Fórum pridal Charlie1, 7. 7. 2018 18:57 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

videli ste už niekedy nejakú celebritu naživo? môže byť aj slovenská aj zahraničná(napíšte koho)

0
Charlie1

21 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Silviaaa

24 ročné dievča

maestra, a nie raz. mame aj fotecky
    (love)
  2. 2
    Charlie1

21 ročný chalan

@silviaaa prepáč ale to kto je? :D :D to ten tréner Trnavy?
  3. 3
    Tikalok

28 ročný muž

patrik herman vedľa mňa močil
  4. 4
    Silviaaa

24 ročné dievča

@charlie1 robis si srandu dufam?!

http://static.cdn.markiza.sk/media/a501/image/file/21/0799/Kpgr.bez_servitky_martin_jakubec.jpg
  5. 5
    Melancholik

26 ročný muž

kakaovníkov Igora a Martina, Koleníkov chrbát, Petrovi Varinskému /redaktor športových novín na markíze) som vyberal osvetlenie do záhrady, Martinovi Madejovi s mankou do celého bytu :D a Andree Belányiovej (bývalá Pálfyho žena-teraz je redaktorka tušim) tiež do celého bytu a štuchal osm jej do iphonu keď sa jej nedarilo mi zo zoomovať fotku :DD ale fuuha ona je brutalne sexy, som sa trochu potil keď som sa s ňou bavil :D
    a už si nespomínam na nikoho
  6. 6
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Ráta sa Gamba ako celebrita?
  7. 7
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Veľa toho bolo.
    Naposledy Gorduliča, keď bol u nás v kancli nedávno.
  8. 8
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

vilka rozborila , vlastne sme mali zajazd v markize zo zakladky
  9. 9
    Helloxd

21 ročný chalan

@silviaaa Nemyslim si ze si robi srandu, skusam toho tvojho "maestra" najst na googli a ani za svet :D
  10. 10
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kedze mam take povolanie, ake mam, tak ich bolo pomerne dost... samozrejme hlavne z oblasti klas. hudy... Anna Netrebko, Matteo Bocelli, Andrea Bocelli, Jose Carreras, Pl. Domingo, Tahmina Feinstein, Pavol Bršlík, Dvorskí... Sting, Peter Lipa, Enya...
  11. 11
    Aprilynne

21 ročné dievča
    BA/BB

ked som robila v ba tak k nam do obchodu stale niekto taky chodil, za svoj najvacsi uspech ale povazujem, ze som prehodila par slov s prvou (doslova) damou slovenskeho soubiznisu- Zdenkou Studenkovou.
  12. 12
    Tikalok

28 ročný muž

že som sedel v aute Kamila Peteraja, to je stále menej ako to, že vedľa mňa močil Patrik Herman
  13. 13
    Salora

hrá sa, že má 1 rok

@tikalok to, že vedľa teba močil Patrik Herman, je stale nic proti tomu, ako som sa v zilinskom klube Rondel dopil s Petrom Lipom ako dobytok ... na jeho účet a mocit sme boli niekolkokrat (hehe) (:
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Vedľa mňa nikto známy nemočil :-\
  15. 15
    Poppyseed

24 ročné dievča

Zo slovenskych som videla zopar hercov (Mastalir, Morova, Fialova) Adelu Vinczeovu a inych moderatorov. Zo zahranicnych som videla len Sarapovovu, Nadala a Heidi Klum. :D
  16. 16
    Tikalok

28 ročný muž

@salora to je nič, prosím ťa. to nemá ten správny punc.
  17. 17
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

@aprilynne veď Kristine sme videli, ja že ona je jednotka na tvojom zozname videných celebs :(
  18. 18
    Salora

hrá sa, že má 1 rok

@tikalok btw. kto to vobec je ten Herman? (:
  19. 19
    Aprilynne

21 ročné dievča
    BA/BB

@sugy1 "videli" :D to poviem rovno Dan Reynolds ale to sa nepocita ked si kupis listok na koncert..:D a navyse, zdenka je najvacsia hviezda, to nemozes popriet.
  20. 20
    Barky

tvári sa, že má -1 roky
    Tomb of the Mutilated

@melancholik v ramci akej prace vyberas ludom osvietenie?
  21. 21
    Melancholik

