Fórum pridal Cccp, 17. 10. 2017 22:04 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vystavba mešit v SR

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Aky mate nazor? Vzhladom k tomu ze vo Francuzsku je 5 tisíc mešit, aj v Nemecku sa stavaju. Dokonca aj v ruskom Petrohrade a v Moskve je niekolko krásnych mešit. Zial Slovensko v tomto zaostava pretoze ani v našej metropole v Bratislave ziadna nestoji.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Goodgoy

31 ročný muž
    Kekistan

Nie.
  2. 2
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

Rozhodne som za. Myslím, že nato máme dostatočne veľkú muslimskú komunitu. Žial, existujú rôzne politické obštrukcie, ktoré sú vyslovene voči muslimom vyhranené.
  3. 3
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Ja som za výstavbu diaľníc.
  4. 4
    Sidious

19 ročný chalan

Ak chcú tak nech si ju postavia. Som proti tomu aby štát financoval akékoľvek náboženské organizácie.
  5. 5
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

rozhodne som proti budovaniu infrastruktury pre mizogynisticky, xenofobny, pedofilny, nasilnicky teroristicky kult/nabozensko-politicky system.

inak povedane, zacnem uvazovat o zmene svojho nazoru vo chvili, ked v saudskej arabii dostavaju prvy kostol a ten bez jedineho incidentu ci utoku nabozensko-kulturnej neznasanlivosti prezije aspon jeden jediny rok.
    cize nikdy, lol
  6. 6
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@midnight ja si nemyslim ze Islam je hrozba. Aj medzi krestanmi mas zlocincov a vrahov. Proti terorizmu samozrejme treba bojovat, ale preco by som mal bojovat proti slusnemu moslimovi???......Napr. nas katolicky knaz a prezident pan Tiso poslal na smrt vyse 60 tisíc obcanov, co nato povies?
  7. 7
    Motorbreath

26 ročný muž
    Ashenvale

prosim poslite uz tohto trotla dakde do psej ďúry lebo mi je z tych jeho diskusnych for blivno
  8. 8
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

@4 Presne! Treba najprv zbúrať všetky kresťanské kostoly, nech všetci môžu začať od piky!
  9. 9
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@cccp " ja si nemyslim ze Islam je hrozba"

to je tvoj problem ze si tak trapne neinformovany alebo zahanbujuco tupy. vacsi problem je vsak to ze hrozi ze za neinformovanost/tupost tebe podobnych budu znasat nasledky vsetci. ako sa uz PRINAJMENSOM NIEKOLKO ROKOV deje vo francuzsku, nemecku, skandinavskych statoch... cize nech sa paci, zoznam krajin kde maju mesity, vybersi jednu a odstahuj sa tam, zato ze tebe nevyhovuje kultura a architektura miesta kde zijes, nemusis sa ho snazit vsetkym dojebbat, staci ked sa presunies niekam kde ti to bude vyhovovat viac.

a potom odporucam rovno zvolit nejaku no-go zonu kam sa aj sanitky, hasici a policia boja, je ich minimalne 20 vo fr, v nemecku sa asi este pocet nerobil lebo sa len tvoria, v britanii ich je asi 40, skandinavske cisla nepoznam.

jo a cestou uvedenym statnym sluzbam vysvetli ze si nemyslis ze sa maju coho bat. ako chcel Ami Horowitz ked do jednej vliezol =D

oh a popri tom ako som hladal jeho meno mam update, uz len v parizi je 10 no-go zon, v svedsku 60, vramci europy celkovo uz nejake tie stovky.

pred 30timi rokmi sem zacali prichadzat, vtedy este v rozmeroch normalnej migracie, ze o tom nebolo ziadne halo.

