam, ale myslim ze jeden z poslednych filmov co sme mali pozicany bol Batman zacina cize odhadujem tak rok 2005-2006.
    2.Videokazety sme poziciavali pozpravky a rodinne filmy-to som bola mala
    DVD-to sme si s otcom poziciavali komedie, parodie a akcne filmy. Ked prisiel krstny tak aj horory no.
  8. 8
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

no predsa Tom and Jerry na vhs.
  9. 9
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ale asi neskor tam mali aj DVDcka, kym sa vsetci nenaucili napalovat doma :D aaaaa uz si ani nepamatam, co sme si poziciavali, bolo toho dost, my sme tam chodili veeeelmi dlho pravidelne a vzdy, ked si nasi poziciavali nejaky dospelacky film pre seba alebo pre surodencov, tak ja som si mohla vybrat rozpravku :D ale pamatam si, ze raz som si odtial pozicala south park :D :D :D
  10. 10
    Hetfield

34 ročný ujo
    Pakáreň

vačšinou stare vojnove filmy
  11. 11
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Chodieval som iba do vhs ako detsko cize najcastejsie som si poziciaval rozpravky. A v dobe ked vysli dvdcka mal som premiovy účet na rapidshare... :D :D
  12. 12
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Vlastne som si spomenula, že blízko kde sme bývali bola DVD požičovňa. Ale bola som malá, takže som tam nechodievala. Viem iba, že tam občas chodil môj otec. Ale velmi sa mi páči tá myšlienka chodiť si požičiavať filmy :smile:
  13. 13
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Chodili sme asi na 4 VHSka tyzdenne, v piatky mavali zlavu 1 plus 1 zdarma, takze este aj tam navyse daco. S rodicmi sme kazdy vecer pozerali nejaky film, bol to taky ritual u nas a casto som aj zaspala v polke filmu na gauci v obyvacke a ostala az do rana - aj s mamkou, lebo som ju k sebe tulila zo spanku ako kliest :D

Nasledne sa preslo na dvd a mali sme pauzu lebo sme nemali ani dvd rekorder a ani pocitac. Potom pri prvom pocitaci (12 rokov), sme obcas vypozicali dvd, ale uz pomenej.

V roku 2010 sme si pozicali posledny film, Chloe, a potom pozicovnu zavreli :(
  14. 14
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

A najviac sme si poziciavali Petersonovu Troju, ktoru som videla asi aj 30x a stale ma bavi a je to pre mna jeden z naj filmov :D Chceli sme si ju aj kupit, ale nam sa pacila v ceskom dabingu, takze sme stale poziciavali :D

Vela vecerov sme pozeravali dokola par filmov po cele roky. Tym myslim, ze aj 20x za rok. Ide napriklad o muzikal Vlasy, Doktor Flajster, Forest Gump, Pelisky, spominana Troja, Dobry Will Hunting.
    Otec vzdy opakoval tie iste vtipy pri kazdom filme akoby bol sam platna :D