Fórum pridal Mj789, 24. 11. 2020 00:13 do kategórie O chalanoch. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Výška muža

0
Mj789

26 ročný muž
Trnava

Caute, chcem sa opytat zien ako moc je pre vas vo vztahu dolezita vyska muza, pripadne kolko najmenej cm by pre vas mal mat aby to bolo unosne :D Dakujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

je to dosť dôležité, vysokí muži sú život, ale ak by nižší vzrast vedel kompenzovať inými kvalitami, isto by som to oželela :D
    a ideálne 180cm+
  2. 2
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Tak výška je fajn, ale ak je človek šikovný, postačí aj maturita
  3. 3
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

https://youtu.be/b9R2BQQBrw0
  4. 4
    Slackerbitch

40 ročná teta
    hľadajúca sa

Ja mam 166 a vacsinou nizsi ako to muzi nebyvaju, takze mi je jedno ci ma 167 alebo 187 :D
  5. 5
    Kerrang

28 ročný muž

Tu ti väčšina žien povie, že je pre nich tá výška dôležitá, aj keď by oni mali o samotných 20 centy alebo ešte väčší rozdiel menej hľadeli by na neho jak na raketoplán na oblohe :D ...proste také nepísané pravidlo 180 cm aspoň a vyšší ...prinajlepšom keď si nižší to zaobalia do takej vety, aby ťa to neranilo, že až tak by im to nakoniec nevadilo ...ale tak nakoniec aj tak budú chcieť toho aspoň 180 cm a viac, lebo to je proste tak no.. ...neviem čím to je a radšej asi nechcem vedieť, lebo už ma to moc nezaujíma ani
  6. 6
    Kerrang

28 ročný muž

Česť výnimkám ...boli prípady keď kvôli informácií o výške to skončilo
  7. 7
    James98

33 ročný muž
    Bratislava

@kerrang To sa mýliš. Ja som viac krát zažil, že keď ma baba v minulosti odmietla, našla si potom nižšieho (aj o 10 či 15 cm). No ok, to by nebol až taký problém. Ale keď som niektorých z nich videl, tak pôsobili, že na nich zvyšiš hlas a zdrhnu (tipujem, neskušal som). A čo je horšie, aj rétoricky na tom boli dosť zle (nevraviac o obliekaní). Nuž, láska je silnejšia ako genetika dakedy.
  8. 8
    Willbebetter

7 ročné dievča

Velmi je to pre mna dolezite a vobec preto nemam blby pocit.
    Ideal pre mna je 190+ ale jeden bol uz aj o nieco malo nizsi.
  9. 9
    James98

33 ročný muž
    Bratislava

@kerrang Ale môžeš mať aj 2 metrový kkt, telo jak Ondrej Dostál, na nom nalepený ksicht jak Igor Bukovský a majetok jak Matovičova Pavlinka a bude ti to na nič. Ženy sú proste také, vyberavé
  10. 10
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

tak keby bol o min. 6-7 cm vyšší, teda 175+, keďže veľmi vysoké podpätky nenosím, nooo ale momentálne je to 190 cm
  11. 11
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Mal by byt vyssi nez ja (178+).
  12. 12
    Openmindedfreak

31 ročný muž

Inak toto je riadna kurevčina, keby mám 185 cm tak sa nemusím pýtať ženy koľko meria (predtým než s ňou idem von). Takto som však aj jednu slečnu tu z birdza odmietol navštíviť, lebo som sa dozvedel, že je vysoká :D A pritom sa mi velice páči, fňuk...
  13. 13
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Ja mam 176 takže aspoň keby mal 186cm, nechcela by som rovnakého mužíka alebo nedaj bože nižšieho... chlapov je na svete dosť tak sa dá vybrať vyšší :D
  14. 14
    Ucitelka

44 ročný ujo

Hlavne vela zien ani nerozozna ci chlap ma 175 alebo 180. Okrem toho si aj myslim, ze vela ludi svoju vysku presne nepozna alebo si par cm pridavaju.
  15. 15
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