teraz po tridsiatich rokoch maju po statoch ilegalne autonomne uzemia, vytvorene cisto zastrasovanim a nasilim. cize v takom kontexte co si ty myslis alebo nemyslis ma akurat tak hodnotu hovna kedze tvoje myslienky natotalku nekoresponduju s realitou.
  10. 10
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

keby bolo na mne, tak nie su mesity, nie su kostoly, nie je nic spojene s vierou

a namiesto toho by boli skoly, dotovane kurzy, cesty a mhd
  11. 11
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

suhlasim s predchadzajucim komentarom
    nepaci sa mi ani to, ze kostoly a cirkevne institucie su na slovensku oslobodene od dani a vnimane v "inom svetle" nazvime to
    a je jedno ci je clovek ateista alebo budhista alebo kto...
    na toto peniaze od statu nemaju ist a je to velmi nespravodlive...
  12. 12
    H8r

23 ročný chalan
    Žižkaperk

Ak niekto legálne nadobudne pozemok a povolenie pre stavbu mešity na ňom, nevidím dôvod mu v tom brániť. Avšak nemyslím si, že by sa na tom mal v sekulárnej krajine, ktorou Slovensko nepochybne je, podieľať finančne aj štát (pričom to isté platí aj pre akékoľvek iné náboženské svätyne).
  13. 13
    Matthewp

17 ročný chalan

Určite nemám problém.
  14. 14
    Fero1821

24 ročný chalan

Ja to poviem rýchlo a jednoducho. V momentálnej situácii vo svete určite nie. Bohužiaľ ich práva musia momentálne ustúpiť naším právam nech to nie sebecky ako chce. Bezpečnosť je dôležitejšia. Ak by sme my ako kresťania prišli do ich krajiny a začali stavať kostoly tak Vás ukameňujú a boh vie čo ešte. Ja nevidím dôvod na to aby sme my a naša kultura ustupovali im. Multikulturalizmus je mrtvy a to vie uz kazdy. Nemám problém so ziadnou kulturou pokial sa nevnucuje až nasilnym spôsobom. Napr. činania ktory su tu. Prisposobili sa. Oni sa prisposobit nechcu. Čiže v snešnej napätej situácii som proti.
  15. 15
    Fero1821

24 ročný chalan

A ešte dodám jednu vec. Príde mi šokujuce ze Slovak ktorý sa narodí na Slovensku obhajuje viacej nejaké mešity a ich práva ako naše.
  16. 16
    Pravnik

31 ročný muž

zaostáva? To je dosť od veci výraz... no šak nech si postavia, mne je to jedno, každý tu má právo si vyznávať čo chce ak to robí v rámci zákonov
  17. 17
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Nie
  18. 18
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@1 napíše Nie, bez akéhokolvek vysvetlenia, ale má 7 hviezdičiek
    To hovorí samo za seba o primitívnosti ľudí (tentokrát Slovenských) ktorí majú potrebu potláčať niečo čo je pre niekoho iného dôležité bez racionálneho dôvodu a vôbec ich to netrápi.
    Hneď na to sú schopní označiť niekoho za fašistu a xenofóba aj keď panický strach z Islamu je oficiálny prvok xenofóbie a fašizmu
  19. 19
    Notme

23 ročný chalan

nestaci, ze tu musime trpiet kostoly?
  20. 20
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

nesuhlasim
  21. 21
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

@vsakpredsajaa čo ti evokuje v tom komentári "panický strach"?
  22. 22
    Midnight

28 ročný muž

@cccp ziadna reakcia na fakty a argumenty?

rad by som napisal ze som sklamany, ale nie som. ani len prekvapeny.
    lebo prostr len exhibitujes typicky "reakcny" model debilkov. moje pocity su vsetko, fakty si v lepsom pripade nezasluzia reakciu a v tom horsom su nacisticke...

tvoj nazor je teda plne irelevantny lebo nevychadza z reality, len z tvojich feels.

suhlasim.

