Fórum pridal Pacholček23, 22. 9. 2017 19:26 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Výber sš

0
Pacholček23

15 ročné dievča
Východ

Má výber sš dopad na budúce zamestnanie či štúdium? Pracujete (študujete vš) v odbore, ktorý ste mali na strednej?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pacholček23

15 ročné dievča
    Východ

kategóriu si nevšímajte (hehe) (retard)
  2. 2
    Condition

22 ročný chalan
    Žilina

Áno :) Podľa mňa to má veľký vplyv :)
  3. 3
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Áno, môže mať vplyv. Aj keď gymnázium je také, že rozhodnutie človek odložil na inokedy... K dvojke, trochu, pomohlo mi, ale pri VŠ a čo som sa tam naučila využívam aj v práci, viď. strojopis, písanie mailov, listov, dokladov a iná podniková komunikácia, marketing, informatika atď.
  4. 4
    Kevin

21 ročný chalan
    Košice

jasne, vie ti to dat zaklady do konicku ktory robis rad a teda sa tym budes moct zivit:)
  5. 5
    Savvym

24 ročný chalan

Vela stresu a neprijemnych chvil. Poznal som moje Slabiny.
  6. 6
    Mikaell

hrá sa, že má 2 roky
    Prešov

Môže mať, ale taktiež vôbec nemusí.
    A môže mať aj presne opačný efekt: budeš na strednej študovať napr. informatiku a po štyroch rokoch zistíš, že už nikdy viac, tak pôjdeš na výšku s úplne iným zameraním.
  7. 7
    Grinder

25 ročný muž

Je to na tebe. mozno zistis, ze stredna, ktoru si si vybral ti urci smer, ktorym sa v buducnosti vydas. v zivote nikdy nevies.
  8. 8
    Ivan1998

18 ročný chalan

vyber si dobre, aby si neľutoval, dnes (teda, čo som si ja všimol) opäť letia odborné školy a aj z odbornej školy sa možeš dostať na VŠ, je to len o tebe