26 ročný muž

prepáč ale verejne viac pisat nebudem, ľudia vedia takéto informácie niekedy dosť zle využiť @barky
  22. 22
    Piotra

24 ročné dievča
    Nikdykde

Ja som bola v dome so spievajúcim kaderníkom... a ak som tam močila, tak na záchode, na ktorom predtým/potom on.
  23. 23
    Yacopsae

23 ročný chalan
    161>88

Jadranku.
  24. 24
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

@aprilynne Dan môže Kristine akurát tak martensky oblizat :D
  25. 25
    Koprdil

25 ročný muž
    Bratislava

Ziadnu z blizka. Len velmi z dialky, ked som na nejakom koncerte / party.
  26. 26
    Zelinka

21 ročné dievča
    Košice

Braňa Deaka, Miša Hudáka, Tlučkovú, Rákovú :D
  27. 27
    Charlie1

21 ročný chalan

nechcem sa chváliť , ale ako to tu čítam, tak nikto na mňa nemá :D sorry lidičky :D :D :D
  28. 28
    Salora

hrá sa, že má 1 rok

@charlie1 Eva Máziková sa nepočíta (:
  29. 29
    Skaterboyyy

14 ročný chalan

Maťa Landla v Auparku
  30. 30
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@aprilynne aka bola? s nou som tusim este nemal cest sa stretnut zoci voci :D ale viem ze je dost drza. bola aj na teba? :D
  31. 31
    Aprilynne

21 ročné dievča
    BA/BB

@chlorofyl praveze celkom v pohode, mila, ja som sa nesnazila o nejaku hlbsiu interakciu pre istotu :D
  32. 32
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Heľenine oči :D
  33. 33
    Elmsi

10 ročné dievča

Akože fakt? Pocitaju sa aj koncerty? Alebo len koncerty po 3 radu? :D alebo len s tymi s ktorymi sme sa rozpravali?
  34. 34
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

Viacero .. Naposledy emmu vašaryovu
  35. 37
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Videla som ich veľa, ale s celým IneKafe som bola na pive a moje osemročné ja mi závidelo. Aj s Golonkom, ale to som ešte nepila pivo. Moja obľúbená príhoda je, ako kamoš o druhej ráno odohnal Janka Lehotského (po pár minútach konverzácie sa naňho zadíval a povedal, že "ale veď vy nie ste Janek Ledecký" a poslal ho preč). Chalani z Vypsanej fixy mi pomohli nájsť mobil. Lyrik z Modrých hôr si so mnou a s mojím bratrancom spravil selfí na svoj mobil a nikdy sme sa k tej fotke nedostali - neviem či bol vtedy viac našrot on alebo my.
  36. 38
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Zuzu Plačkovú
  37. 39
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@delica Ty máš story s Jankom Slotom?
  38. 40
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@charlie1 admirál Horthy?
  39. 41
    Vreskot000

31 ročný muž

ano presne si pamätam. Bolo to v lete tuším roku 1995, mal som 9 rokov, a prišiel do mesta brazilsky futbalista Pelé, rok predtým bol majster sveta, kedy vyradili talianov 3:4 na pokutové kopy. toho času cez tento zapas sme boli s rodičmi na dovolenke v taliansku v Belárii, pozerali sme to z nejakej reštaurácii, presne si to pamätám, hoci to bolo neuveriteľných 23 rokov dozadu :)
  40. 42
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Pavla Ruska :D daval mi balon pri prilezitosti nejakej svojej politickej kampani .. a ja som to odmietla... (obsess bola vtedy este mala takze preto ten balon :D )
  41. 43
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

iba tie oficialne ale ja chcem stretnut tie internetove ako Foku me , Laco majster slova, David Zidan alebo Roko :(
  42. 44
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

S Michalom Davidom, Michalom Hudákom, Ondrom Kandráčom som sa odfotila a aj prehodila dáku reč len už neviem čo, Sise Sklovskej sa občas zdravím a videla som ešte Riša Müllera, Desmod, Švidraňovú a Oľhovú viackrát Lipšica a vlastne ešte viac hercov z divadiel (aj mimo nich) čo sú známi aj z telky ale mená už neviem no a to je asi všetko čo si teraz spomeniem...ale isto ešte niekto len tak na ulici a aj zahraničný len si neviem spomenúť kto to bol
  43. 46
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Moje najväčšie celebrity, ktoré som videla zoči voči boli Johny Depp a Benedict Cumberbatch
  44. 47
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Janka Lehotskeho, Lucii Bilu, Paľa Hammela, Michala Martikana, Michala Kováča, Jara slávika, toho Iva ladizinskeho či ako sa volá,
  45. 48
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

