Fórum pridal Hexo, 19. 3. 2017 12:53 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vysokoškoláci, čo máte vo všeobecnosti radšej?

0
Hexo

20 ročný chalan
Banská Bystrica

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

Rasizmus....! Nejsom vysokoškolák...
  2. 2
    Lulipo

19 ročné dievča

@hagelslag tak som rozmyslala o ludoch co nesli na vs...nevadi ti ze prichadzas o cely ten studentsky zivot? :)
  3. 3
    Piter09

20 ročný chalan

neviem, za celu vysku som nenapisal asi ziadnu seminarku
  4. 4
    Hagelslag

22 ročný chalan
    Všade a nikde

@lulipo Bol som tam asi 4 mesiace...a som sa na to vysral...to je horšie jak smrť...
  5. 5
    Trevor1994

22 ročný chalan

@lulipo studentsky zivot? ja som na VS a ziadny studentsky zivot tam neni... co ma samozrejme velmi sklamalo... neznamena automaticky ze ked je VS je aj studentsky zivot, zvlast ked neni kolektiv. Na strednej to bol studentsky zivot ako vysity toto je cista hroza nula bodov.
  6. 6
    Lulipo

19 ročné dievča

@trevor1994 a v akom meste si? Naakej fakulte? :O
  7. 7
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nakoľko som teraz seminarku nakopírovala za 5-10 minút, určite je seminarka lepšia :DDD
  8. 8
    Darkestangel

21 ročné dievča
    Banská Bystrica

Nie som na VŠ, ale písať čokoľvek ma vždy vyčerpávalo oveľa viac ako učenie sa, neviem písať :/
  9. 9
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Špeh na Venuši

@laurikaaa To je skvelá škola potom :D
  10. 10
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Mne nech by si dal na vyber z akychkolvek moznosti vzdy na poslednom mieste bude to pisanie tych hovadin do skoly :D
  11. 11
    Mousisitka

22 ročné dievča

záleží
  12. 12
    Quattroformaggi

21 ročné dievča
    v jeho objatí

Fakt neviem, jedno väčšie zlo ako druhé (grc)
  13. 13
    Freedef

18 ročný chalan
    VTR (Košice)

Na skusky sa neučim rad a seminarky nepišem
  14. 14
    Chanteuse

22 ročné dievča
    Košice

seminárky nepoznám,ale 100x radšej by som si dala ďalšiu štátnicu miesto diplomovky :D
  15. 15
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

@laurikaaa môžem sa spýtať kde sa takto krvopotne získavajú tituly?
  16. 16
    Anonym356

21 ročný chalan

Seminárky... hnus, radšej sa budem učiť 10000 strán na skúšku než písať zasratú seminárku :D
  17. 17
    Tikalok

27 ročný muž

@sugy1 ja si matne spomínam, že pred pár rokmi všade vypisovala, že ona pôjde na fiit a nikam inam - ale asi to tak nedopadlo nakoniec
  18. 18
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@sugy1 To len túto som takto odflákla, lebo ju nebudú hodnotiť, inak mám človeka na to čo mi to píše :)
  19. 19
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

@laurikaaa to si mi radšej ani písať nič nemusela
  20. 20
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

@sugy1 (love)
  21. 21
    Mariquittka

23 ročné dievča
    Kežmarok

Aj jedno aj druhe som odkladala :) , ale zase vzdy ked som pisala seminarky, tak som chcela, aby boli k dacomu a tak som potom rozne uryvky z nich pouzila do diplomovky, kedze som mala komplexnu temu, ktora s dost vela predmetmi suvisela ;) celkovo mne osobne pridu seminarky viac do praxe ako ucenie sa, a asi som viac kreativny typ ako biflos ;) ale seminarky maju zas jedno velmi velke negativum, som z nich hladna a jem sladke a priberam ;)
  22. 22
    Sugy1

23 ročný chalan
    Paradise circus

@tikalok chápes, toto študuje, toto bude mať titul :D ale najhoršie je že skrátka takto to tu funguje.
  23. 23
    Neutralnothing

23 ročné dievča
    Bratislava

napisat seminarku mi trva aj dlhsie ako sa naucit na skusku, samozrejme podla toho, co za predmet to je. u nas sa v podstate seminarka odniekadial opisat neda a ja by som to beztak neurobila, lebo neznasam, ked ludia take veci robia. aj tak potom tu pracu musime odprezentovat, takze ked si nieco nastudujem a napisem o tom, tak som rovno pripravena na prezentaciu.
    a teda radsej pisem, pretoze sa pri tom viac naucim (seminarky mem mali na prakticke temy), ako keby som sa mala na skusku ucit nejake odvodenia alebo poucky
  24. 24
    Pijemzelenycaj

9 ročné dievča

radsej sa ucim ako pisem :D
    ale v podstate mi nevadi oboje ja som taky dobry studentik
  25. 25
    Tralalibang

28 ročná žena

Radšej seminárky, už som si na nich zvykla :-D
  26. 26
    Sipimoponkapa

hrá sa, že má 1 rok