Fórum pridal U.s.army, 11. 3. 2018 00:33 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Volte SaS-ku!

0
U.s.army

29 ročný muž

SaS uznavam kvôli tomu pretoze v ich strane nenajdete bývalých clenov KSČ a Štb, a samozrejme ani recyklovaných politikov zo Smeru a HZDS, samozrejme ani karieristov a oportunistov. V SaS su poctivi ludia s charakterom a s cistym svedomim :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Endgame

37 ročný ujo

Nie. Dakujem. :-)
  2. 2
    Jozef511

22 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

neviem sa rozhodnut medzi sas a panom matovicom
  3. 3
    Mj789

28 ročný muž

Prosim??? Zoberme si napriklad taku pani Ciganikovu, poslankynu SaS. Mala manzela s ktorym ma deti ale hned ako zistila ze ma rakovinu zobrala deti opustila ho a zacala budovat karieru fajcenim poslancov NRSR (viem o com hovorim). Takze toto je ten charakter a ciste svedomie?
  4. 6
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

@mj789 To je teda riadne retardovana ženská toto.
    A k Sas sa ani nevyjadrujem, tých by som nevolila ani keby mi platili.
  5. 7
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Akoze prídu mi ako jedna z lepších volieb na voľby a aj som ich minule obdobie volil.
    Ale napriklad o Sulikovi viem, ze ten si mysli, ze na neho nic neplatí a jeho bežným argumentom, ked nieco poserie je “a viete vy vobec, kto ja som” a tak podobne.
    No a Nicholsonova sa tiez k podriadeným vraj správa ako k menejcenným, zvlast, ak ju niekto upozorni, ze nieco nerobi tak, ako ma a potom zdôrazňuje svoj status (co je ironické, kedze poslanci slúžia ľuďom).
    Take správanie by politici mat nemali. Aky nazor mozu asi tak mat na svet, ked sa cítia ako majstri sveta.
  6. 8
    Moouselet

hrá sa, že má 2 roky

nebudem ich volit urcite
  7. 9
    U.s.army

29 ročný muž

@mj789 SaSka este nikdy nemala ziadne korupčne kauzy :)
  8. 10
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@9 A čo Sasanka - Sulík, Kočner, raňajky. Dohadovanie voľby generálneho prokurátora s Kočnerom, ktorý je priamo napojený na Bašternáka. Schvalovanie mien na kandidátke SaS Kočnerom. A v neposlednom rade, jediný priamy dôkaz pri vražde Kuciaka. Kočner sa mu priamo vyhrážal, bol prvým podozrivým - a teda so Sulíkom riešil interné stranícke aj politické veci.
  9. 11
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@james98 Kočner sa mu ale nevyhrážal fyzickou likvidáciou ale že začne zbierať informácie o ňom a ked nájde nejakú špinu tak ju bude medializovať ,Kočner je hajzel ale nie je jebnutý
  10. 12
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@hetfield V tomto prípade už sa nato nehrá - veď opozícia hladá také prepojenia, že "Vy máte podriadenú, ktorá má kamaráta, a ten spolupracuje s niekym kto pred rokmi spolupracoval s kolegom Bašternáka - takže vy ste podvodník!". Keď pozeráš tie tlačovky, tak je to presne tak je to presne takto. Keby bol miesto Sulíka Kalinák na ranajkách s Kočnerom - tak to už by bol vrah, ba ešte viac ako vrah - to už by z neho robili brutálneho masového vraha.
  11. 13
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@james98 to aj sám Sulík priznal že to bola chyba,na druhej strane Fico sa rád oháňa prezumciou neviny,napr v prípade Bašternáka povedal že zatial nebol z ničoho obvinený a prípade že bude obvinený tak sa hned statuje z Bonaparte,Bašternák obvinený bol a Fico spokojne býva v Bonaparte doteraz.S tým ako postupuje opozícia nemusíme súhlastiť ale sám Fico ako opozičník povedal že uplne legitímny ciel každej opozície je dosiahnuť predčasné volby
  12. 14
    Wayne

hrá sa, že má 2 roky

Sulik nie je svaty, ale jedine co na neho neustale vytiahnu su Ranajky u Kocnera. Sulik nema na krku ziadny korupcny tender, ziadnu statnu zakazku a nestoji za nim ziaden oligarcha, na rozdiel od Fica a Smeru - kde je to jeden skandal za druhym, kde su priame napojenia na oligarchov a kde sa klame a kradne v takom rozsahu ze si Fico vedome dosadzuje GP a ludi na sudy aby sa vyhol trestnemu stihaniu jeho osoby a jeho ludi.