@hellium haha, lehotský vs letecky je večný príbeh. My sme Lehotského videli hrať tenis na kurtoch n nás v meste a kamoš (nie naschvál) začal vykrikovať "veď to je Janek ledecky" :D
  46. 49
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

Videla som Andyho Krausa v PK ked este fical panelak
  47. 50
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

@pubertslatinocelny :D chudák Janko, určite potom pokazil hru
  48. 51
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

@hellium jj, začal spievať "proklinam, toho tvyho ledeckeho proklinam, ty tvrdí oči ledeckeho"
  49. 52
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Minule som v BA videl Vaského :D radšej som utekal preč
    A ešte Táňu Pauhofovú
  50. 53
    Desertdrift

19 ročný chalan
    Where our worlds collide

Naživo som videl Pavla Hammela a Petra Nagya, Emmu Drobnú (tá neviem či berie ako celebrita (hehe) ). S Petrom Batthyánym a Sklárom mám aj fotku.
  51. 54
    Salkoo

22 ročné dievča
    Always chasing the high

Vela, ale topka je kralovna alzbeta :D
  52. 55
    Soy_goodking

hrá sa, že má 1 rok

@Obsession @42 wow, mas stastie ze ta nedal zabit
  53. 56
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@soy_goodking ze!? .. :D
  54. 57
    Delica

23 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@ps102 ano ja. Janko a jeho neposlusny jazycek.
  55. 58
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

@salora :-o to máš aké povolanie, prosím ťa? (love) Aj ja chceeeeem :,(
  56. 59
    Salora

hrá sa, že má 1 rok

@pupinkavec io suono nell'orchestra (:
  57. 60
    Antifunebracka

29 ročný muž
    oklamcak birdzu

Pár dní dozadu som kecal s Adelou a Viktorom o spoločnej minulosti, naposledy som videl včera LP.
  58. 61
    Pupinkavec

22 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

@salora spettacoloso! (love)
  59. 62
    Vvvviktor

38 ročný ujo
    Bratislava

videl som Briana Maya, koncert v Prahe, z prvej, druhej rady pri mole podia. podal som si ruku s Billy Sheehanom - basak z Mr. Big. Hral som scenu vo filme s Kevinom Sorbom ( - serialovy Herkules), v Bratislave tocil film Kull dobyvatel. Hral som dva festivaly s Martinom Harichom.
  60. 63
    Pandoras

tvári sa, že má -1 roky

Videla som Richarda Mullera, Adelu a Viktora Vinczeovcov, moja matka sa s Viktorom aj odfotila a prehodili pár slov, potom ak sa to ráta, tak aj niektorých politikov, ďalej Petra Nagya, Martina Haricha, Emmu Drobnú (s nimi dvoma mám aj fotku), Kandráčovci, Elán, Vidiek, Hex, Polemic, Marián Čekovský, Chris Normana a 2-krát dokonca aj jednu z mojich hudobných lások Mariana Golda (cmuk) och, škoda len, že som sa s nim nestretla aj osobne :( už túžim vidieť len Rolanda Orzabala a môžem v pokoji umrieť
  61. 64
    Ala15

21 ročné dievča
    Bratislava/Bardejov

Dianu Mórovú, Jána Koleníka, Adelu Banášovú :)
  62. 65
    Damoon

23 ročný chalan
    Niekde ďaleko

Rátajú sa aj koncerty, divadlo a podobné podujatia, kde vystupovali? :D
  63. 66
    Tomas155

20 ročný chalan

Fica - v restauracii
  64. 67
    Ukusasi

21 ročný chalan

zopár ich bolo ale najviac potešil desperado :D dal som sa s ním do reči a dokonca si neodpustil a ďalším náhodným okoloidúcim ktorí s ním chceli fotku ma predstavil ako kamaráta z Ameriky (: ach tie jeho perly