Fórum pridal Chocholousek, 26. 3. 2020 12:24 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vodič autobusu - dobrá práca?

0
Chocholousek

tvári sa, že má 3 roky
Nitra

Ahojte, zaujímalo by ma, či je tu medzi nami vodič autobusu, prípadne má kamaráta/známeho/rodinného príslušníka ako vodiča autobusu? Je to dobrá práca? Ďakujem.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

tá holčina z Dánska tu je.... ale tá sa netvárila šťastne
  2. 2
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@Wera55555
  3. 3
    Chocholousek

tvári sa, že má 3 roky
    Nitra

@lafiziq Ona je vodička autobusu?
  4. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@chocholousek Áno, ale asi diaľkového, pozri si jej blogy.
  5. 5
    Subarnica

23 ročné dievča

Mám 2 známych autobusárov.. čo ja viem či dobrá..
  6. 6
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Tiez mam znameho ale to závisí aku trasu vychytas.. :)
  7. 7
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

jednou nohou na cinteri, druhou v base, no nevim
  8. 8
    Annyejnji

22 ročné dievča

veľmi nie je ...
  9. 9
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

tak záleží od veľa faktorov či už od to čo za typ človeka si, ako zvládaš problémové situácie a aj od toho aký typ jazdenia to je...

je veľký rozdiel robiž obyčajné linkové medzimestské autobusy, diaľkové autobusy, objednávkové (turistické) jazdenie, mhd v menšom meste, mhd v hlavnom meste.. skôr sa opýtaj presnejšie... ja som si vyskúšala takmer všetko

a veeľmi záleží od osobnosti, či dokáže byť človek rozvážny a zachovať kľud aj pri stresových situáciách.. niekoho problémy čo môžu nastať nerozhádžu a niekto vyšaľuje ihneď.. raz na moje prekvapenie som napríklad stretla ženu tu v dánsku, čo mi povedala že z predchádzajúcej práce odišla a dostala sa na PNku kvôli stresu a teraz keď jazdí mestskú dopravu v menšom meste tak sa má úplne super, no stress...

pre mňa osobne to nie je dobrá práca, lebo som vyslovene "underemployed" pri tejto práci a môj najväčší problém je stres, už len duplom tým že som pracovala u zamestnávateľov ktorý nemali problém ma nechať šoférovať autobusy, ktoré vedeli že sú pokazené....

a osobne som sa veľmi ťažko vyrovnávala s touto prácou ale pri tom pre niekoho to môže byť super práca

ja napríklad mám strýka, ktorý jazdil na autobuse na Slovensku celý život, až kým neskončil na invalidnom dôchodku

Dobrá práca to je ak máš stabilný pravidelný prístup k toalete, zamestnávateľa ktorý ťa nenechá jazdiť šroty o ktorých vie že sú dokazené

objektívne treba k tomu dodať, že je to dobrá práca oproti tomu keby mám robiť niekde v špine, nadreť sa alebo otročiť pri páse a ešte aj za menej peňazí...