Fórum pridal Ucitelka, 1. 10. 2020 20:32 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Videl si dokument V síti?

0
Ucitelka

44 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nezaujima ma to ale mali by natocit dokument "V BIRDZI"
  2. 2
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

slabe!
  3. 3
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

alebo aj Thrash the trash
  4. 4
    Likju

25 ročný muž

To je len legenda.
  5. 5
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Neplanujem pozerať
  6. 6
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@borovy veru rozumno, neoplati sa... :D
  7. 7
    Papver

24 ročné dievča

videla som v kine a pacil sa mi, mozno by som si ho este aj raz pozrela

po zhliadnuti som ostala sokovana chlapom s prezyvkou Sneaky (alebo tak nejako) surovy, bez zabran, nelutostny a bezcitny predator...no nechapala som
  8. 8
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

nechcem ho vidiey
  9. 9
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

*vidiet
  10. 10
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@papver dobre ale uroven režie a všetkeho sa ti pačila? zaujimava téma ano....ale bože...veď to je cele zleeeeeee jedine tie tri pekne herečky to zachraňuju
  11. 11
    Misfit44

15 ročný chalan

@kokotis uz mi nekupis merch???
  12. 12
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@misfit44 sundej si to tričko
  13. 13
    Misfit44

15 ročný chalan

@kokotis ja chcem mikinu!
  14. 14
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

no inak ja ak budem mat deti tak budu mat monitorovany net na pc, žiadne skype facebooky instagramy snapchaty a budu mat tlacitkovy telefon bez fotaku a netu....ako som aj mal! :D
  15. 15
    Papver

24 ročné dievča

@kokotis to posudit neviem :D ja som priemerny masovy divak - konzument a nie filmovy odbornik

co bolo na rezii podla teba zle?

16. 16
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

@papver no neviem, ja by som to spravil viac privetivejsie na tu cielovku 10-15...a živšie a toho klusaka dať do kkta...ten tam zavadzia divny clovek
  17. 17
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

ten klusak sa tam tvári jak 250 ročná senilná korytnačka
  18. 18
    Papver

24 ročné dievča

@kokotis no s Klusakom suhlasim, ten mi prisiel nesympaticky :D chvilami som ho podozrievala, ze po natacani tajne doma skypeuje s 12rocnymi holkami
  19. 19
    Elmsi

12 ročné dievča

V podstate nič moc
  20. 20
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@torpedo08 To by bolo iné psycho :D

A k téme, videla som len nejaký dokument/trailer ci niečo take k tomu a zaujalo ma to celkom, len si nie som uplne istá, či som cieľová skupina, kedze som si skoro nikdy s nikým nepisala/neskypovala, a to ani s priateľmi. Aj ti vedia, ze mi musia jedine volať. Ze skoro nikdy neodpisujem. ...napr od jedného kamaráta na FB uz mam asi sto sprav, ze kedy konecne odpíšem (a to sa poznáme dlhšiu dobu osobne cez dobru kamarátku, byvalu spolubyvajucu. No ale ked on si zase nechce volať no :/ tak niekto bude z nas musieť urobiť ustúpil :D

Ok, uz zachadzam mimo témy a teraz som si uvedomila, či sa bavíme o tom istom filme, lebo názov si uz nepamätám. Ale ak je to ono, tak je to podla mna skvelý projekt!
  21. 21
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

*urobiť ustupok
  22. 22
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi jj taky trhak by nemal obdobu na svete :D
  23. 23
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@torpedo08 jj toľko sociálnych, psychologickych, psychiatrickych, vztahovych, vyjadrovacich a komunikacnych, humornych az sarkastickych, fylozofickych, politických, motivacnych, emocionalnych a nazorovych rozborov (na všetky ne/mozne temy), otazka sikany tých "nevyvolenych", utokov, skupinkovania, trollovania a života malej skupinky velmi roznorodych ludi spolunazivajucich dlhé roky denno denne na jednom zabudnutom uzavretom umierajucom webe :D A napriek tomu spolu takmer všetci nejak dokážeme spolu vychádzať a vraciame sa sem:)
  24. 24
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi krasne povedane :)
  25. 25
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ale ja teraz prežívam extrémne zle zlomové obdobie v mojom zivote, tak sa tu možno na dlhu dobu neukážem, ak vobec :( Ale nie je to rozlúčka, pretože nikdy nehovor nikdy. Avšak uz som to par krát spravila, ze som tu nebola aj rok :/
  26. 26
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@torpedo08 Ďakujem:) ...akoze bol by to zaujímavý sociálny experiment :D uz viac podobných prebehlo, najmä v USA. Ale som rada, ze s nami nikto taky experiment nerobí (teda snáď) :D
  27. 27
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi nevim nevim ci nas @Tomas nepozoruje a nepise knihu s nazvom BIRDZ - blazni kazdeho druhu :D
  28. 28
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi a nech sa ti dari ked tu s nami mozno dlhsie nebudes bude nam smutno :( snad sa tu vsetci zas raz este zideme a bude lepsie
  29. 29
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@torpedo08 Ja nie som ten typ, ktorý by sa nejak rad lucil alebo tak... A najma nechcem odist. Len sa moze stat, ze tu nejakú dobu nebudem. Ale je to len možnosť, takže urcite sa nelucim a isto sa sem vždy rada budem vracať:) A ďakujem moc, tieto dni to vyzerá dost zle, ale verím, ze to možno nie je uplne stratene. Len sa bojim, ze ak sa to nevyrieši, tak sa uplne zosypem. Ale snažím sa veriť, ze sa este stane nejaký zázrak... Budem preto robiť čo sa da.
  30. 30
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@azizi drzim palce (thumbs)
  31. 31
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Veľmi silný film, ktorého najlepšie momentky sú skutočne veľmi dôležité a veľmi dobre zachytené. A je to dôležitý film, ktorý treba vidieť. Lebo toto nebezpečenstvo je asi fakt všade.
  32. 32
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Ani neplanujem, viem o com to je a to mi staci
  33. 33
    Waagbistritz69

27 ročný muž
    גאָלעס

Ešte som nevidel, ale dosť ujebaný mi prišiel merch s (tragi)"komickými" hláškami z toho filmu, ktorý ešte aj predávajú jeho tvorcovia na oficiálnych kanáloch. :-/
  34. 34
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Hľadala som to na internetoch, ale nenašla.
  35. 35
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@32