Fórum pridal Avantgarda, 15. 5. 2018 19:05 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Viete si predstaviť vzdať sa svojho sna pre milovanú osobu?

0
Avantgarda

23 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

osoba, ktorá by ma obmedzovala v plnení mojich snov, by nebola milovanou osobou... priatel ma naopak podporuje a ja jeho, je to konsenzus...
  2. 2
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Ano... keď by to nešlo inak
  3. 3
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

Podľa toho akého sna a nakoľko si to navzájom odporuje.
  4. 4
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Milovana osoba moze byt aj napriklad aj rodic a ak by ten moj sen mal negativny vplyv na okolie ktore mam rad, tak by som sa samozrejme vzdal.
    Ak narazas napr. na situaciu ze chcem ist studovat do zahranicia=moj sen a moja milovana osoba=dlhorocna priatelka by to zamietala, tak by mi neprislo prijemne ze ma clovek s ktorym si viem predstavit buducnost brzdi. Ale tak to je proste situacne, to sa neda predpokladat ze co keby, keby bla bla...
  5. 5
    Majmarad

35 ročný ujo

Nie, nerozpíšem sa :D
  6. 6
    Bencen

7 ročný chlapec
    Pod Tatrami

Chyba mi moznost "Uz nie"
  7. 7
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@bencen Tak to je tak ci tak v pritomnosti "nie"... no nie? :D
  8. 8
    Bencen

7 ročný chlapec
    Pod Tatrami

@gnomeslayer no ani nie. Moja stare naivne ja by zahlasovalo za ano ale skusenosti cloveka naucia, ze je picovina robit nieco take (hehe)
  9. 9
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@bencen Cize zijes v pritomnosti a zahlasuj za nie, pretoze toto je anketa v realnom case. no nie? :D
  10. 10
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Rozumies mi co ja chapem? :D
  11. 11
    Bencen

7 ročný chlapec
    Pod Tatrami

@gnomeslayer ja hlasujem za UZ NIE! (:
  12. 12
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@bencen Neboj, rozumiem co ty chapes. :D Ja som EXPERT v zlych rozhodnutiach, to mi ver! :D
  13. 13
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

vztahy su natolko relativna a zvacsa docasna zalezitost (nech uz sa mame akokolvek radi), ze by bolo hlupe vzdat sa sebanaplnenia. + @1
  14. 14
    Desertdrift

19 ročný chalan

Milovaná osoba by ma mala podporovať, čiže to by musel byť špeciálny prípad aby to bolo inak.
  15. 15
    Exomor

28 ročná žena
    myšlienkovo

Kedysi? Ano aj son to urobil.. dvakrát a dosť, nikdy sa mi to časom nevyplatilo, ja vzdy myslim na druhých resp aj teraz ale už to ma hranice pokial zajdem
  16. 16
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Podla toho, ktoreho sna.

Moj najvacsi sen a ciel je, ze raz budeme (aspon teda ja a moje okolie) zit v skutocne slobodnej bezstatnej spolocnosti. Toto je pre mna dolezitejsie nez cokolvek ine.

Druhy najvacsi sen je si zajazdit na Kawasaki Ninja H2. Tohto sna by som sa kludne vzdal. Mozem si kludne zajazdit aj na Ninja ZX10 :D
  17. 18
    Rosiegrace

21 ročné dievča
    Republika východu

niekedy som bývala tak naivne obetavá, že by som z fleku dala áno, no časy sa zmenili a ani tá milovaná osoba možno so mnou nebude večne. treba myslieť aj trochu sebecky. ;)
  18. 19
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Milovaná osoba ma nechala presne kvôli tomuto.. Človek by mal v prvom rade myslieť na seba a ak vás partner naozaj ľúbi, nemal by vám to vyčítať a brániť vám v tom..
  19. 20
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ziadne sny si neplnim ani ked som sam a neviem si predstavit ze by som vobec s niekym bol kedze som taky aky som a iny byt neviem :( ale tak teoreticky keby som niekoho mal tak by som sa nemal coho vzdavat vlastne lebo ziadne take velke sny ktore by niekoho obmedzovali nemam
  20. 21
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@mobscene_69 takze si mu to nevycitala/nevycitas? :) lebo mne sa tiez toto stalo a bolo to pre mna extremne tazke.
  21. 22
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

nie. alebo si len neviem predstavit taku situaciu. lebo the way I see it, ak mam byt s nejakym partnerom, tak sme dostatonce kompatibilni v zakladnom smerovani, cieloch... moj sucasny artner od zaciatku vedel, ze chcem cestovat, aj na dlhsie, takze erazmus bol bez debaty. nebol by to dobry vztah ak by bol v konflikte s mojimi snami.