@openmindedfreak a to si odmietol z preventivnych dovodov, ze si predpokladal, ze ta odmietne alebo pre teba je uz moc vysoka alebo? Len ma to ako zaujima...
  16. 16
    Zahi

29 ročný muž
    Turzovka

@slackerbitch tu sa ti jeden 160 cm hlasi :D , jak ze nebyvaju? :D
    Ale hej, dost zalezi, vela krat sa mi stalo, ze konverzacia nahle skoncila po tom, ako sa dozvedela moju vysku :)
    No co, ich smola, nevedia o co prichadzaju :D
  17. 17
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@dwarvax hm, asi takto, moja prvá priateľka (taká vážna) bola o 7 cm vyššia a nejak už mám podvedome zakotvené, že toto nie. Takže problém je u mňa, no predpokladám, že by bol aj u nej. Mne sa celkovo často darí mať vyššiu priateľku, prakticky ani jedna nebola nižšia, dve boli také skoro ako ja a jedna o dosť, tých 7 cm je fakt masaker už :D
  18. 18
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Tiež sa mi páči, keď je aspoň vyšší odo mňa, ale tak je mi to v podstate jedno. Nezakladám si na tom.
  19. 19
    Clarise

21 ročné dievča

No bud rovnako vysoký ako som ja čiže 177 alebo vyšší... Nižších nechcem už s takými mam skúsenosti a akurát mal mindraky ze som vyššia a iné picoviny.. A vôbec to ani nevyzerá dobre keď je nižší chalan a vyššia baba... I keď niektori machruje a pridajú si par cm a v realite.... Radšej nekomentujem... ale je to komické (hehe) (hehe)
  20. 20
    Purpledrug666

27 ročná žena
    TnB

No, keďže mám 166,5, tak 166,6 minimálne nech má. :D
  21. 21
    Delica

tvári sa, že má 3 roky
    (-∞,+∞)

Nad 175 cm sa podla mna už muz nemoze sťažovať, ze ho zeny nechcu kvoli vyske. Vtedy bude rozhodne problém inde.
  22. 23
    Kerrang

28 ročný muž

@james98 tak ja som len podľa seba písal, ako sa mi to vo výnimočných prípadoch aj skrz tohto toto stalo. Aj to vidím u niektorých skrátka na zoznamke písané, že nižší ako 180 cm prevažne možno u niektorých 185, nech sa neozývajú, a hneď toto majú ako jednu z prvých hlavných požiadaviek. Tak keď je sama vysoká tak pochopím, nechce mať nižšieho, to chápem, iba je podľa mňa dosť výberavé, keď ona má 160 cm a sama chce aspoň 190 cm, na ktorého aj ledva dočiahne. Ale tak vravím, boli to výnimočné prípady a našťastie boli zhody s nižšími, ktorým by tak tá výška nevadila alebo by v tomto boli tolerantné. :smile: ...ja mám výšku 174, 175 cm, tak približne, možno pri podrážkach z topánok 176, 177 cm, no a vážim si každú u ktorej by takáto výška nebola nízka a zlá :smile:
  23. 24
    Papver

25 ročná žena

Nie som velmi silna, ale verim si, ze 50cm chlapa by som mohla uniest (akoze v rukach, nie v dodavke) vyssieho by som uz asi nedala.

A k teme- To som asi velmi neriesila, pretoze moj chlap meria presne tolko ako ja.

Ale zase mam kamaratky, ktorym sa pacia vylucne vyssi od nich, pripadne velmi vysoki chlapi, tak neviem, asi som ti vobec nepomohla.
  24. 25
    Kerrang

28 ročný muž

@openmindedfreak to máš dobré. Ja sa to asi musím pýtať každej takto, hoci celkom najnižší tiež nie som, a sú aj stále trošku nižší chalani ako ja. Len z fotiek aj ťažko usúdiť, či je nižšia, rovnako vysoká alebo vyššia než ja. Toto môže byť dosť zavažujúci fakt, zvlášť pred stretnutím, aby to aj mohlo mať v mnohých prípadoch zmysel.
  25. 26
    Pink

hrá sa, že má 0 rokov
    Krajina snov

Najmenej 173 cm
    Lebo ak si dám 10cm stekle, nechcem byt vyššia ako on. (:
    A zas 162cm aby mal môj chlap, to nie
    (?)

