Fórum pridal I_fight_zombies, 11. 11. 2017 20:08 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vypadávanie vlasov v mladom veku u mužov

0
I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
no v skutočnosti má len 3

Ahojte, nepoznáte nejaký prípravok, tabletky, hocičo čo pomôže na vypadávanie vlasov? Naozaj pomôže akákoľvek skúsenosť, či už dobrá, alebo zlá.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

To ti nepomôže, len spomalí priebeh. Najlepší prípravok je zmieriť sa s tým... alebo si nechať narásť príčesok :D
  2. 2
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

Mojej mame keď vypadali tak si natierala hlavu aloe Vera a kortikoidy no :) asi je jasné, čo z toho pomohlo viac
  3. 3
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

@fakecocacolazero
    Kortikoidy?
  4. 4
    Lostinthedark

22 ročný chalan
    On the road

Máš správu na FB.
  5. 5
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Kortikoidy sposobuju nadmerny rast ochlpenia a vlasov :D ..cize asi tak ..ale okrem toho aloe vera a napr panthenol ..ale to pomaha minimalne ..najlepsie jr zistit preco vlasy vypadavaju ..ci je ta alopecia dovastna ci nenavratna mozu ju sposobovat aj nedostatok mineralov ci vitaminov a tak
  6. 6
    Paracelsus

27 ročný muž
    Калининград ( Российская Федерация)

Padajúce vlasy spoľahlivo zastaví podlaha.
  7. 7
    Melancholik

25 ročný muž

tušim ak človek má menej stresu a berie zinok tak sa to dá celkom (alebo vie zmierniť) ... inak je to hlavne aj časť genetiky..

ja zatial mám s týmto asi len mierne alebo žiadny dôsledky, chvalabohu .. desím sa toho v buducnosti ale .. ale zinok beriem a stresujem sa minimálne ešte keby mi niekto tie vlasy každý deň hladil a budem ich mať až do 80tky !
  8. 8
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Aminexil, minoxidi,serioxyl a foligain tabletky. GL!

Kiež by mi tento recept niekto poradil pred pár rokmi...
  9. 9
    Xy12345

24 ročný chalan

Ked chceš, vyskúšaj zelený jačmeň od es, kamarátovej kamarátke to pomohlo na vypadávanie vlasov , stojí to asi 5-7€. Inak nápis na forum zdravie sk alebo modrykonik , tam sú ľudia čo sa rozumejú skutočne veľa krát aj účinným liecbam bez nežiaducich účinkov ... nič sa neboj určite je účinná liečba, len tam sa treba poradiť s ľudmi ktorým to už pomohlo/ vyliecilo a vyskúšať, a kortikoidy by som neuzival . @i_fight_zombies
  10. 10
    Chlorofyl

26 ročný muž
    Erec Jisrael

@paracelsus :D si zabil chlape
  11. 11
    Darksider96

21 ročný chalan
    Birdzlandia

@2 @5 @9 OMG, to čo pomáha ženám proti vypadávaniu vlasov chlapom na Alopecia Androgenetica nepomôže dpč 0_0

@7 Ak má už raz niekto nábeh na plešinu, tak mu isto zinok a ani žiadne vitamíny a výživové doplnky nepomôžu ;P

@8 Zbytočne vyhodené peniaze (hehe)

Vypadávanie vlasov u mužov spôsobuje vysoká hladina DHT (dihydrotestosterón) a tento derivát testosterónu sa správa k vlasovým folikulom ako k cudzím telesám a postupne ich likviduje čo zapríčiňuje u mužov vypadávanie vlasov (kúty a plešina). Jediné čo naozaj pomôže sú nejaké DHT inhibítory. Existujú napr. finasterid a ešte silnejší dutasterid, alebo prírodné saw palmetto. Tie znížujú postupne hladinu DHT na minimum a tým pádom vlasy prestanú vypádavať a začnú rásť na postihnutých miestach nové. Čím skôr sa ale začne užívať DHT inhibítor, tým budú lepšie výsledky. Je to dokázene aj štúdiami, ktoré sa robili na finasterid. Dúfam, že som pomohol :smile:
  12. 12
    Darksider96

21 ročný chalan
    Birdzlandia

@8 Vlastne minoxidil u mužov ako tak pomáha. :smile:
  13. 13
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

@laurikaaa to užívaš všetko naraz,alebo aký máš "postup" ? :) kludne ts