zahrab sa.
  23. 23
    Midnight

28 ročný muž

@vsakpredsajaa @mouselet
    vsakpredsafake klame a je mu to jedno lebo ma narativ ktory je nado vsetko. presne tak ako to SJW robia vzdy

http://www.hlavnespravy.sk/vyskum-ludia-neodmietaju-migrantov-zo-strachu-ale-na-zaklade-rozumoveho-uvazovania/1156854
  24. 24
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@james98 teba asi predčasne prepustili z Pezinku,ked ti tak chýba tak ju daj postaviť za svoje
  25. 25
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@midnight v čom konkrétne klamem? :)
    To že sem jebneš 1 článok z hlavnýchspráv (lol) dokazuje čo, že Slovensko, jedna z posledných krajín v Európe bez mešity má pravdu a Islam treba odmietať a všetky vyspelejšie civilizácie na západe sa mýlia a čaká ich krutá revolúcia koránska? :D
  26. 26
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield to čo je za argument že to má postaviť za svoje?
    :D
    To je akoby som ja tebe napísal, že ak sa ti nepáči úroveň zdravotníctva na Slovensku, tak ju začni finančne podporovať za svoje.
    Od toho je tu predsa štát, nemyslíš?
    Štát sa má starať o svojich ľudí a vzhladom k tomu že Moslimovia už tvoria nejaké to percento obyvatelstva, tak sa má o ich potreby postarať. :)
    Nehovoriac o tom že podla všetkých predpokladov sa úroveň moslimov v EÚ rapídne zvýši, vrátane Slovenska.
    V roku 2060 majú Moslimovia tvoriť 39% obyv. Nemecka, okolo 35% obyv. Francúzska a Británie, 30% Talianska a na Slovensku sa to má tiež pohybovať okolo 7-10% čo je každý desiaty človek, tak prečo by sa nemali stavať mešity?
    Jediný dôvod je ten, že ti prekážajú ľudia s iným vierovyznaním ako máš ty, a to je čistý fašizmus a xenofóbia za ktorú môžeš byť aj trestne stíhaný
  27. 27
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@vsakpredsajaa السلام عليكم
  28. 28
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

a btw ja nemám žiadne vierovyznanie tak sa poser
  29. 29
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield "iné vierovyznanie ako máš ty" - pod tým sa myslí iné vierovyznanie bez ohladu na to aké máš ty - ak nemáš žiadne, aj tak je Islam stále iné vierovyznanie ako ty, práve preto že nemáš žiadne..
    Alebo si myslíš že keď nemáš žiadne vierovyznanie tak môžeš byť fašista? :D
  30. 30
    H8r

23 ročný chalan
    Žižkaperk

@vsakpredsajaa Ty si strašne úbohý a slabučký troll. V r. 2050 má byť podiel moslimov v Nemecku 10%, vo Francúzsku a Spojenom kráľovstve 11%, v Taliansku 9,5% a na Slovensku najskôr ani percento.
    http://www.pewforum.org/2015/04/02/main-factors-driving-population-growth/pf_15-04-02_projectionstables50/

Inými slovami tie tvoje percentá si si vytiahol zo svojej trollerskej prdele.
  31. 31
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@h8r prečo tak zlostne reaguješ? :D
    To tiež vypovedá o tvojom postoje k danej veci.
    Btw: 1. To sú pomerne staré údaje (teda myslím, ani som to nerozklikol)
    2. Ja píšem o roku 2070 a nie 2050 ty "troll"
  32. 32
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Ahaa predtým som napísal 2060 :D

Myslel som 2070, na YT bolo video možno ti ho nájdem, ale aj tak 2060 nie je 2050
  33. 33
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@vsakpredsajaa ty si tu tuším odborník na všetko,minule si tu písal že vdaka mengeleho pokusom bol vynájdený penicilín teraz tu zas splietaš niečo o fašizme,vyhladaj odborníka
  34. 34
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@h8r no ako píšem
    Rok 2010, pred migrantskou krízou :D
    Dnes je tá krivka trošku strmšia, navyše keď sa pozrieš na volby v Nemecku musí ti byť jasné že to pôjde ešte rýchlejšie ;)
  35. 35
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield prečo odbäčaš od témy?
    Napísal si že by mal výstavbu mešity zafinancovať James98, ja som ti vysvetlil akú pičovinu si napísal. Stačilo by poďakovať alebo aspoň si priznať chybu a nie sa snažiť "zaútočiť" na moju osobu ignorujúc fakty a tému o ktorej sa bavíme. :)
    Islam je dnes súčasť Európy a bude postupne stále vplyvnejší, čo je prirodzené, nechápem ako môžu byť Slováci takí fašisti, že im prekáža vzostup iného vierovyznania :D
    Aj keď si uvedomujú že majú menej rozvinutú inteligenciu a mentalitu ako západní spojenci, aj tak budú tvrdiť že niečo čo je súčasť zvyšku Európy roky je vlastne zlé a treba to (bezdôvodne) potláčať a diskriminovať.
    Ja som len rád že vplyvní ľudia sú rozumnejší :)
  36. 37
    H8r

