Fórum pridal Charlie1, 10. 1. 2018 13:44 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

vzťahy na internete

0
Charlie1

20 ročný chalan

Zdar borci :D mám taký problém menší, chcel by som vidieť, či to je mnou alebo ženami, akú máte úspešnosť pri hľadaní nejakého kamarátstva na sociálnych sietí s cudzou ženou? podarí sa vám nadviazať kontakt že sa aj stretnete von? napíšem viac v komente
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Charlie1

20 ročný chalan

Lebo mne sa to v posledných 2 rokoch nejako absolútne nedarí nadviazať stály kontakt na internete s cudzou ženou a predtým to šlo, neviem, či som stratil čaro na taký flirt alebo čo :D ale proste to už nejde tak ako kedysi, že som mal ponuky aj sám od žien na takéto rande alebo stretká, ale teraz neviem, keď nejakej žene napíšem, tak úplne to je všetko na jedno kopyto, nejaký záujem , snaženie od jej strany nevidím na lepšie spoznanie, asi by bola každá najradšej aby som jej nepísal a čo najskôr ju neotravoval :D ale snažím sa pochopiť dôvod, prečo, keď kedysi to šlo normálne a teraz je to ťažšie, máte to niekto podobne? Myslíte si, že sa ženy nejako zmenili v tej náročnosti u chlapov? Ako nepíšem, že každá je taká, ale drvivá väčšina, dík za váš čas a snáď budú aj nejaké normálne odpovede a nie reči čo to tu píšem za píčoviny :D len ma to zaujíma
  2. 2
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    malý biely asexuálny dráčik

Čo to tu píšeš za pičoviny.
  3. 3
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

ehm... a nie sú náhodou za ten čas už zadané? ...možno preto pôsobia odmerane. :D Aj keď by nemuseli a stačilo by proste len dať najavo, že nič viac nebude proste.
    Neviem, podľa mňa už toho celkom majú dosť, už toľko takých konverzácii zažili, ( a aj z mužskej strany, toľko začínajúcich konverzácii) že už nevedia o čom sa baviť. Proste ten záujem tam nie je. Tak mi to pripadá. Ja tiež už mnohokrát nemám náladu niekomu novému písať, lebo veď aj tak z toho nič nebude, alebo neodpíše a ďalšieho človeka ktorému ja mám liezť do zadku fakt nepotrebujem. Neviem ako som sa dostal do toho bodus tým, s kým som sa dostal do takej otvorenej komunikácie o všetkom... fakt to neviem. Ide to podľa mňa jedine keď máte nejaký spoločný cieľ, záujem, a proste že to zanechá v jednom aj druhom stopu v mysli a na ďalší deň sa ozvete jeden druhému znova... a takého človeka ťažko nájsť.
  4. 4
    Sasi2680

25 ročná žena
    Limbach ♥

my sme sa s priatelom spoznali cez Internet a este predtym ako sme sa prvy krat stretli, sme nejak obaja tusili, ze z toho bude nieco viac ako len kamaratstvo.
    .. takze asi ty mas zle internety.
  5. 5
    Charlie1

20 ročný chalan

@wistingher nad týmto som už tiež docela rozmýšľal, že by to mohlo byť ako píšeš, ale aj tak, keď si to tak zoberieš, tak čoraz viac ľudí vyhľadáva zoznamky a chcú si nájsť takýmto spôsobom partnera, chcú niekoho spoznať nového, takže tým to asi nebude, ja sa úprimne priznám, že mne ide iba o pokec a nejaké dlhodobejšie priateľstvo, nič viac nemusí byť, len teraz je taká doba, že si každá myslí, že keď nejakej napíšeš, tak ju ideš automaticky baliť , možno ani preto sa nejako neotvoria bližšie, neviem ozaj, snáď mi tu ešte niekto odpíše aký má na to názor :D
  6. 6
    Charlie1

20 ročný chalan

@sasi2680 tak vieš niekedy tá chémia proste zafunguje okamžite pri niekom a niekomu to trvá... že mám zlý internet :D to nie, ja som možno aj dosť vyberavý takto, ale tak dokážem sa uskromniť, ale zase takisto si nebudem písať s niekým kto sa mi nepáči, to je pre mňa proste pičovina :D a tu je ten kameň úrazu :D tie sympatie , zase za tie 2 roky som tak neoškaredel aby teraz každá nemala záujem aspoň o ten dlhodobejší čet :D
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja som sa nikdy s nikym z internetu nestretla..ja asi ani nie som z tejto doby :D
    Ale zvedava som ako by to vyzeralo :D ci by som bola taka pojasena :D
    A nie ..nie je to pozvanka na stretko ..bola to len moja uvaha :) :D
  8. 8
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

je to tym ze si needy. Jeb na zeny, sustred sa na seba a budu za tebou chodit same (ok, to je velmi zjednodusene povedane, ale...)

