Fórum pridal Xxar3s, 28. 6. 2019 21:55 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Vzťah s cigánkou (prvý post)

0
Xxar3s

36 ročný ujo
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

ale druhy
  2. 3
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Alebo 88
  3. 4
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Radšej som to zmazal nebudem tu rozoberať svoju minulosť, ale kludne hlasujte v ankete či by ste boli ochotní mať vzťah s cigánkou keby bola peknučká jak obrázok.
  4. 5
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

No ak by sme si rozumeli, a bolo to rozumné, dobré dievča, tak prečo nie, a keby navyše vyzerala ako Gabika Csinová (love)
  5. 6
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Nebola by som schopna mat vztah s hocikym iba preto, ze by bol pekny ako obrazok, a nedokazala by som s niekym nemat vztah iba preto, lebo je Cigan.
  6. 7
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

omg!! do fitka chodi jeden chalan.... a on je bud rom alebo proste odinakadial ale vyzera tak romsko/exoticky.... a na prvy pohlad je to . typicky gymovy obrovsky, svalnaty chalan... ale ja uplne zboznujem jeho workouty (robi aj dost podobne sety ako ja ale omnoho viac popici :D taky intervalovejsi vybusnejsi styl) a do toho nejake boxovejsie prvy a uplne ako..... nemozem na neho necumiet :/ ( a je nas tam viac takych, este jeden zaujimavy arabsihe chalan minule na neho civel s podobnym udivom ako ja) a to fakt ako ja si velmi autisticky cvicim ze sledujem len seba v zrkadlach nie inych vobec :D ale on (love)
    A celkovo ten chalan ma strasne mojo navyse, taky pohlad ze by som mu hned dala moje zalozne kluce od bytu, nech mi strazi :D

cim som chcela povedat ze take typy ma obecne nepritahuju a na prvy pohlad ani non nie ale napr. viem si predstavit ze by som s nim randila :D milerada :DDDD
    coz vlastne tato picovina ma ako validovat @6 this
  7. 8
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@Riddler @dreyjir @Lawey lebo sme na slovensku, kde žijú prevažne netoleratní obmedzenci, ktorí sa na vás zato budú pozerať cez prsty (v poslednej dobe je takých už menej ale stále je ich dosť) a ktovie ako by na to reagovala vaša rodina, alebo kamaráti.
  8. 9
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@xxar3s je mi u prdele ako by reagovala moja rodina a priatelia (znie to prilis sirokolaktovo hej, ale verím žeby ma akceptovali a moje rozhodnutia a arguzmentáciu. Pokial nie, je to ich rozhodnutie a to im neberiem, ale neznamaná to žeby to afektovalo moj intimny/partnerský život) a hlavne isto nemám priatelov ktorý byniečo proti toomu mali :) a ak nietko z rodiny tak len mozno v ramci nejakej overprotectivness, prvotne, ale isto by tomu clvoeku dali sancu sa ukzaat ze je super :)
  9. 10
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Ozvite sa dievči!
  10. 11
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

keby bol informatik :D
  11. 12
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@lawey tak máš asi štastie na normálnych rodičov...

Ale veď aj ja som si to takto idealizoval, ale potom som z toho radšej vycúval :/ asi to bolo odmňa sebecké, ale čo už no...
  12. 13
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@feelagain informatika síce cigáňa nepoznám ale mulata hej (jeho otec je černoch a mamina slovenka) keď chceš môžem vás zoznámiť :D
  13. 14
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@xxar3s a ak nemám tak čo mi môžu? a ty s nimi bývaš alebo prečo im dávaš možnosť ti riadiť život? Alebo ich a ich názory používaš len ako excuse na to ze si slaboch a nedokazes si sam pred sebou zastať svoje rozhodnutia
  14. 15
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

ja som stastne zadana, ale dakujem za ponuku :D
  15. 16
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Ja sa asi vydám do rodiny ktorá je z polovice rómska a čo? Vôbec nad tým nepremýšľam, to že sa nad tým takto pozastavuješ je len odraz toho ako to vnímaš