23 ročný chalan
    Žižkaperk

@vsakpredsajaa Nereagujem zlostne, som v úplnom chille, len nazývam trápnúčkého trolla trápnučkým trollom, to je všetko.

Ak má do roku 2050 vzrásť podiel moslimov v Nemecku zo 7% na 10%, tak tvrdiť, že sa za ďalších 10 (do r. 2060) alebo hoc' aj 20 (do r. 2070) rokov ich podiel zoštvornásobí na 39% je nepochybne nezmysel. Mimochodom ten výskum je z roku 2015 a nie z 2010 (stačí si prečítať záhlavie, ale to je na teba príliš) a počíta s prílivom nových migrantov.

Ale ďalej sa tvojej stratenej existencii už venovať nebudem, tie dva príspevky som obetoval čisto z úcty k faktom, keďže tu splietaš kvalitné sračky.
    0 Zareaguj
  37. 38
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@vsakpredsajaa Len ono čo píše @Hetfield je aj tak pičovina. Ono nejde o to, žeby to mal zafinancovať štát - ide o to, že islam na Slovensku neni registrované náboženstvo a teda si nemôžu svoj chrám postaviť. Isto by sa našiel donator zo zahraničia, ktorý by to zafinancoval. Tu sa stačí len riadiť ústavou, ktorá hovorí, že že „každý má právo slobodne prejavovať svoje náboženstvo alebo vieru buď sám, buď spoločne s inými, súkromne alebo verejne, bohoslužbou, náboženskými úkonmi, zachovávaním obradov alebo zúčastňovať sa na jeho vyučovaní“. Lenže na Slovensku im všemožne bránia aby boli registrovaným náboženstvom. O peniaze nejde, ale o mocenskú vôľu.
  38. 39
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@vsakpredsajaa odbáčam od témy lebo s trollom ako ty sa nedá viesť konštruktívna debata,o tom som sa v tvojom prípade presvedčil už vo viacerých prípadoch
  39. 40
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@h8r môžeš mi vysvetliť prečo ma nazývaš trápnučkým trollom a stratenou existenciou?
    Je podla teba normálne aby sa ľudia takto urážali za iný názor?
    Z tvojho komentára cítiť takmer nenávisť voči mne a to som si len zastal cudzie náboženstvo.
    Alebo ťa tak vystrašila predstava takého rýchleho vzostupu Islamu?
    V tom prípade si oficiálny xenofób a mala by si sa dať liečiť lebo ti to môže v budúcnosti priniesť konflikty so zákonom.
    Btw, v Nemecku je dnes už viac ako 8,5% Moslimov, žiadnych 7%, odhadov existuje asi niekolko miliónov, ja som vybral ten čo predpokladá rýchlejší vzostup, ty ten čo predpokladá nižší vzostup Islamu, ale jedno vieme obaja - v r. 2050 bude v Nemecka o dosť viac vyznávačov Islamu ako 10% :)
  40. 41
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield aha, takže keď si myslím že výstavbu mešity by nemal financovať random človek, tak som troll :D
    Pane bože, ja musím z toho Slovenska vypadnúť
  41. 42
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@james98 majú v Bratislave modlitebne?majú,takže to že tu blázni ako ty chcú mešitu je uplne nepodstatné,poznám viacerých moslimov a majú tažko v riti celú mešitu
  42. 43
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@vsakpredsajaa počul si niekedy slovo nadsázka? asi nie
  43. 44
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

