Fórum pridal Die, 13. 11. 2019 22:17 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vystudovani ludia:

0
Die

25 ročná žena
ciernyles

• 50% ľudí
    narocnejsi bol pre mna zivot pocas vysky a pracujem v odbore
  • 0% ľudí
    narocnejsi je pre mna pracovny izvot po skole a pracujem v odbo
  • 50% ľudí
    narocnejsi bol pre mna zivot pocas vysky a nepracujem v odbore
  • 0% ľudí
    narocnejsi je pre mna pracovny zivot po skole a nepracujem v od
  • 0% ľudí
    nestudoval som ale potesim vas svojim nazorom v komente
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

V ODBORE, boha
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

momentalne by som zahlasoval takto, uvidim po par rokoch, ci zmenim nazor. Kazdopadne, este ma caka obhajoba a statnice, takze som este uplne nedostudoval, ale rozhodne skola mi prinasala dostatocne mnozstvo stresu a vsetkeho mozneho, co v praci zatial nepocitujem. Pracujem v odvetvi, ale priamo v odbore momentalne nie.
  3. 3
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Najnáročnejší je pre mňa život sám o sebe.
  4. 4
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

@ladydoga ale to som nemohla dat ako moznost, kazdy by hlasoval iba tam (sorry)
  5. 5
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@die :(
  6. 6
    Miro777

29 ročný muž

A co konkretne znamena "narocnejsi" zivot? Narocnejsi v com ako?
  7. 7
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@miro777 asi celkovo...zaneprazdnenosť...možnosť využivať volny čas, finančna situacia... tak celkovo
  8. 8
    Tommyhot

31 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Zivot je easy
  9. 9
    Willbebetter

tvári sa, že má 6 rokov

I ked je otazka dost nespecificka, pre mna bol narocnejsi zivot cez vysku, lebo som bola jebnuta a brala som ju omnoho vaznejsie nez bolo treba, vyciciavala ma psychicky a nemala som peniaze. Co zas bolo lepsie bola casova sloboda (samozrejme, ze som si to neuvedomovala vtedy)... a schopnost regeneracie po chlastacke (:
  10. 10
    Patrixo

hrá sa, že má 0 rokov
    Som bezdomovec

ani jedno z toho :D zivot pocas vysky nebol nejak narocny, narocne to bolo potom v praxi, a neslo o technicku/technologicku stranku, ale o pracu s ludmi.. to bolo na tom najtazsie.. a potom som zmenil odbor a uz nepracujem v odbore
  11. 11
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

pocas skoly som mala depky zo skoly, vzdy jednu - dve roboty aby som prezila a vysledkom bol stres, malo casu na social life a aj tak som tych penazi nemala dost

teraz mam penazi dost a po veceroch nemusim pisat seminarky - plus robota ma bavi, je o urcite prijemnejsie prostredie ako univerzita. to ze to nie je v odbore ma netrapi ani trochu, neviem ci by som takyto dobry pocit mala aj z prace v statnej sprave
  12. 12
    H8u

27 ročná žena
    Štefanov

Urcite narocnejsi pocas vysky ale nie kvoli samotnej skole :D ta bola uplne ok, ale kvoli tomu ze som musela chodit po strasnych brigadach a nikdy nemala peniaze atd..
  13. 13
    Majky538

25 ročný muž

volny cas popri skole, ktoreho bolo celkom dost bol super :) Inac by som teraz nemenil za skuskove alebo napriklad predmety, ktore by ma nebavili. Nastastie ma bavi praca.
  14. 14
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Pocas skoly to boli konstatne nejake ulohy.. ziaden vikend nebol uplne volny, podvecer som tiez musela nejake zadania robit.. teraz si urobim robotu a potom mam volno naco len chcem (cmuk)
  15. 15
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

nikdy neviem odpovedat, ci robim v odbore, lebo yes but no

ale to je jedno, NEPOROVNATELNE lepsie je vsetko po skole .. moj pracovny tyzden ma 40 hodin a nie 60-70h, nemusim pocuvat kokotske reci kokotov a sediet v plus osem stupnoch celu zimu na prednaskach

nvm mna to strasne nicilo zdravotne a psychicky, ale hlavne som pocas VS mala dost velke mimoskolske issues, ktore teraz nemam a je to neuveritelny rozdiel