K rodičom, chce to čas, pri mojich veľa času, čo je ironické lebo ja som ešte tmavšia ako môj frajer :D
  16. 17
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

príťažlivosť k iným ľuďom nemám späťú s etnikom/rasou a teda, viem si to predstaviť.
  17. 18
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Cigánka, Srbka, lesbička, tlstejsia, viacerí tu na Birdzi neposudzujeme nikoho
  18. 19
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

bolo by mi jedno či je to trpaslík, mimozemšťan černoch aziat či yeti... Ak sa mi bude páčiť a bude spĺňať to čo očakávam tak bez problémov.
  19. 20
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@lawey stále by ma teoreticky mohli vydediť (to by ma až tak netrápilo). ale chcem mať s dobré vzťahy s rodinou veď sú to moju rodičia oni pre mňa spravili oveľa viac ako ja pre nich a ja ich mám za to rád a určite si s nimi nechcem pokaziť vzťahy...

ale horšie je ako to vníma naša spoločnosť. keby sme žili v tolerantnejšej krajine napr. USA tak by to bolo o inom.
  20. 21
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí s Peťuškou ♥

S cigánkou? Nie fakt nie... nejde o etnikum až tak aj keď aj to hrá rolu, ale proste genetika nepustí a stále to je cigánka... genetický materiál sa prenáša aj generácie, a naozaj nebudem trpieť to že sa náhodou narodí decko ktoré bude lenivé,mať tendencie k násiliu atď... lebo pradedo bol chuj
  21. 22
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@ceciak lol :D vies co, ja by som to riskla, lebo keby sa mi narodi dieta, co bude mat nenormalny talent k hudbe a tancu, len preto, ze je romske, aj ked cela rodina mojho romskeho partnera je na to drevena, tak preco nie :) Okrem toho neviem, o akej genetickej lenivosti hovoris, to si si asi pomylil s belochmi, co si na vsetko zhanali otrokov :D lebo kocovat a venovat sa remeslam mi ani trochu neevokuje v hlave lenivost. ty genetika :D
  22. 23
    Ceciak

26 ročný muž
    Kráľovstvo Zemiakových Ľudí s Peťuškou ♥

@kakofonicka bejvávalo čo sa kočovania týka... už dlhu iba využívajú diery v zákonoch a uľahčujú si svoj pohodlný život výhodami ktoré majú... prepáč vo mne to evokuje lenivosť a áno možno som aj rasista whatever nemám ich rád... drvivú väčšinu
  23. 24
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@ceciak stat im robi ustupky, lebo im zobral ich zivobytie, zakazal prirodzeny sposob zivota a urobil hovno pre to, aby sa asimilovali do spolocnosti. aj ked to tak nevidis, cez tvoj nie mozno ale urcite rasisticky pohlad su iba obetami systemu a je mi luto kazdeho jedneho dietata, co sa narodi do osady, lebo moje byt hocijako mudre a talentovane, ale ma takmer nulovu sancu zit normalny zivot. potom tu mame trebars olasskych ciganov, no tam by som sa vydat chcela do tych prachov :D a potom tu mame normalnych romov, co s nami chodia do skoly, co s nami pracuju, vacsina z nich su slusnejsi a pracovitejsi ako hociktory “biely”, ktoreho poznam. a ty mas ako historicky prehlad celej rodiny tvojej priatelky? ze ci nahodou nemala v rodina SS-ka, nejakeho udavaca za cias komancov, psychopatov, vrahov a podobne? ci pri beloske ti je jedno, aky ma geneticky material?

btw, poviem ti obrovske tajomstvo, lebo v skole si to asi nepocul. tvoje spravanie je to velmi vysokej miery ovplyvnene vychovou. ano, mozes mat sklony k agresivite, ale pokial ti vychova a prostredie, v ktorom vyrastas vstepi, ze agresivita a nasilie nic neriesi, prave naopak, clovek je to vo vacsina pripadov schopny regulovat. ved vsetkych nas obcas nieco naserie, ja poznam aj vela bielych, co doma nieco rozdrbu, ked maju nervy. aj takych, co doma rozdrbu partnerky, ked maju nervy. tak sa neodvolavaj prosim ta na genetiku. jedine, co uznam je, ze maju iny temperament, no to maju aj Taliani. kks, dokonca ja mam iny temperament. ale este stale som nikoho nezabila a ani nedobila a to mi ver, ze dovodov a prilezitosti som mala vela.