a sorry ale niekoho kto je schopný napísať taku nebetyčnú pičovinu že Mengeleho pokusy napomohli k objaveniu penicilínu sa nedá brať vážne
  44. 45
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@james98 máš pravdu.
    Neviem prečo ale mám taký pocit že Hetfiel je presne ten typ Slováka ktorý sa snaží zabrániť tomu aby bol Islam oficiálne zaregistrovaný na Slovensku.
    Aj keď všade v Európe prebieha výstavba Mešít, aj keď v Londýne spolunažívajú Moslimovia s ostatnými už desaťročia, tak on bude proti tomu bojovať lebo určite tých pár Slovákov má pravdu :D fakty, zahraničie, ústava, všetko treba ignorovať a brániť Islamu sa rozširovať :D
    Hrôza čomu všetkému ľudia uveria
  45. 46
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield prečo stále spomínaš Mengeleva keď sa bavíme o Islame?
    Lebo nemáš ako argumentovať, uvedomuješ si že si sedlácky kkt zo Slovenska ktorý má strach z niečoho čo je vo zvyšku Európy yž dávno realita :)
  46. 47
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield @h8r
    "Slovensko je jediným členským štátom Európskej únie kde nestojí oficiálna mešita."
    Zdroj: wikipedia
    Čo mi na toto napíšete?
    Malä 5 miliónová zaostalá krajina je POSLEDNÁ z 500 miliónovej EÚ bez jedinej mešity.
    Prečo máte tak veľkú potrebu robiť zo Slovenska výnimku a za žiadnu cenu sem nevpustiť to čo je v KAŽDOM inom štáte v EÚ?

47. 48
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@vsakpredsajaa lebo si mentálne retardovaný,mám na háku teba aj celý islam a odstahuj sa čo najrýchlejšie odporúčam do Saudskej Arábie tam sa budeš citiť ako v raji,mešity su tam všade
  48. 49
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@hetfield Ja zas poznám zopár muslimov, ktorí by mešitu veľmi privítali. Ako, neni problém keď tu v Šamoríne Dubajský princ zafinancuje x-bionic rezort a sprostredkuje tak prácu stovkám ľuďom v lokalite - ale už keby sa ako muslim chcel ísť niekam dôstojne pomodliť, to umožnené nemá. A to vravím ako ateista. @Vsakpredsajaa To áno, za toto nás kritizuje celý Západný svet.
  49. 50
    H8r

23 ročný chalan
    Žižkaperk

@vsakpredsajaa Odhadov neexistuje niekoľko miliónov, ja som vybral ten najčastejšie citovaný od Pew Research a ty si nevybral žiaden, len si sem z brucha hodil čísla a odkázal si sa na "youtube video", ku ktorému si ani nebol schopný dodať odkaz (dokonca ani k tým 8,5% moslimov v Nemecku dnes). Takže byť tebou s rečami o Hlavných správach zaleziem, lebo melieš minimálne také isté sračky ako ony.

A inak sa vôbec ničoho nebojím a garantujem ti, že som si potykal s viacerými moslimami, než ty.
  50. 51
    Notme

23 ročný chalan

co dokaze par riadkov javascriptoveho kodu (thumbs)

