Fórum pridal Patrik44, 13. 2. 2018 13:31 do kategórie Peniaze. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Výhodné investovanie a zhodnotenie

0
Patrik44

28 ročný muž

pred pol rokom som narazil na jeden zaujimavý projekt spoločnosť ktorá vyvýja revolučný spôsob dopravného systému,naozaj velmy zaujimavé už som si u nich zakúpil aj akcie určite odporúčam aj vám viac info: https://sw.skyway-capital.com/?partner_id=248010
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Paria333

26 ročný muž

hej hej už som o tom počul :D
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

tieto pyramidky by mali zakazat
  3. 3
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Presvedcil si ma, idem do toho !
  4. 4
    Mnichovcan

23 ročný chalan
    Nemecko

Tak predal som všetko čo som mal a investoval som. Dúfam že to vyjde. Presvedcil som aj 80% rodiny tých 20% neveria a odhovaraju má od toho ale na znak že tomu verím som si odrezal malicek. Ale ževraj ho nepotrebujem povedali tak som si aj palec a pre istotu aj prostrednik keby náhodou tvrdili že aj palec je mi na hovno. Tak dúfam že stoho niečo bude a budem si môcť aspoň dať vytlačiť nové prsty.
  5. 5
    Majojo

19 ročný chalan
    Ak chceš, zistíš si :)

@mnichovcan ahahahahahaha tak to si teraz pobavil každého z birdzu, ktorý si to prečítal. Ešte raz ahahahahaa.
  6. 6
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Nechcel by si radšej zainvestovať do dákej učebnice pravopisu?
  7. 7
    Necakajnic

26 ročný muž

to je krasna pyramida nic ine
  8. 8
    Dezolat

30 ročný muž

Nechcu byt zly, ale ktutocne kvalitny projekt bude mat asi tazko na titulnej strane obrovskym pismom napisane "JEDINEČNÁ
    ŠANCE, KTERÁ SE STÁVÁ JEDNOU ZA ŽIVOT Staňte se spoluvlastníkem technologii budoucnosti, která je ohodnocena na 400 000 000 000 dolaru"
  9. 9
    Dezolat

30 ročný muž

Okrem toho rusi nevedia vyrobit ani jedno funkcne auto XDDDD
  10. 10
    Obrvonjottr

30 ročný muž

akcie sa nakupujú na burze cenných papierov kde je dopredu jasné, koľko akcii spoločnosť emituje a nie pokútne cez webstránku evidentne nejakého scamu. Pochybujem, že tá firma vôbec existuje nie to ešte aby bola kótovaná na nejakej burze :D rovnaká sračka ako Bitconnect, ale ten bitconnect mal chvíľu aspoň nejakú cenu na rozdiel od "tohoto" :D