a k tomu, ze maju pohodlny zivot sa ani nevyjadrujem, ty s tvojou privilegovanou bielou ritou by si ich pohodlny zivot nevydrzal zit ani tyzden :D
  24. 25
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

@kakofonicka @22 kakofonicka na hrad :D
  25. 26
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Nie, pretože všetci rómovia z okolia sú temperamentní, energickí a proste úplný opak mňa. A ja som neskutočne pomalá, zdechla v 80%času pokojná, tichá, takže si neviem predstaviť žiť s temperamentným človekom. O_o
    A áno no, odpichla som sa od Rómov vo svojom okolí (je to asi trochu stereotypné) ale neviem si predstaviť kde inde by som mohla spoznať potencionálneho partnera. (?)
  26. 27
    Dwarvax

32 ročný muž

Ako mam asi preferenciu nech je beloska, ale podmienkou to nie je. Ked to zafunguje s nejakou inou, tak preco nie.
  27. 28
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Farba pokozky ma vobec nezaujima. Skor by ma zaujimalo aka je jej rodina, ale to plati o kazdej rase/etniku nie len o cigankach.
  28. 29
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

nakoniec som dal áno ale nie za každých okolností
  29. 30
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vztah asi nie.. :) no jak sa hovori nikdy nehovor nikdy.. :)
  30. 31
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

niektoré cigánky sú fajn.. ale strašne by záležalo od veľa vecí..
  31. 32
    Billyjoe

26 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

Nie. a úplne súhlasím s @ceciak žijem na východnom Slovensku a vidím, čo to je s nimi za bordel. Drvivá väčšina z nich sú neprispôsobivé indivídua, ktoré ani nemajú ochotu pracovať, pretože štát sa o nich postará.
  32. 33
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

len s takým, čo na to ani nevyzerá, žije v civilizácii, pracuje a pod. a tých je veľmi málo
  33. 34
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@mariquittka ako myslíš ,,čo nato ani nevyzerá?" Akože bieleho? :D to je ako keby si napísala ,,ved ja by som chodila aj s černochom, keby bol biely blondiak s modrými očami" :D
  34. 35
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ben Cristovao birdzu

Asi áno, za určitých okolností.
  35. 36
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

@riddler
    čo sa tak nespráva ako väčšina, a väčšinou presne tí, čo zapadajú a nežijú v osadách sú ako bieli len s tmavšou pleťou, starajú sa o seba, niekedy to nie je ani rozoznať
  36. 37
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Pred pár rokmi som si nevedela predstaviť mať vzťah s cigáňom. Dnes s ním mám dcéru. :D
  37. 38
    Kerrang

27 ročný muž

Už len preto, lebo poznám dobre svoju mamu, tak cigánky by mi ona skôr či neskôr ako by sme sa mali u nás stretnúť zatrhla, takže poviem nie (hehe) (?)
  38. 39
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

@kakofonicka Hmm ako im štát robi ustupky, aké im zobral zivobytie, ako zakazal prirodzeny sposob zivota? a urobil hovno pre to, aby sa asimilovali do spolocnosti? nedávajú sa milióny € do riešenia rómskej otázky? http://www.reactiongifs.com/r/mb.gif Ale snaha musí byť obojstranná, čo nie je, žiaľ
  39. 40
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Skôr nie, ako áno..ale nie preto, že by mi nejako vadili, ale jednoducho ma nepriťahujú.. Za život som videla možno dvoch-troch takých, čo sa mi páčili
  40. 41
    Gramofón

16 ročný chalan

Už som si myslel,že zase niečo od Christiana :D Tak neviem,skôr by som sa nepozeral na to,či je krásna ako obrázok,skôr by som pozeral na to,či má normálnu rodinu,je slušná a takéto veci.Samozrejme je aj dôležité aby ste si spolu rozumeli,no ak to obaja cítite rovnako,tak tam už nie je o čom.