http://www.imagehosting.cz/images/snmkaogkg.png
  51. 52
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield prečo by som sa mal odsťahovať do Saudskej Arábie? :D
    Lol, ty si strašný kokot, prepáč, ale napíšeš mi že som mentálne retardovaný a hneď nato ma pošleš do Saudskej Arábie len kvôli tomu, že si myslím že nie je dôvod na to, aby bolo Slovensko jedinou poslednou krajinou v EÚ bez mešity.
    To je typická reakcia extrémistu.
    Keď si niekto zastane migranta, tak nech si ho nasťahuje domov.
    Keď si niekto zastane Islam, nech ide do Saudskej Arábie.
    Ja si myslím že si mentálne retardovaný ty, pretože zastávaš názor ktorý všade okrem Slovenska vymrel.
    500 miliónov ľudí v EÚ má vo svojej krajine mešity a 5 mil. nie, ale ty tvrdíš že tých 5 mil. musí za každú cenu zostať bez mešity.
    Vzdaj sa volebného práva prosím
  52. 53
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@notme gratulujem, argumentbsilný ako ty sám, týmto si podložil nevyvrátitelný dôkaz o tom že Mešita na Slovensku nemá čo robiť!!
  53. 54
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@h8r keď si si potykal s tolkými Moslimmi, prečo tu nechceš mešitu tak ako všade inde v Európe?
    Skús odpísať :)
  54. 56
    Notme

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa viem, ze si :)
  55. 57
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@vsakpredsajaa sám si cocot a extrémista sedí u teba doma za kompom
  56. 58
    H8r

23 ročný chalan
    Žižkaperk

@vsakpredsajaa Kebyže si prečítaš, čo som napísal do diskusie ešte predtým, než som sa pustil do tejto duchamornej debaty s tebou, tak zistíš, že to, že ju "nechcem" nie je pravda.
  57. 59
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

ano presne to je hlavný problém tejto krajiny,nie korupcia,nie nezamestnanost ale mešita :D
  58. 60
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@notme pretože nemám nič proti Islamu?
  59. 61
    Fragile.

26 ročný muž
    Stockholm

@midnight Tieto udaje o no-go zonach su mega dezinterpretovane a mam velky problem brat ich vazne. K Velkej Britanii a Francuzku sa vyjadrovat neviem, ale byvam v Stockholme HNED VEDLA ulice, ktora je registrovana ako "utsatt område" a je totalna hlupost, ze by to bola no-go zona - chodim si tam do Lidlu kupovat jedlo a vacsina ludi tam akurat tak kocikuje svoje deti alebo teenageri tam na ulici fajcia ako u nas na rohu v Petrzalke.

Proste policia to ma klasifikovane ako oblast, kde by mali mat viac policajtov, ale neexistuje, ze by sa tam clovek bal chodit po ulici. To je ako keby v Bratislave bola Vrakuna registrovana ako "oblast s vacsou policajnou pritomnostou" a teraz niekto o 1000 kilometrov inde by to teraz nazyval "no-go zonou" a riesil ze ake je Slovensko zasiahnute zlocinom .....

Nevravim, ze problemy nie su, ale vela veci mi pripada nezmyselne nafuknutych :)
  60. 62
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@hetfield podla teba by sa mal riešiť iba 1 a to ten hlavný problém a všetky ostatné nechať tak?
    Keď nejak podobne premýšlajú tí tam hore tak sa nečudujme že doteraz nie sú dostavané dialnice, však máme dôležitejší problém - korupciu!!
    "Problém" s Islamom sa dá lahko vyriešiť len s minimom námahy a ochoty, preto si myslím že by sa mal vyriešiť čo najskôr, potom sa budeme môcť lepšie sústrediť na tú korupciu napríklad :)
  61. 63
    Notme

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa opakujes sa.

kkt, ale toto je next level debility, typek vie, ze kazdy jeho content sa v mojom browseri prepisuje na "SOM RETARDOVANY" a aj tak ma taguje (:
  62. 64
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@notme lebo viem že si to čítaš ;)
    Poviem ti tolko že človek ktorý všetko čo napíše niekto iný si prepisuje na " SOM RETARDOVANÝ " by nemal mať volebné právo.
    Btw, ako môžeš nazývať ostatných retardovanými keď sám ignoruješ všetko čo hovoria iní?
    Umri
  63. 65
    Notme

