Fórum pridal U.s.army, 31. 12. 2017 17:22 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vtipny zazitok 2017

0
U.s.army

28 ročný muž

Co najvtipnejsie ste na birdze zazili tento rok? Mna najviac pobavilo ked som pod zenskym nickom s falosnymi fotkami nachytal birdz zufalcov-uchylov, ktori ma balili a nevedeli ze pisu s chlapom. Nebudem menovat nicky aby som dotyčných nezhodil :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

no neviem kto je zufaly ked sa hra na dievca
  2. 2
    0sea

16 ročný chalan
    Meropé, Plejády

^ bol asi jeden z nich :D
  3. 3
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

^asi tazko
  4. 4
    U.s.army

28 ročný muž

@lukaso121 haha ozval si sa, davaj si pozor aj v roku 2018 neze ta zase ojebem :D
  5. 5
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kunda birdzu

Čo to bol za nick, nech viem, či tam patrím :D
  6. 6
    U.s.army

28 ročný muž

@antifunebracka nedavaj rečnicke otazky, kazdu zenu ktoru na birdze poznam ta spomenula, a kazda si uz s tebou pisala :D
  7. 7
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

vtipný? tento rok bola birdz téma SMUTNÉ, nič nebolo vtipné :D
  8. 8
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

je to zaujimave lebo s nikym si nepisem tuna
  9. 9
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kunda birdzu

To vieš, niekto sa musí starať o tunajšie opustené duše... prečo ma vlastne spomínali? :D V dobrom len, že? A to neni rečnícka otázka, ja chcem vedieť, že či sme si my 2-ja písali!!
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

:D ty robis na birdzi taketo neplechy :D
  11. 11
    U.s.army

28 ročný muž

@obsession tak vies vsetci chlapi rozmyslaju kkotom ako stado tupých oviec, ked vidia foto normalnej slecny, tak bez overenia totožnosti idu do toho, niekedy namiesto ko.. je lepsie pouzit rozum, ale to im asi tazko vysvetlim :D
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@usarmy pises ako by si tam mal nieco ine :D :P :S
  13. 13
    U.s.army

28 ročný muž

@antifunebracka skor mi par osob kopirovalo tvoje texty ktore si im pisal, a velmi boli zvedave na tvoje nazory co si o nich myslis, ale ano v podstate bolo to v dobrom, na tvoju osobu smerovali otazky zvedavosti, ale ziadna kritika a nenavistne slova nepadli, ano pisali sme si ale nick fakt neprezradim :D
  14. 14
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@13 no toto znie uplne uveritelne teda -.-
  15. 15
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

neviem či si to niekto pamätáte, ale strašne ma to pobavilo a baví ma to doteraz.
    Bolo nejaké fórum a niekto (Marcello, alebo nejaký iný zaritý kresťan) dal koment:
    -to že som stretol JK
    A ja na to:
    -myslíš JKR, alebo JFK

a všeobecne z BIRDZ-u Smutné a celá tá aféra okolo vymyslinicka. :D
  16. 16
    Antifunebracka

28 ročný muž
    kunda birdzu

Nchpm, nedáva to vôbec zmysel :D Ale veď mi napíš aspoň z toho nicku, prečo je to tak tajné, ja ťa nebonznem, len ma zaujíma, o čom sme si písali a celkovo ja nezvyknem skočiť na lep takýmto fejkom, som dosť obozretný, takže ma zaujíma, čo za mimikry si mal, že si ma prekabátil. Kým neuvidím dôkaz, skutoxa nestal!
  17. 17
    Pa3k791

16 ročný chalan

Mama mi nasla kondómy :))