Fórum pridal U.s.army, 11. 11. 2017 21:08 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vláda SDKU a Mikuláša Dzurindu

0
U.s.army

28 ročný muž

Ako hodnotíte vládu SDK v rokoch 1998-2002 a 2002-2006???
Odozva

Názory k téme

1. 1
    U.s.army

28 ročný muž

Ja veľmi pozitívne. Pristúpili ku kľúčovým reformám, akými boli ozdravenie bánk či privatizácia energetických a iných monopolov. To teraz Fico kritizuje, ale keby k nim nedošlo, boli by elektrárne či plynárne na tom dnes rovnako zle, ako iné štátne podniky, napríklad Železničná spoločnosť Cargo. A boli by tunelované. Dôležitou vecou bolo tiež vytváranie priaznivého podnikateľského prostredia zavedením rovnej dane.
  2. 2
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Stalo sa vtedy aj veľa nepekných vecí, ale nebyť potrebných (aj keď náročných) reforiem, tak dnes sme niekde na úrovni Ukrajiny...
  3. 3
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Velmi pozitívne.
    Myslím si že práve táto doba nás posunula ďaleko pred Čechov Poliakov či Maďarov (čo sa týka Európskej integrácie, zavedenie eura atp.)
  4. 4
    Rogin

28 ročný muž
    Nové Zámky

ja velmi pozitivne...teda tak pozitivne ako to len ide, vzhladom k tomu ze v akom stave to nechal meciar...bohuzial musim povedat, ze to bola azda jedina vlada ( ta Dzurindova ), ktora realne nieco robila pre slovensko a narod...bolo to citelne...avsak bohuzial to, co s spravil meciar pred tym bolo az prilis...doteraz to pocitujeme...mozme tu nadavat na Fica, Bugar koho len chcete..je to jedno, pretoze problem nastal pred 25 rokmi, ked ludia, ktorych vacsina uz ani len nezije, by dali aj krk za toho cloveka...vraj otec naroda...ja by som ho nazval KAT NARODA...cize ano, dzurindova vlada bola doteraz jednoznacne najlepsia aku slovensko malo, a bohuzial este dlhu dobu mat nebude
  5. 5
    Nuda22

17 ročný chalan
    Nitra

Veľmi dobre