Fórum pridal Dr_fejkova, 9. 11. 2017 18:41 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Viac sa hanbíš vyzliecť pred lekárom opačného alebo rovnakého pohlavia?

0
Dr_fejkova

30 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Nevyzliekam sa ani pred jednym pohlavim :D
  2. 2
    Bebekex

24 ročné dievča

hanbim sa iba ked mam nahodou chlpate nohy (:
  3. 3
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Nezàlezì to na pohlavì lekára, skor tak celkove ako sa v jej/jeho prìtomnosti cìtim a nakolko je to nutnè sa vyzliect... Naprìklad pred mojou obvodnou doktorkou sa hanbìm aj tricko dat dole :D v nemocnici pri predoperacnymi vysetreniami mi to zrazu vobec nevadilo, ani to, ze sa tam na mna naraz asi piati pozerali
  4. 4
    Dr_fejkova

30 ročná žena

joj. ono to odseklo písmenka z tých možností :( @tomas @admin
  5. 5
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@dr_fejkova to je normálne pri všetkých dlhých možnostiach
  6. 6
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Lekar (oboch pohlavi) videl tolko cikul a susiek, ze hanbit sa pred nim nedava absolutne ziaden zmysel. To ako by si sa hanbila od predavacky kupit chleba.

Inak nemam problem sa vyzliect pred nikym ak si to situacia dovoluje/vyzaduje.
  7. 7
    Dzeeejn

21 ročné dievča
    v reálnej skutočnosti

najradšej by som stále chodila nahá
  8. 8
    Marcello1111

29 ročný muž

@dzeeejn
    aj to zažiješ, ak ľudstvo prejde do 5. dimenzie koncom roka 2022...
    :)
  9. 9
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@dzeeejn tak smelo do toho :D
  10. 10
    Melancholik

25 ročný muž

som rád ak sa nemusím pred ľuďmi vyzliekať, je jedno kto to je
  11. 11
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

na egy kettö három nevyzlečiem sa ani pred lekárom
  12. 13
    Pandacorn

19 ročné dievča

nevadí mi vyzliecť sa pred lekármi, pokiaľ som oholená :D ked nie som, je to trošku trápne, ale čo už, zažila som si toho dosť čo sa týka vyzliekanie pred lekármi :D ale pred normálnymi ľuďmi sa hanbím, hlavne čo sú okolo môjho veku :-/ so starými (poväčšine) lekármi sa človek nemá čoho hanbiť, ale keď vidíš nejakú kamošku/spolužiačku čo ma super postavu, tak príde to klasické porovnávanie alebo dokonca zo strany iných ohováranie a konečná :D ale snažím sa si vždy povedať, že klídek, nikoho netrápi ako vyzeráš (:
  13. 14
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

tak ja som v tomto taky nudista, oblecenie ak nie je zima mi pride nepotrebne svojim sposobom

ale hanbil by som sa lekarovi skor ukazat nejaku vyrazku velku alebo vred hocikde na tele, to by som sa citil troska odveci
  14. 15
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
    mapy, žijem prstom na mapách

radšej umrem ako ísť k doktorovi
  15. 16
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

nechodim k lekarom

ale ked som mala kramy, umierala som od bolesti (ale nie kvoli tym), isla som v prahe na pohotovost a typek doktor mi stiahol dole nohavice s nohavickami (s krvavou vlozkou) a nasledne strcil prst do riti

tak to mi teda bolo KUS trapne
  16. 17
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@hoperpohroma :D :D to akože naozaj?
  17. 18
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@bludiacient jj on mi potreboval daco nahmatat v zadku ze ci je tam vsetko ok

hadam nemusim hovorit ze potom mi bolo este horsie ako ked som tam prisla na urgentny prijem?

akoze sak dopici stale som zena a to nie je len tak ze mi niekto stiahne nohavice a strci do mna prst

fuj hnusne je mi ked si spomeniem na to

mno a vecer ma chytili take krce, bolesti, hnacka a vracanie ze som do tej posratej nemocnice isla zas, dokonca sanitkou a zas tomu istemu typkovi......
  18. 19
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@hoperpohroma kamo
    :D sila

ale tak ten prst asi poliečil, ked ti bolo horšie ako pred tým :D
  19. 20
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@bludiacient jj no pridal k fyzickej bolesti psychicku a mas recept na zivot
  20. 21
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Neviem, keď to má byť akože všeobecne zahanbeniahodné odhaľovanie sa, asi máš na mysli intímne partie?

To by som sa nehanbil, to je celkom ok časť môjho tela, a ak by nebola veľká zima alebo stres tak pred doktorkou aj rád :D

Inak aj hej, stále nie som spokojný s mojim telom, + mám strie atď.
  21. 22
    Loveillumination

23 ročné dievča

@hoperpohroma preboha uplne mi prislo zle jak som si tu situaciu predstavila ew
  22. 24
    Adamshangala

30 ročný muž
    Topoľčany

Keď prišli lekári do jednej vojnou postihnutej krajiny na strednom východe, kde sa predtým nesmelo vyzliekať ani u lekára, stretli sa s takými dermatologicko-venerologickými chorobami, ktoré poznali iba z učebníc, a to dokonca z podstatí podkapitol písaných malými písmenami.