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa neni ti trapne cele forum zaspamovat tym istym? hmm, rozmyslam, ako spravit, ze by mi od teba prestalo ukazovat tagnutia. ale take daco docielit pomocou js pluginu nie je zrovna jednoduche. nuz co, asi budem musiet zit s tym, ze mi mas z casu na cas chut pripomenut, ze si retardovany.
  64. 66
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@notme Na čo na mňa raguješ keď nechceš aby som reagoval spätne na teba ty kokot? :D
    Kriste, ja som trpezlivý človek, ale tvojej rodine by mala firma Durex vyplatiť odškodné
  65. 67
    Notme

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa tu mas tag, zeby sa nepovedalo.

ludia, pise mi ten jebo vobec volaco, alebo dava prazdne tagy? nechcem ten plugin vypinat, nestojim ani len o najmensi zablesk jeho kokotizmu. povedzte, ze nepise a ze dava len prazdne tagy. lebo nechcem zit s myslienkou, ze existuje clovek tak ultimatne sprosty, ze pise aj skrz vedomie, ze si to adresat nikdy neprecita :D
  66. 68
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

@notme :D Správaš sa ako malý kokotko v škôlke
    Tváriš sa že nevidíš nepočuješ aj keď každý vie že si to celé čítaš a pýtaš sa niečo ostatných ľudí aj keď tu už nikto nie je (možno neaký jeden človek sa bude nudiť a prečíta si to),
    btw NETAGUJ MA TY KOKOT už som ti to raz písal si fakt taký potrat že budeš aj tak reagovať?
  67. 69
    Notme

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa si, moj zlaty, si :)
  68. 70
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

:D :D toto nieeee, keď už bolo toľko ľudí odstránených v 20. storočí, tvoji predkovia mohl byť medzi nimi :/
  69. 71
    Spajdrmen

16 ročný chalan

@midnight Ja ti nechcem v žiadnom prípade brať tvoj názor, ale nezdá sa mi socialne správne nazývať viac ako jednu sedminu obyvateľstva ako prívržencov teroristického náboženstva.
    Stotožňujem sa s názorom, že drvivú väčšinu moslimov neťahá k islámu fakt, že je to teroristické náboženstvo, ale naopak, tak ako kresťania našli v kresťanstve "tú cestu", tak ju našli moslimovia v islame a nehľadal by som za tým nutne niečo typu, že teraz celá tá miliarda ľudí sa postupne odpáli alebo, že všetci znásilňujú svoje ženy,
    WTF :D

Čin, že niekto úmyselne dlhodobo či krátkodobo ubližuje nevinným civilistom s určitým motívom (náboženským, politickým, ideologickým atď.) je nesprávny. Čiže súhlasím s tým, že terorizmus je naozaj zlý, či už je to štátny terorizmus(ktorý často prehliadame) alebo iný.

Počuj inak, tak ako odsudzuješ islam, odsudzuješ aj moslimov?
    Lebo opäť si myslím, že tým nikomu nepomôžeš.
    Teraz odhliadnúc od teba, ak nejaký "silný" kresťan nenávidí všetkých moslimov , kvôli tomu, čo sa deje vo svete, tak svojimi konaniami nijako v tejto oblasti ľudstva nepomôže a jeho činy nebudú mať žiaden pozitivný socialny dôsledok.

A ako je známe, činy, ktorých negatívne socialne dôsledky (náhle alebo aj tie dlhodobé dôsledky) prevyšujú nad pozitivnými dôsledkami nazývame resp. Kľudne môžme nazvať ako nesprávne.
  70. 72
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

@midnight @5 Sám vystupuješ ako mizogýn a xenofób - pričom z toho obviňuješ muslimov. Toto isté robia aj Kotlebovci - na jednej strane vyjadrenia o tom ako sa muslimovia správajú k ženám - a o pár dní maximálne sexistické vyjadrenie o tom, ako ženy majú sedieť doma v kuchyni.
  71. 73
    Espero

