Fórum pridal Lacius, 12. 3. 2017 22:21 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vraj unikli maturitne temy.

0
Lacius

23 ročný chalan
Castle Black, Jon Snow

Je to pravda? Kdd ich najdem? Bol by niekto ochotny mi poslat cez maturu vypracovanu temu, dal by som mu 10 EUR.

Ak ano, tak TS.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Leaav

19 ročné dievča
    Pezinok

AJ MNE PLS PLS PLS :D
  2. 2
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

boha nejebe vam :D šak to je len maturita :D :D: a sloh je najvacsia picovina na svete nechapem čoho sa bojite ked aj ja som zmaturoval na gympli čo som neandrtalec zo slj
  3. 3
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

1. „Žiaden človek nedokáže dať toľko lásky človeku, ako dokáže dať len človek človeku.“ kpt. Danko (Úvaha)
    2. Sexi učiteľka angličtiny (Charakteristika osoby)
    3. Nezmaturoval som... (Rozpravánie)
    4. Ani NÚCEM už nie je tak sprostý aby si neustriehli maturitné témy! (Diskusný príspevok)
  4. 4
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

@mmajo

A nevypracoval by si mi ich, dal by som ti 10 EUR.
  5. 5
    Pappkin

23 ročný chalan
    Košice

To je tu každy rok, ze to ludi este neprestalo bavit :D
  6. 6
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Jedna z pisomnych tem bude na 10000000% o extremizme (alebo dacom podobnom) sa stavim
  7. 7
    Piter09

20 ročný chalan

kedy je vlastne??
  8. 8
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

toto sa rieši každý rok čo sa týka monitora aj matury... :D
  9. 9
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Ale nič neuniklo, každý rok unikajú a stále veľa ľudí nezmaturuje. Unikli tak plyny ministra školstva.
  10. 11
    Nats

21 ročné dievča

to je nahoda, ako kazdy rok unikaju temy a kazdy rok stihnu pripravit nove! :O

nestresujte, maturitne slohy su joke :D my sme pisali kazdu hodinu cvicne eseje na anglictinu o globalnom oteplovani, pytliactve a pod a nakoniec nam dali temu my dream job (thumbs)
  11. 12
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

To sa hovori kazdy rok :D
  12. 13
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

maturitny sloh je uplny easy staci sa len fakt drzat toho zanru a temy :) nemusi mat clovek ani nejaku horibilnu fantaziu a slovnu zasobu.