Fórum pridal Wistingher, 13. 9. 2018 00:16 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Viete si predstaviť nájsť si partnera/ku z ďalekého zahraničia? (Ázia,Afrika,Južná Amerika)

0
Wistingher

21 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Charlie1

21 ročný chalan

Černošky ani šikmáčky ma nikdy moc nelákali :D a čo sa týka Latiniek z Južnej Ameriky, tak ženy tam majú pekné, ale je to úplne iná mentalita , majú väčší temperament, neviem, či by som s takou ženou dokázal chodiť, za mňa iba Európanky :D
  2. 2
    Wewo

25 ročný muž

Proste ma (až na vzácne výnimky) veľmi nepriťahujú iné etniká.
  3. 3
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

nemám nič proti iným etnikám a tiež ma priťahujú a viem si predstaviť nádherného človeka z každého etnika preto nerozumiem prečo to ľudia tak riešia a prečo im na tom až tak záleží.

neviem si však predstaviť čo by ma viedlo do tých končín dlhodobo, možno také japonsko a keby na mňa niekto hovoril tým nádherným jazykom, asi by som neváhal + v poslednom čase ma to tam neskutočne ťahá takže áno, nevylučujem nič.

4. 4
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@poke ak nevylučuješ nič, urýchlene navstiv lekára :(
  5. 5
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

@pubertslatinocelny no, musia byť živí, mať nad 18 , nesmú to byť rodinní príslušníci a musia byť ľudskej rasy
  6. 6
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@poke nie, ja som myslel na cikanie a kakanie (:
  7. 7
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

@pubertslatinocelny ale ja chcem partnera ktorý vie cikať a kakať :(
  8. 8
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@poke no však práve! Ale potom je fér, aby si mu aj ty bol takým partnerom!
  9. 9
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

brala by som nejakého Američana, nech sa mi rovno aj vezme a bye bye Slovakia (letim) :D
  10. 10
    Jozef511

22 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

@mobscene_69 @mobscene_69 ale prestan ja dobre viem ze aj taky Dezko alebo Ferko zo Spiskeho hrhova z osady by ti boli dobri
  11. 11
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Zameriavas sa na ludi s tmavou pletou? Ty rasista . Ale s takou australcankou by mohla byt sranda
  12. 12
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

Lebo jeden životný partner mi stačí (love)
  13. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Keby bolo keby tak viem
  14. 14
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ja si neviem predstaviť nikoho, kto by chcel byť môj partner :(
  15. 15
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

keby bol z japonska alebo juznej korey, tak sa k nemu hned aj nastahujem :D

ale sak ked si s niekym sedim a este ma aj pritahuje, tak je mi jedno odkial je a fakt su strasne pritazlivi chlapi v juznej amerike, afrike a aj v azii, no aj tuto na slovensku. ja osobne mam slabost na tie dve etnika vyssie spomenute, ale ked je chlap pekny, tak je pekny bez ohladu na jeho etnikum.
  16. 16
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Oceňujem množstvo pekný španielov, talianov, japoncov a južnokórejcov, ale na vzťah s nimi by som asi nemala, pretože je dosť možné, že by sme sa líšili v názoroch na podstatné veci. ale ktovie.
  17. 19
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

kľudne, prečo nie... (: černoši sa mi síce nepáčia, ale už taký kreol, mestic alebo mulat... to už je iná káva (love) nájdu sa aj veľmi pekní indovia, japonci alebo korejci... a keby vyzeral ako Dimash Kudaibegen, tak sa k nemu rovno nastahujem a znesiem mu aj modré z neba (hehe) (:
  18. 20
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

Afrika nie, černošky sa mi príliš nepáčia, takmer vôbec, aziatky tiež moc nie, iba niektoré, juhoameričanky áno, aj ked nejakú príliš temperamentnú, čo by to vyžadovala aj odo mňa by som nechcel, radšej taký pokojný vzťah, žiadna telenovela. Najlepšie sú proste naše slovanské devy, slovenky, češky, netreba vyhľadávať nejaké zahraničné z iných kultúr, ked máme taký poklad blízko seba.
  19. 21
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@charlie1 maju podobne povahy ako stredoeuropanky. Mozno sa ti to len zda lebo vacsina fici na drpgach a su viac odviazane. Ale inak su skoro take ako tunajsie baby.
  20. 22
    Sasi2680

26 ročná žena

lebo si neviem predstavit komunikovat s nim cely zivot len po anglicky (?)
  21. 23
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

@salora @freedef dajte sa dokopy....
  22. 24
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@thankyou onedlho s nim bude, opytam sa ho, ci ma nechce... (hehe) (:
  23. 25
    Finishline

22 ročné dievča
    Piešťany

Ja som mala tú česť s talianom, aj ked jasné, že to nie je až tak ďaleké zahraničie na aké sa pýtaš v ankete..Už radšej ne
  24. 26
    Annyejnji

20 ročné dievča

Pretoźe akokoľvek obmedzene to bude znieť, nedokážem si predstaviť, že môj manžel nebude pochádzať z približne rovnakého prostredia, aj čo sa kultúry, rasy, vzdelania atď. týka...

nemá to byť rasistické, kamarátov by som mala kľudne aj z druhého konca sveta...
  25. 27
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

@jozef511 ale len keby bol bohato obdarený v nohaviciach a v peňaženke, ináč to nejde!
  26. 28
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

arabku jedine, nech mi na nu necumia :D
  27. 29
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ano, priatelka je Taiwanka.
  28. 30
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

Kolegyňa randí s Maorčanom.
  29. 32
    Lela96

21 ročné dievča

Osobne by som s afričanom alebo s niekym z latinskej ameriky nechodila a ak s cudzincom tak jedine že by bol z južnej Kóreií (hehe)