Fórum pridal Kierkegaard, 15. 2. 2017 20:37 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Viete variť?

0
Kierkegaard

24 ročný chalan
Vesmír

Nechcem to dať ako anketu, ja variť neviem ale podľa mňa by aj chlap mal vedieť variť aj šiť atď...ale nemal by mať vagínu, to nie...ale varechu a zásteru hej.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Matiarka

9 ročný chlapec

Teoreticky by som mala vedieť... Teda,aspoň cestoviny s kuřecím mäsom zvládnem.
  2. 2
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@matiarka Teoretické varenie chutí najviac :D ale to ťa nehejtujem, len žartujem
  3. 3
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Áno viem, teraz nedávno som sa naučila.
  4. 4
    Bebekex

24 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

nevarim
    zvladla by som to, ale nebavi ma to
    mozno raz
  5. 5
    Girasol8

21 ročné dievča

viem varit, varim vyborne
    viem sit, ale len v rukach
    viem aj vysivat aj palickovat
    ale neviem stopkat ponozky :,(
  6. 6
    Matiarka

9 ročný chlapec

@kierkegaard ale kľudne ma hejti! :D budem absolvent hotelky,o to je to smutnejšie :D
  7. 7
    Annyejnji

19 ročné dievča

vediet ako-tak viem, len som na to moc pohodlna, takze radsej si idem kupit hotove jedlo, alebo si zrobim špagety a ine rychlostky...
  8. 8
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Viem variť.
  9. 9
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

viem,hlavne špagety to je moja špecialita
  10. 10
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Ťažko povedať :D varím často a priateľ je skoro vždy spokojný, len ja som dosť kritická :D a hlavne som leňoch a väčšinou si vyberiem jednoduchý, rýchly recept, na ktorom nie je čo pokaziť veľmi
  11. 11
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

viem
  12. 12
    H8u

24 ročné dievča
    Štefanov

viem a dobre :D
  13. 13
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

Je pár veci, ktore som ešte neskusala, taká klasika ako svieckova napr, lebo rada robím iné.. ale varím skoro kazdy den a musim povedat, ze ma celkom chvalia, tak snáď.. :-D
    A chlap v kuchyni s velkym nožom je seeexy. :-)
  14. 14
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

variť áno a okrem gombíka si nič ine neviem prišiť.. :D
  15. 15
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

Keksy a kktiny a kuracie srdcia šelijaké, kožuch zo zavináča a pletenku zajebanu od blata, praženicu s hríbama!
  16. 16
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

@patrixo a koľenka s hríbama? Papriky, rajčiny, hnilé, všelijaké, či chren spoza teheľne?
  17. 17
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@thunderstorm jednu suchú žemlu s trojdekovou rybou.
  18. 18
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

nechápem ako sa dá nevedieť variť.
    šak mixuješ dokopy veci a potom ich v zásade zohrievaš, len na vyššie teploty, to je celý proces varenia.
  19. 19
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

viem a aj moj muz vie
  20. 20
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Tak trochu varím...
  21. 21
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Nezdravé jedlá.
  22. 22
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@girasol8. Do voza aj do koča...len tie pantofle no
  23. 23
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

velmi dobre viem varit, moj buduci bude riadne lucky muz!
  24. 24
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

To je co toto :D no a neviem len uplne ze par veci sak ja ani cibulu neviem osupat dpc :-/
  25. 25
    Billyjoe

24 ročný chalan
    Michalovce

ano viem, a musím sa priznať že ma varenie celkom baví :D skúšať nové chute a kombinácie, používať netradičné korenia a podobne
  26. 26
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

viem aj ma to baví
  27. 27
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

varit viem, ale lenivy som na dlhsie recepty.
    Stane sa mi, ze si varim gulas a za tu hodinu tak vyhladnem, ze zacnem jogurt jest, banan, keksy a potom ked sa to uz dodusi uz ani hladny nejak moc nie som :D
  28. 28
    Mousisitka

22 ročné dievča

viem piecť a variť polievky, hlavné jedlá varím síce často, ale chuťovo nie výrazné ani nič kreatívne
  29. 29
    Mousisitka

22 ročné dievča

viem piecť a variť polievky, hlavné jedlá varím síce často, ale chuťovo nie výrazné ani nič kreatívne
  30. 30
    Quattroformaggi

22 ročné dievča
    v jeho objatí

Varím, je to jedlé, teda zatiaľ sa nikto nesťažoval :D Nikdy mi to však nechuti tak, ako keď mi navarí niekto iný.
  31. 31
    Laysi

24 ročné dievča

Variť viem, je to pre mňa relax :) s pečením som začala len prednedávnom, ale koláčiky sa podarili :D A myslím si, že ak vie chlap tiež variť tak je to super, pre ženy určite príťažlivé :D
  32. 32
    Vitocorleone

22 ročný chalan
    Bratislava

@artlover Takže s "veľkým nožom"... :S :D
  33. 33
    Artlover

hrá sa, že má 2 roky
    za oponou

@vitocorleone ved áno! :-D sak seriózne, tie sekaciky veľké su uplne vrrrrr ;-)
  34. 34
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

trochu. :D
    sa ucim a tak.
  35. 35
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

viem varit velmi dobre vlastne kreacie

podla receptu je to zarucena katastrofa
  36. 36
    Dutkopavlas

28 ročný muž
    Bratislava

ked to chlapa bavi /varenie/ tak je v tom fakt jednička - je vela chlapov genialnych kucharov. Najlepsie sa mi pacil typek čo držal na joge 2 mesačny pôst a pil iba vodu a vyvary z byliniek sa mu v noci snívali recepty na jedlá a zapisoval si ich do zápisníka... (nerd) to ma dostalo xixi
  37. 37
    Savvym

24 ročný chalan

varím len sebe, aj to jednoduché jedlá, čo sa nedá nazvať varením, keď si jedlo len prihrievam. Inak si začínam zvykať na burgre, čo je tiež zas také jedlo, že varením sa to nazvať nedá. Nebaví ma variť, robím to len vtedy, keď mi už nechutí jesť suchú stravu. Inak sa radšej najem vonka, kúpim v obchode hotové a zohrejem.
  38. 38
    Xy12345

23 ročný chalan

volske oko a slize. rata sa to ze viem ? :D
  39. 39
    Saddath

26 ročná žena

Viem variť pre seba. Keďže neviem ako sa pripravuje mäso a hnusi sa mi ho co i len kupopovat. Plus mám rada extra štipľavé paliace jedla a väčšinou keď varím to chutí len mne :D
  40. 40
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

viem variť, ale varím málokedy
  41. 41
    Llover753

hrá sa, že má 0 rokov
    V myšlienke neexistujúceho muža...

Ale trochu viem :P len nemám dôvod moc variť, tak len tak občas. :P A aj šiť viem, to popravde viem lepšie než variť :D :P 8-)
  42. 42
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča
    Paralelny svet

samozrejme
  43. 43
    Smeja737

22 ročné dievča

Variť vie dnes už každý podľa mňa. Nie všetci na to majú cit a robia to "od oka" ale pri tom množstve všelijakých kuchárskych kníh a fotoreceptov čo sú na internete by všetci mali zvládnuť niečo uvariť. Keď niečo neviem, proste si to vygooglim :D Napríklad dnes som potrebovala spraviť rýchly obed a našla som na stránke http://www.damskyweb.sk/ zapekanu brokolicu. Netrvalo to nai pol hodinu a chodilo to mega <3