Fórum pridal Wistingher, 23. 4. 2019 00:15 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vzťah je strata času.

0
Wistingher

22 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Kebyze ano tak my celozivotny samotari sme vlastne najstastnejsi na svete a nepremrhame ani sekundu :D
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

*i
  3. 3
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Iba strata idealov :D
  4. 4
    Majmarad

35 ročný ujo

Nemám nato mať s niekym vzťah. Zažil som takmer 16 ročný a bolo to veľmi náročné a jednoducho som to najskôr nezvládol. neviem či majú byť takéto vzťahy, ale najskôr áno. O vzťah sa treba starať každý okamih života a možno raz ak sa nájde tá ,,pravá,, ale teraz nie. Vzťah dá človeku veľmi veľa, ale veľmi veľa mu aj vezme hocijaký. preto som veľmi šťastný, že mám aspoň kamarátov.

Byť vo vzťahu nie je jednoduché, ale na druhej strane je to krásne :)
  5. 5
    Patriska

hrá sa, že má 1 rok

@majmarad 16 rokov je dost dlha doba.. Prečo tak dlho ked si nebol s nou štastny? Aj ja som zažila vela blbých vztahov dala son tomu pauzu a prišiel zrazu muž s ktorým sme si sadli po každej stránke.
    Aj po všetkých zlých skúsenostiach by som nepovedala že to bola strata času.
  6. 6
    Majmarad

35 ročný ujo

@patriska to by bolo nadlho ale povedzme, že som žil v nevedomosti.
  7. 7
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Divím sa že toľkí hlasovali za nie. :D Fakt vám to v žiadnom prípade nepríde ani trochu ako strata cenného času?
  8. 8
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@kaiserchief1 ja to chápem ako časovú investíciu, nie stratu xD akože stojí to kvantum času a aj kadecoho iného (vrátane nervov niekedy), ale tak všetko stojí nejaký čas, aj keď nie všetko, čo stojí čas, vnímam ako stratu času..
  9. 9
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Ako úspešne rozvedená viem, že vzťah môže byť o hubu, ale zasa na druhej strane viem, že keď je vzťah Vzťah, je to maňifik. :D
  10. 10
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@pubertslatinocelny Jasné že nie, ani ja nevnímam vzťah ako stratu času len ma prekvapili tie výsledky, pretože v niektorých prípadoch to strata času je a nevidím nič zlé na tom to priznať. Ale zase rozumiem aj tej časovej investícii a aj to je super. :)
  11. 11
    Majmarad

35 ročný ujo

@kaiserchief1 tu ani tak nejde o čas ako taký, ale to, čo ti to všetko dá. Tie skúsenosti sú na nezaplatenie.
  12. 12
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@majmarad Tak áno, tie skúsenosti sa tam určite dajú nazbierať a niektorým to dá veľa ale aj tie skúsenosti človek nazbiera len podľa toho do akej miery je vnímavý.
  13. 13
    Majmarad

35 ročný ujo

@kaiserchief1 samozrejme, súhlasím, no ono nejde až tak o vnímavosť ako o pochopenie. Preto väčšina ľudí hlasovala za nie, pretože skúsenosti = poznanie a poznanie = často pochopenie a následný rast. Aj tie ,,zlé,, skúsenosti náš posúvajú vpred, teda niektorých a tí by sa mohli vracať do minulosti a premýšľať, čo by bolo, keby. Ale aj to v našom vnímaní nás môže posunúť. Často len vďaka tomu, čo nám ublíži vieme vnímať iné veci, ktoré sme dovtedy vnímať nedokázali a porozumieť skutočnostiam, o ktorých sa nám ani nesnívalo. Čím väčšia interakcia, tým viac to človeku dá. Nie síce všetkým, ale...
  14. 14
    Wewo

26 ročný muž

tak stoji to ohromne mnozstvo casu ale nepovedal by som ze je to preto nutne __strata__ casu.
  15. 15
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

Čas je vzťah straty.

lol inak vzťahy môžu buďto neexistovať vôbec (transcendentálne hľadisko),
    alebo úplne všetko na svete sa môže definovať v koncepcii vzťahov.
    medzinárodné, medzidruhové, medziľudské, partnerské, príbuzenské, priateľské, pracovné, ...
    :)
    samozrejme, všetko z toho sa odohráva v časopriestore. ale nenazval by som to tak, že je to "strata" času.
    záleží na svetonázore, filozofickom hľadisku a v akom merítku sa na to celé dívam.
  16. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    moderator birdzu

Už som sa bál, že Majmarad nevytiahne svoju historku so 16-ročným vzťahom :D
  17. 17
    Sasi2680

27 ročná žena

@thrwtchr v "transcendentalnom hľadisku" neexistujú vzťahy?
  18. 18
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

@sasi2680 netvrdim, ze sa s tym stotoznujem. to mi raz povedal jeden ujo, ktory tvrdil, ze je len nekonecna laska a ze vsetci sme jedno a vztahy len konstrukt v nasej mysli .D
  19. 19
    Thrwtchr

26 ročný muž
    poloha sa načítava

i guess v kazdodennom zivote je lepsie sa drzat pri zemi a uvazovat vztahovo, este aby si niekto pomyslel, ze som nejaky ezos, pfuj pfuj