A k hentomu krizencovi Blahu s Havranom - uvediem ti podobny priklad. Sulik sa s Kocnerom stretaval ale vsetko co riesili sa vie, zatial co taky "strapaty" (Jan Pociatek) sa stretol s financnikmi s J&T, nikto nevie co riesili ale J&T zazracne zbohatli na kurze eura. Jedine na co sa zmohol Fico bolo ze mu namiesto odvolania do 3 minut dal zltu kartu. Toto je ten dvojity meter. A uz tu konecne prestan hysterizovat - to tvoje vyplakavanie o tom aka je zla opozicia a ako neustale utocia na Fica a Kalinaka v snahe zvrhnut vladu je na smiech. Len si spomen co robil Fico ked bol v opozicii, tie jeho nepricetne utoky na Radicovu - po stranke inteligencie to bol primitivizmus a po moralnej stranke to bola stoka.

13. 15
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Štvordimenzionálny priestor

Nie
  14. 17
    Wewo

25 ročný muž

Po ľudskej stránke na nich nemám veľmi názor lebo ich nepoznám. Politicky sa s nimi takmer úplne zhodujem, takže kým nepríde iná strana ktorá by ma zaujala, budem ich voliť.
  15. 18
    Ajsha

18 ročné dievča
    žeby na Zemi? Jasné

@Endgame :) asi tak
  16. 19
    Stolky100

23 ročný chalan

smutné je že nie je koho voliť... treba sa zamyslieť nad tým koho tam chceme mať. Chceme tam niekoho kto presadzuje promigrantsku politiku ? Nejdem konkrétne menovať. Pozrite si videa a urobte si vlastný názor.
    https://www.youtube.com/watch?v=_BNP2y7ELus
    https://www.youtube.com/watch?v=vVK1sKiCVd4

17. 20
    Stolky100

23 ročný chalan

a ešte jedno k utečencom https://www.youtube.com/watch?v=_BNP2y7ELus
  18. 21
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

SaS je populistická strana, ktorej všetci členovia hlasovali za pád vlády. Pritom vedeli, že tým dajú štát do rúk Smeru a k navýšeniu eurovalu aj tak dôjde. Takže jediné čo reálne svojim krokom dokázali, je 6 ročná vláda Smeru. Dokonca by možno nemuselo dôjsť ani k tej vražde. Nie je v súčasnosti žiadna ideálna alternatíva. Ale ak budú predčasné voľby, tak budem voliť Oľano. Najmä kvôli Veronike Remišovej.
  19. 22
    Cherrie1998

21 ročné dievča

a čo takto dať šancu niekomu novému, menšiemu, kto ešte nie je skorumpovaný a nebaží po moci aj cez mŕtvoly? :) ja by som volila Stranu zelených a je mi jedno, že majú mizivú šancu
  20. 23
    Dannyd14

23 ročný chalan

Verím, že stretnutie Kočnera so Sulíkom nebolo tak, ako sa na prvý pohľad zdá, Sulík to aj patrične odôvodnil, že sa s ním len raz stretol a neriešili spolu nejaký kšeft, ako to majú vo zvyku koaliční partneri, ale skôr mi vadí, že akých členov má/mal vo svojej strane- Osuský, Cigániková či prihriaty Poliačik, ktorý našťastie už dobrovoľne odišiel. Taktiež nesúhlasím s niektorými ich návrhmi- LGBTI, dekriminalizácia marihuany, odmrazenie poslaneckého platu a jeho zvýšenie.
  21. 24
    Mix

28 ročný muž
    Brno

Alterantivy su Progresivne Slovensko, pripadne Matovic. Stale by som radsej videl vo vlade Sulika ako to co tam mame teraz.