Fórum pridal Riddiculus, 13. 2. 2020 08:09 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vyhodenie zo školy.

0
Riddiculus

8 ročné dievča
*1238

Je tu niekto, kto sa nechal vyhodiť, alebo vie, ako to chodí, z VŠ? Chodím na FMFI UK. Myslíte, že keď som ani na skúškach nebola, tak ma vyhodia po ZS, alebo až na konci roka? A príde mi papier, že som vylúčená? Ďakujem za odpovede.
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Nello

hrá sa, že má 1 rok
    krajina zazrakov

treba pozriet skolsky poriadok .. na Slovensku to je vacsinou az na konci roka
  2. 3
    Greenteawithhoney

24 ročný chalan

UK ma kontrolu etapu u prvakov ka konci zimneho semestra. Cize ak si prvak, tak za chvilu ti pride rozhodnutie. Ak si vovyssom rocniku, tak a na konci roku
  3. 4
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Dostaneš zo školy výpoveď jak David Zidan (rofl) (thumbs)
  4. 5
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

@greenteawithhoney Predpokladám, že to príde poštou. V AISe to nebude? Si si istý?
  5. 6
    Panakoja

hrá sa, že má 0 rokov

Ja som sa nechal raz vyhodiť tak že som nedošiel na skúšky a nemal som tým pádom dostatok kreditov nato, aby som postúpil do dalšieho semestru, to bolo v prváku. Nejak po skúškovom mi došiel papier poštou s tým že ma vyhodili pre nesplnenie podmienok
  6. 8
    Clarise

20 ročné dievča

@riddiculus keď to prosím zistíš dala by si mi prosím vedieť
  7. 9
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

@clarise Jasné. Už som zmierená s tým, že mi príde papier nejako budúci týždeň.
  8. 10
    Greenteawithhoney

24 ročný chalan

sorry ale nastudovat interne postupy svojej školy si mozes aj sama. Ci to pride postou a ci ti to doručia len elektronicky, to neviem, lebo netsim ako mate toto v skole upravene a ake povinnosti mas ty ako student (napr. ci sa na tvojej skole uplatnuje fikcia dorucenia ak ti rozhodnutie/oznamenie dorucia cez ais). Ked uz nestudujes, isto mas tolko casu, aby si si toot pozrela
  9. 11
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

@greenteawithhoney Ďakujem.
  10. 12
    Montgomery

30 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

Preco sa chces nechat vyhodit z takej dobrej skoly?
  11. 13
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

@montgomery Lebo ma to nebaví.