Fórum pridal Ancika2005, 12. 4. 2019 10:20 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Viete si predstaviť, že by ste so svojim súčasným partnerom zostali do konca života?

0
Ancika2005

27 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Tá prvá možnosť je trochu too much, ale v podstate áno viem.
  2. 2
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

to si neviem predstaviť pri žiadnom človeku a nechce sa mi byť takto naivný.
  3. 3
    Sasi2680

27 ročná žena

@1 pre mňa napríklad vôbec nie je "too much", lebo si fakt lepšieho partnera predstaviť neviem :)
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ak mi ich nezrusia tak ano budem s nimi asi az dokonca
    https://sk4.staticac.cz/foto/compressor/2/5/253cab5378a0238e566650b8ebf03af6.jpg
  5. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@torpedo08 To je ešte za celkom dobrú cenu, u nás to stojím myslím že euro.
  6. 6
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@riddler aj u nas 95 uz :(
  7. 7
    Quattroformaggi

24 ročné dievča
    v jeho objatí

Yes, please!
  8. 8
    Majmarad

35 ročný ujo

@torpedo08 (thumbs)
  9. 9
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@majmarad no ked myslis :D
  10. 10
    Majmarad

35 ročný ujo

@torpedo08 vždy je to lacnejšie :D
  11. 11
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@majmarad to ano (thumbs)
  12. 12
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Áno, pretože nemám nikoho.
  13. 13
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Ja si to predstaviť viem a je to krásna predstava... ale poznám sa, nie je taký veľký blázon, aby so mnou vydržal...
  14. 15
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

Pre mna je tiez ta prva moznost too much ale druha tiez. By som povedala ze si to predstavit viem, ze to je realne, je pravda ze je tym najlepsim co ma mohlo stretnut a som velmi rada za vsetko, ale uplne idealne to nie je, ale na druhej strane to tiez nie je vobec zle. Proste je to take realne a normalne :D podla mna nic idealne a perfektne a stopercentne neexistuje.
  15. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Nvm si predstaviť chodiť s niekym, s kým by som si toto nevedel predstaviť :D
  16. 17
    Rosiegrace

hrá sa, že má 0 rokov
    Republika východu

logicky, keď je človek s niekým v dlhodobejšom vzťahu, asi predpokladá, že s tou osobou strávi zvyšok života a nie je s ním len na dobu určitú.
  17. 18
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

nooo ako pre toto som sa tak nejak rozisla s poslednym frajerom :D proste mega si z typkom rozumieme, pomahame si ale proste sme len taky kamarati. A ešte jedna hlavna vec, potrebujem cloveka aktivnejsieho. Aj tento aj ten predtym boli take pasivnejsie typy, ktoryms taci intelektualne sa vyzitt a mozu byt stale na jednom mieste a musis ich proste prehovorit, vytiahnut von, spravit program a whatever.... a taketo veci sa mi fakt riesit nechce a vidim tto ako obrovsky problem.
    Cize nic sa defakto nezmenilo, len sme si ujasnili ze s nim do zivota ako s partnerom neratam

ako "do konca zivota" je strasne naivne a smiesne pomenovanie, ale pri vybere partnera treba fakt dost ist rozumom - clovek si tak usetri vela trapenia neskor, ked nebude vobec tak jednoduche to zmenit.
  18. 19
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Určite ánko
  19. 20
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@sasi2680 jj, ale zas nemusí to byť preto to najlepšie, čo ma postretlo
  20. 21
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Resp dokonca "mohlo postretnúť"
  21. 22
    Sasi2680

27 ročná žena

@pubertslatinocelny tak dokým som jeho spoznala, tak ma stretlo dosť indivídum :D takého dobrého chlapa ako je on, si podľa mňa ani nezaslúžim a dovtedy som ani nepoznala.. a nemenila by som ho už za nikoho iného.. neviem si predstaviť, v čom by mohol byť iný chlap ešte pre mňa lepší :)