Fórum pridal Die, 13. 11. 2019 22:17 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vystudovani ludia:

0
Die

24 ročné dievča
ciernyles

• 50% ľudí
    narocnejsi bol pre mna zivot pocas vysky a pracujem v odbore
  • 0% ľudí
    narocnejsi je pre mna pracovny izvot po skole a pracujem v odbo
  • 50% ľudí
    narocnejsi bol pre mna zivot pocas vysky a nepracujem v odbore
  • 0% ľudí
    narocnejsi je pre mna pracovny zivot po skole a nepracujem v od
  • 0% ľudí
    nestudoval som ale potesim vas svojim nazorom v komente
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

V ODBORE, boha
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

momentalne by som zahlasoval takto, uvidim po par rokoch, ci zmenim nazor. Kazdopadne, este ma caka obhajoba a statnice, takze som este uplne nedostudoval, ale rozhodne skola mi prinasala dostatocne mnozstvo stresu a vsetkeho mozneho, co v praci zatial nepocitujem. Pracujem v odvetvi, ale priamo v odbore momentalne nie.
  3. 3
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Najnáročnejší je pre mňa život sám o sebe.
  4. 4
    Die

24 ročné dievča
    ciernyles

@ladydoga ale to som nemohla dat ako moznost, kazdy by hlasoval iba tam (sorry)
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

@die :(
  6. 6
    Miro777

29 ročný muž

A co konkretne znamena "narocnejsi" zivot? Narocnejsi v com ako?
  7. 7
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@miro777 asi celkovo...zaneprazdnenosť...možnosť využivať volny čas, finančna situacia... tak celkovo
  8. 8
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Zivot je easy
  9. 9
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

I ked je otazka dost nespecificka, pre mna bol narocnejsi zivot cez vysku, lebo som bola jebnuta a brala som ju omnoho vaznejsie nez bolo treba, vyciciavala ma psychicky a nemala som peniaze. Co zas bolo lepsie bola casova sloboda (samozrejme, ze som si to neuvedomovala vtedy)... a schopnost regeneracie po chlastacke (:
  10. 10
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

ani jedno z toho :D zivot pocas vysky nebol nejak narocny, narocne to bolo potom v praxi, a neslo o technicku/technologicku stranku, ale o pracu s ludmi.. to bolo na tom najtazsie.. a potom som zmenil odbor a uz nepracujem v odbore
  11. 11
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

pocas skoly som mala depky zo skoly, vzdy jednu - dve roboty aby som prezila a vysledkom bol stres, malo casu na social life a aj tak som tych penazi nemala dost

teraz mam penazi dost a po veceroch nemusim pisat seminarky - plus robota ma bavi, je o urcite prijemnejsie prostredie ako univerzita. to ze to nie je v odbore ma netrapi ani trochu, neviem ci by som takyto dobry pocit mala aj z prace v statnej sprave
  12. 12
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

Urcite narocnejsi pocas vysky ale nie kvoli samotnej skole :D ta bola uplne ok, ale kvoli tomu ze som musela chodit po strasnych brigadach a nikdy nemala peniaze atd..
  13. 13
    Majky538

26 ročný muž

volny cas popri skole, ktoreho bolo celkom dost bol super :) Inac by som teraz nemenil za skuskove alebo napriklad predmety, ktore by ma nebavili. Nastastie ma bavi praca.
  14. 14
    Slackerbitch

38 ročná teta

Pocas skoly to boli konstatne nejake ulohy.. ziaden vikend nebol uplne volny, podvecer som tiez musela nejake zadania robit.. teraz si urobim robotu a potom mam volno naco len chcem (cmuk)
  15. 15
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

nikdy neviem odpovedat, ci robim v odbore, lebo yes but no

ale to je jedno, NEPOROVNATELNE lepsie je vsetko po skole .. moj pracovny tyzden ma 40 hodin a nie 60-70h, nemusim pocuvat kokotske reci kokotov a sediet v plus osem stupnoch celu zimu na prednaskach

nvm mna to strasne nicilo zdravotne a psychicky, ale hlavne som pocas VS mala dost velke mimoskolske issues, ktore teraz nemam a je to neuveritelny rozdiel