Fórum pridal Samtord, 28. 12. 2017 17:08 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vysvetlite mi, prosím, ako sa dá zarobiť na preklepových doménach?

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@samtord tak ze si na ne das obsah ktory ti zaraba peniaze (napriklad reklamu) pripadne presmerovanie na iny web alebo na SEO
  2. 2
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

+ najmä tak, že spoločnosti, ktoré vlastnia pôvodný web (na ktorý sa tí preklepisti chcú dostať) ti zaplatia slušné prachy, aby ten tvoj odkúpili.
  3. 3
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@antifunebracka alebo ta zazaluju za porusovanie ochrannej znamky / domenoveho mena :)
  4. 4
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

@willbebetter To ťažko, keďže tam nie je nijak naplnená skutková podstata tč :)
  5. 5
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

@antifunebracka ani nemusi, kedze zaloba sa pouziva v obcianskopravnych sporoch, nikto nehovori o trestnych cinoch :)

https://www.epravo.sk/top/clanky/konflikt-domenoveho-mena-a-ochrannej-znamky-3162.html
    - cast "zneuzivanie domenovych mien"

vsak som robila nejaky ten cas s dusevnym vlastnictvom ;)
  6. 6
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

@willbebetter Až na to, že keď bude moja doména zaregistrovaná na Kajmanských ostrovoch, tak prajem veľa šťastia a trpezlivosti všetkým právnikom s našimi súdmi ;) Navyše si zaregistrujem "topki.sk", budem tam predávať ženské topy a už ste na mňa všetci prikrátki :)