Fórum pridal Tasha5, 16. 9. 2019 23:00 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Výlet na hrad

0
Tasha5

29 ročná žena
Na PoVazenie

Čaute, tak teoreticky v štvrtok že Oravský hrad, že akože stretko :)? Rada by som vypadla niekam
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Išiel by som ale musím sa chystať do PN na piatok, tak nabudúce :)
  2. 2
    Mato97

22 ročný chalan
    stále niekde inde

Keby to nie je tak ďaleko tak by som išiel!
  3. 3
    Jakzig

26 ročný muž
    Bratislava / sem-tam Martin

Štvrtok na to asi nie je dobrý deň. Skús skôr piatok alebo vikend. Ja síce nemôžem tento ale zas keby som mal voľný víkend tak by som šiel.
  4. 4
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Ak to bude o cca dva týždne tak kľudne, mohli by sme prebehnúť aj na Oravskú železničku ak bude frčať :)
  5. 5
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@laurikaaa keď železnička šla pri -30° v decembri (bol som), si myslím, že pojde v pohode aj celú jeseň (hehe)
  6. 6
    Tasha5

29 ročná žena
    Na PoVazenie

@laurikaaa len občas to býva? To neviem :)
  7. 7
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

@tomtoylc Pravdu máš, mne sa to asi pomýlilo s tou parnou lokomotívou, tá tam nie je stále.
  8. 8
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@laurikaaa je tam parná, rovnako aj na druhej strane - Vychylovka je parná lokomotiva ... ale v zime nas viezla nejaká dieslova drezina (hehe)
  9. 9
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

@tomtoylc ja keď som tam bola pred x rokmi tak tam bola ale nevozilo sa na nej :(
  10. 11
    Tomtoylc

hrá sa, že má 0 rokov

@laurikaaa ano, to bolo preto že časť železnice bola v údržbe, resp. zavretá kvôli zosuvu pôdy teda ak hovoríme o Vychylovke, ta časť úvraťovej železnice na Oravskej strane je otvorená možno len 10 rokov +- a trasa železnice tam je kratšia ako na tej Kysuckej, ale obe su pekné :smile: