Fórum pridal Ancika2005, 17. 11. 2019 19:33 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vianočné darčeky

0
Ancika2005

27 ročná žena

Začali ste už s nakupovaním, alebo si to nechávate na poslednú chvíľu? Viete komu idete tento rok čo kupovať? Čo si pod stromčekom chcete nájsť vy? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Annyejnji

21 ročné dievča

nikomu nic nekupujem, nemam cas ani prachy :(
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Na poslednú :)
  3. 3
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

Mám už vymyslené :) ale zatiaľ nakupujem darčeky iba sebe :D nejak ma chytil konzum posledné dva dni
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Nekupujem darčeky, nedávam darčeky.
  5. 5
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Vymyslam a zapisujem do poznamky priebezne pocas roka a kupujem tak dva tyzdne pred az.. ale vela som toho tento rok zatial nevymyslela :D
  6. 6
    Slackerbitch

38 ročná teta

Vacsinou kupujem uz od septembra :D v takom zmysle, ze ak nieco zbadam co by sa mi pre niekoho hodilo, tak to kupim.. boli to menej ako kupit vsetky darceky naraz a nemusim stresovat pri vybere :D ale tento rok mam asi 2 darceky tak inak vobec netusim komu co :-/
  7. 7
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

ja nemám prachy, takže až do výplaty nemôžem bohužiaľ, ale už približne viem čo kúpim všetkým
  8. 8
    Martin093

25 ročný muž
    Bratislava

sestrine deti dostanú sedacie vaky, zajaca a vonkajšiu králikáreň, drona, mama dostane nový telefón a ja nechcem nič len mať od všetkých pokoj :)
  9. 9
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Priateľovi a bratovi už mám vymyslené, tak ešte rodičom mi ostáva niečo. Ale väčšinou kupujem až na poslednú chvíľu no. :)
  10. 10
    Mimi89

30 ročná žena
    v rozprávke... :)

detom, svokrovcom, nasim, uz mame :D a mužíkovi dam spešl dar čo sa neda kupit, cize vybavene :D
  11. 11
    Limetkajaja

38 ročná teta
    nežijem

ja kupujem aj dva mesiace dopredu :D , keď niečo dobré vidím, alebo keď je v akcii
  12. 12
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ja nekupujem darčeky. Jednak nemam prachy a nerad kupujem zbytocnosti len aby bolo. Ked mam nejaky napad tak kupim. A ja som nikdy nic nechcel ked sa ma pytali. Mam vsetko. Teraz viem co chcem ale. Ale hladam si to sam a sam si to chcem kupit. Na vianoce nepotrebujem nič. Všetci len aby bolo... niečo... nie načo... niečo , čo sa využije to je lepšie... nie to čo stojí v kúte zvyšok roka.
  13. 13
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

My si až tak darčeky nekupujeme. Zajedno ešte úplne nezarábam a tiež aj odkedy som vyrástla, tak nás toto nejako upustilo. Vačšinou dostanem nejaké peniaze, ktoré zuzitkujem na niečo, čo už dlhšie chcem alebo dostanem nejakú maličkosť. A takisto aj naopak, mama po mne chce len nejakú maličkosť a starým rodičom dávame taký hromadný darček
  14. 14
    Tomtoylc

27 ročný muž

v decembri
  15. 15
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Pre mamo sme so ségrou kúpili kuchynského robota a pre dcéru mám zatiaľ len Dobble s Harry Potter obrázkami. Chcela som jej ešte kúpiť hoverboard, ale to mi už vyfúkla rodina jej tatka :-/ tak teraz vymýšľam čo namiesto toho (?)
    A okrem toho ešte niečo kúpim synovi mojej sesternice.
    S ostatnými sme sa (konečne) dohodli, že si už nebudeme nič kupovať..veď sme už veľkí :D
  16. 16
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A ešte naj kamoške som kúpila sviečku a ešte dáku kozmetiku jej kúpim, to len takú drobnosť si dávame :)