26 ročný muž
    Žilina

Neviem ako veľmi tu ľudia vedia zhodnotiť historický podtext a strach ľudí zo situácie. Zasa nalejme si čistého vína. Nevieme vyriešiť ani situáciu s rómskou menšinou, serieme na Rusínov a Maďarom potlačujeme práva. Vážne by tu chcel niekto mešity? myslím, že v Európe je omnoho viac priateľskejších krajín s výrazne lepšou imigračnou politikou a imigračnou históriou. Defacto nenesiem zodpovednosť za svetovú politiku. Islam tu nemá zázemie, chcete ho vytvoriť? choďte sa pozrieť do Bruselu ako to tam vyzerá. Nevadí mi jedna mešita centralizovaná tam ,kde je ich najviac.. trebárs do Bratislavy alebo Piešťan. Vadí mi ak by to mal byť prvý krok ku islamizácií Slovenskej republiky.
  72. 74
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@midnight keby si sa vyjadroval ako clovek tak mozno by si sa dockal odpovede. Zial so svojim vyjadrovanim patriš do 4. cenovej skupiny a do krčmy, a nie do internetových diskusii......Co sa tyka moslimov tak ti poviem len tolko v ZSSR zilo miliony moslimov. Sovietsky zvaz sa skladal aj z moslimských statov ako napr. Azerbajdžan, Kazachstan, Uzbekistan, a v pohode dokazali rusi snimi zit v jednom state. Tak aky mas problem???
  73. 76
    Openmindedfreak

28 ročný muž

@midnight v Irane je hned niekolko kostolov, armenskej cirkvi, napriklad v Tabrize kde som sa nejaku dobu pohyboval. V Saudskej Arabii vladnu wahhabisti, v podstate moslimski radikali ktori sa vzopreli samotnemu Koranu, cize pises trosku odveci. Teraz ti pisem z Oshu, druhe najvacsie mesto v Kirgizsku kde je 80% populacie islamskeho vierovyznania, pred par dnami som prisiel z Tadzikistanu (vyse 96% sunni moslimov skoly Hanafi) a predtym som bol v Kazachstane, vsetko krajiny kde je nad 50% obyvatelov islamskeho vierovyznania. Navstivil som aj Spojene Arabske Emiraty a moji znami o par dni cestuju do Omanu. Nepovazujem teda islam za otvorenu hrozbu, hrozba su radikalni politicki idioti pod zastitami nabozenstiev. A hej, zil som aj v Europe v moslimskych svrtiach, netvrdim, ze su to nejaki svatuskari, ale system tam zneuzivali aj ludia z tych tzv. "krestanskych" krajin a tiez tam prisli len kvoli socialnemu systemu. Kopu z nich predavalo tiez has na ulici. A jo, inak som v tychto krajinach spal vacsinu casu na ulici, rozumej v stane. Problem sme mali akurat s napitymi lokalpatriotmi ktori nas chceli ujebat, alebo podpalit stan, lebo nie sme miestni. No to boli celkovo dva pripady, inak nam poskytli teplo svojich domovov, pocit bezpecia a tiez nas dost casto nasytili. Uplne cudzich ludi, uplne ineho vierovyznania. A toto nie su taraniny z internetu, toto su fakty.
  74. 77
    Tommyhot

28 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Mesity su aj na budhistickom/taoistickom Taiwane a nikto tu s tym nema problem.

@Openmindedfreak suhlasim. Ja som sa nedavno vratil s Malajzie, kde po kope ziju budhisti, hidnuisti, moslimi (vascina) a krestania a az na par extremistickych oblasti je to ok.
  75. 78
    Vymyslinick

19 ročné dievča
    mind the secret services! not everyone who tells you (s)he is a member and looks like a fool, is NOT a part of it, it's his/her role to pretend being crazy/insane/fool cause all the others just think they are something more, but they're definitely NOT

@james98 @72
    Exactly that !!!
    On nieže vystupuje ako, on je predsedom Slovenského Spolku
    Extrémnych Myzogýnov a Xenofóbov, je to jeden z tých
    chudákov, ktorí tým viac musia vykrikovať a vypisovať nezmysly,
    čím viac si zúfalo a tragicky neuvedomujú svoje vlastné chyby.
    On ich len cíti, veľmi matne tuší a preto je, kde je!