samozrejme ale ak sa tam beru aj rodicia/surodenci, viem si predstavit ze keby sa proste deje nieco vazne tak nebudem idiot a pomozem aj na ukor mojich snov ak je to potrebne
  22. 23
    M_i_k_i

21 ročný chalan
    Nitra

Áno, lebo žiadny nemám :D
  23. 24
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Akože napríklad nebudem mať šteniatko ale budem mať frajera? Ta to nikdy :P :D
  24. 25
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

@3

a moja milovana osoba by to po mne, myslim, neziadala - a preto aj do istej miery (zalezi od sna) si to viem predstavit

ale pokial je to nieco, co je pre cloveka zakladna podstata a nevie byt bez nej stastny, tak samozrejme neda sa toho vzdat pre niekoho ineho, potom by s tym dotycny nikdy nebol zmiereny
  25. 26
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

@willbebetter aj pre mňa to bolo ťažké a áno, vyčítala som.. Ale zmenilo to naše životy, priala som fakt, že to bolo vtedy správne, aj keď som to nikdy neprijala
  26. 27
    Poppyseed

24 ročné dievča

Asi ano, kedze ja nemam nejake dlhodobo velke a jasne sny a ciele, ktore by som si tuzila dosahovat. Ale nechcela by som aby to vyzeralo tak, ze zatial co ten druhy si bude plnit sny, tak ja budem sediet doma a tesit sa z toho. Idealne by bolo mat spolocne sny, kde sa navzajom podporujeme, pomahame a usilujeme ich dosiahnut.
  27. 28
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

no, nemam sny asi

povedzme co velmi chcem v zivote je byvat v dome, ktory si stejne nikdy nebudem moct dovolit nadobudnut inak ako dedicstvom

ale vzdala som sa vela veci kvoli blizkym ludom a asi by som to nadalej tak urobila, lebo som trosku rohozka
  28. 29
    Lawr

18 ročné dievča

moj ciel ma dobehne :D
  29. 30
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

ako nič, veď si beztak 90% snov ani nepamatam
  30. 33
    Annamoly

24 ročný chalan

namiesto sna som si prečítala psa a zahlasovala som nie (: takzee 8-)
  31. 34
    Suzuya

18 ročné dievča

tá milovaná osoba je mojím snom,, :)
  32. 35
    Alpynus

hrá sa, že má 0 rokov
    5̮̰͔̱̗̪̀t͉̘̼̩̠̜ͅh͍̫̱͘ ̥̬̻̜͈̪d͈̕i̞̼̪̘m͏̮̭̗̝̜e͢n̩̮̬ś͓̱i̬̮o̥͇̙̜n̢̙̙̙͖̳̳͓ ͏̤̬͚o̥̜f̙̲ 2n͍͞d͍̗͖̩ ͔̞͎͎͈͝d̞̠̣i̞̹m̼ȩ̱̤͔͍͙͔̩n̹͕͎̣̙s̨̱̹̜i͉͝o̵n͉̹̪͎̗̕ ͖̪̼̜o͍͇f͏̥͔ ̲̦͍͖͢9̝̪̰̦̻̖t̗̠̱͇h̫͖̱̙͙͠ ̘̯d҉i͙͞m͉̭̩̰̮e̼n̬s̛̻͔̖̺͉̗i͓͍̺̺̲̜̻o̧͓̠͚n̶͍̤

@tommyhot Casom by aj tak vznikla potreba niecoho podobneho ako stat. Bezstatna spolocnost je podla mna neprakticka utopia.
  33. 36
    Arywian

18 ročné dievča

akurát riešim podobnú situáciu a som celkom zúfala z toho miestami, stále to tak visí vo vzduchu, čas sa míňa a urobiť definitívne rozhodnutie je priťažké
  34. 37
    Tibco28

37 ročný ujo
    Žilina

viem sa ale najprv sa musim poradit s osobouv pre ktoru bi som sa obetoval sen moj!