Fórum pridal Wistingher, 25. 8. 2019 00:46 do kategórie Kritika webstránok. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Videli ste, čitali ste, čítate príspevky Ľuboša Blahu na facebooku?

0
Wistingher

22 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

No raz a stačilo :D
  2. 2
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

ne
  3. 3
    Majmarad

36 ročný ujo

Nemám FB a seriem na Blahu :D
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Cital som, dostal som ban a uz necitam
  5. 5
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Ani Blahu ani Sulika... len Kollara lebo ten si to tvrdo zaplati, a vnucuje sa mi pri sledovani videi na You Tube
  6. 6
    Alex458

22 ročné dievča

Nemám šajnu kto to je a ani mi to k šťastiu nechýba.
  7. 7
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Iba nejaké knihy spred politickej kariéry, fb príspevkov len pár a už v nich bola propaganda Smeru, tak už radšej nie.
  8. 8
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

@4 Teraz čítam, čo tam píše o Číne a sú to samé kokotiny, čínská propaganda. Je to obyčajná predajná kurva, kto mu to za to zaplatí, o tom napíše pekne.
  9. 9
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

jeden cas som casto chodila na jeho profil, lebo som masochista, potom mi dal ban, a uz tam nechodim
  10. 10
    Trevor1994

75 ročný ujo

Nie ale pocul som jeho tlachacky nazivo, nezabudnem ten pocit ked na zahranicnom vybore som si asi v polovici casu uvedomil ze sedel kusek odemna... strasne rychlo rapoce
  11. 11
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

náhodou sa niečo ku mne dostane a prečítam si, ale nesympatizujem
  12. 12
    Wewo

26 ročný muž

áno, followujem tak mám prehľad.
    Dosť silná káva ale
  13. 14
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Ja som si o Blahovi myslel že je niečo ako ľavicový intelektuál, kedysi sa tak aj prezentoval, že jednoducho naivne verí ľavicovým myšlienkam a myslí to s nimi dobre. Veď aj inteligentní ľudia, sú často kapacity vo svojom obore nemusia napríklad rozumieť ekonómii, sociológii atď alebo boli vychovávaní k iným hodnotám prípadne v mladom veku prišli do kontaktu s literatúrou ktorá ovplyvnila ich životnú filozofiu.

Medzi ľavičiarmi bolo a je aj veľa inteligentných ľudí a k inteligentným ľuďom mám rešpekt. veď nikto sa s vami názorovo nezhodne na 100% Mali by sme sa naučiť tolerovať jeden druhého. A radšej s niekým diskutovať a snažiť sa ho pochopiť alebo presvedčiť (presvedčiť neznamená vnucovať názory), neurážať a nezosmiešňovať oponenta a nepoužívať podpásovky. A aj iný uhol pohľadu vás môže v mnohom obohatiť. Aj tu je pár ľavičiarov a často sa s nimi zhodnem (v kultúrno etických otázkach) viac ako s niektorými (pseudo)pravičiarmi

Lenže keď vidím čo Blaha predvádza v poslednej dobe, tak si už nemyslím ani že je skutočný presvedčený ľavičiar a už vôbec že je intelektuál. je to jednoducho konšpirátor, šarlatán a demagóg, ale nie taký, ktorý tým konšpiráciám verí, ale ktorý tie konšpirácie vymýšľa. možno má úchylku v patologickom klamaní a imponuje mu keď je zaujímavý... je mu jedno pred akým publikom a za akú cenu. Veď si každú chvíľu protirečí a svoje názory prispôsobuje svojmu obecenstvu. A nakoľko zistil že tá skutočná ľavica u nás vymiera, snaží sa osloviť aspoň náckov a konšpirátorov.
  14. 15
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Môj vzor
  15. 16
    Cltr0n

26 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Milujem Blahu! podľa neho si môžete vo väčšine prípadov môžete kalibrovať zdravý rozum :D On aj keď napíše niečo s čím by sa dalo súhlasiť, tak len takým spôsobom že človek sa pleskne po čele ...

@Xxar3s patologické klamstvo je vlastné celej strane ktorá mu pridelila stratégiu lovu kotlebovoličov a podobných primitívov. Kedysi sa voči ľsns a ich elektorátu hrubo vymedzoval a dnes len šúcha nohami lebo vie že má šancu iba u takýchto zúfalcov a tomu upravil aj svoj slovník.
  16. 17
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@cltr0n pravda, dobre si to napisal.