Čiže vyšší chlapi sú viac sexi, ako ti nižší (cmuk)
  26. 27
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

@openmindedfreak kazda bola vyssia? tak to ale asi ty nebudes z tych vyssich, nie?
  27. 28
    Funkyshit91

30 ročný muž
    Bratislava

Nepýtaj sa žien...tie sami nevedia čo chcú ..
    Takto mal som nižšie ženy, mal som babiznu čo bola vyššia. Lubili sme sa.
    Proste ak s ňou ideš von a bude mať v hlave blok že nie si dosť vysoký. Proste to nemusí fungovať. Z druhej strany ak ťa bude ľúbiť kvôli tomu kto si a nie výške to je výhra.
    Keď sa niekto iný pýtal či to nevadí veľmi rýchlo som ho poslal do preč s tým že po ležiacky je to jedno. Ako bolo v jednom komentári hore. Máš aj iné prednosti. Aby si v sebe prebúdzal napoleonske komplexy je zbytočne. Nízke baby sú tiež. A je ich veľa.
  28. 29
    Openmindedfreak

31 ročný muž

@dwarvax jo, som nízky.
  29. 30
    Manofbirdz

25 ročný muž

Chcel by som mat, ako Trump, aspon 190 cm
  30. 31
    Milgamman

8 ročné dievča
    koronakrízový štáb ministerstva zdravotníctva SR

idealne aby bol vyssi odo mna ale neni to najdolezitejsia vec na ktorej si zakladam
  31. 32
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mne je to jedno..keď sa mi páči a rozumieme si, tak nech je aj lilipután
  32. 33
    Samuelfghk

23 ročný chalan

@manofbirdz To som nevedel, že má toľko, ale myslím si, že v jeho prípade mu to príliš nepomôže, je škaredý že až, ženy po ňom idú kvôli peniazom
  33. 34
    Samuelfghk

23 ročný chalan

A moja je vyššia ako ja, nikdy nám to nevadilo
  34. 35
    Darkpassenger

28 ročný muž
    V tvojej hlave

Skús sa opýtať zárubne či jej vadí tvoja výška :D
  35. 36
    Lawr

20 ročné dievča

ja potrebujem dat hlavne dole stehna :D inak taketo uvahy mi pridu pokrytecke :D
  36. 37
    Manofbirdz

25 ročný muž

@samuelfghk urcite nema tolko, to si zas prihodil, aby vyzeral vynimocnejsie.
  37. 38
    Saddath

30 ročná žena

Ja mam 177 a je mi to jedno. Vtione mi pridu babu co maju 150-155 a chcu 190 cm chalapa. Naco? Chcem to vediet :D pride mi to take detske riesit vysku a to hovorim ako vysoka babenka co ked si da opatky je zirafa.
  38. 39
    Plutvonozceakrivozubky

hrá sa, že má 1 rok
    Paralelny svet

Nie je to najdôležitejšie, ale nechodila by som s nižším aj som ja (165cm)
  39. 40
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Ja sa nemôžem zbaviť pocitu že nižší chlapi vo vzťahu pôsobia na mňa pod papučou neviem prečo (?) Ale nemyslím že by som kvôli tomu niekoho odmietla :D našťastie ja nie som vysoká
  40. 41
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    neexistuje

Aspon 175. Neviem, kedysi som si myslela ze mi to je jedno, ale fakt nie je. Pred par dnami tu bolo cosi kdesi o tom, ze staci ked je chlap vysoky a pekne vonia (a mam sa s nim o com rozpravat ofc) a asi s tym suhlasim. Akoze, nad 190 je uz asi prilis, ale hej, vo vseobecnosti ma nepritahuju muzi nizsi, nez som ja.