Ale ano, aj zeny sa zmenili za poslednu dobu. Online dating sa za 10 rokov velmi zmenil, dnes maju (aspon priemerne pekne) zenske nonstop online approval od borcov cez apky ako Tinder atd, nonstop spravy od zastupov chlapov a mozu si vyberat.

Podla mna uplne kasli na cely online v tomto, ale ked si z maleho mesta tak chapem ze v reale je tych prilezitosti na zoznamenie sa menej.
  9. 9
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@obsession je na teba moc mladý že ? ... alebo skôr moc nízky? :D
  10. 10
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@5 "čoraz viac ľudí vyhľadáva zoznamky a chcú si nájsť takýmto spôsobom partnera"

nepovedal by som. Vacsina mladych dievcat chce vztahy a deti po tridsiatke, dovtedy sa zabavat a uzivat si mladost a krasu ktoru vdaka tej mladosti maju. Online dating je z uplnej vacsiny na nezavazny sex a tam je to cisto o vzhlade a o tom ako vytrcas z davu, ci ma dojem ze s tebou bude sranda a zazije nieco vzrusujuce. Je to pre top 5% chlapskej populacie, ostatni sa uplne stratia v dave s ich spravami a konverzaciami ako cez kopirak.
  11. 11
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@charlie1 hej vyhľadaávajú zoznamky, ale to neznamená, že sa chcú zoznamovať. :D Najviac ľudí ide iba trollovať, zabávať sa na druhých a prejavovať svoju stupídnosť. No a tie čo nie, tak sú tiež príliš vyberavé väčšinou... preto ti neodpíšu, preto prestanú odpisovať, preto iba ty pokladáš otázky, preto ani nepovedia že idú off... A zase je to také isté aj naopak... keď ti napíše nejaká čo sa ti nepáči proste, hoc nie je škaredá, tak tiež nie si úplne sústredený na to aby si jej odpisoval okamžite atď...
    Neviem, hovoria, že nájdeš keď najmenej čakáš... ale čo keď už čakáš stále ? :D lebo nad tým permanentne rozmýšlaš :D ...

takto... zjednodušene... vždy chce jeden niečo viac. A keď príde moment pravdy, tak sa to celé pokazí. A už to nebude ako predtým.
  12. 12
    Likjul

hrá sa, že má 1 rok

@8 Súhlasím, kašli na online, tam je mala šanca, že nejakú nájdeš, pokiaľ nie si poloboh, že ti aj samé budú vypisovať. Venuj sa niečomu, pracuj na sebe a nejakej sa zapáčiš počas toho aj v real life situácii.
  13. 13
    Paria333

25 ročný muž

ako píše @wewo Presne, sústredit sa na seba a ženy prídu samé :)

Pokial nato tlačíš, na niekoho a niečo sa chceš či nechceš hráš, musíš to mať v piči a byť sám sebou. Či už na nete alebo mimo...
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher (rofl) (hehe) vies pod 20tku neidem :D
    Nie kecam :D ...je az prilis krasny asi preto :D
    A ja som praveze na plesivcov ktori maju uz po 70 tke (cmuk) (hehe)
  15. 15
    Obivankenobi

23 ročný chalan

pravdepodobne si nezmenil spôsob balenia..
  16. 16
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ja som si mojho muza tiez ulovila vo vodach internetu
  17. 17
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@obsession hej takí čo čoskoro odídu na večnosť a ty získaš nejaké statky :D
  18. 18
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher ano a este co bude mat mladeho syna a statok k tomu :D
    ;P
  19. 19
    Loveillumination

23 ročné dievča

ak nie si vyslovene jej vysnivany typ a pises spravy totozne s 99% toho co tam ma, tak je dost miziva sanca, ze tu zenu, o ktoru sa snazis nejak zaujmes. z vlastnej skusenosti som sa vzdy dostala do vztahu s niekym, kto prave hned ocividne neusiloval o to aby ma "zbalil". a nech to znie barsjak, tie ctrl+c ctrl+v spravy, ktorych mi pride zopar kazdy den na styl "ahoj popiseme" "ahoj qrasne oci" neberem moc vazne.
    skor ako trcat na zoznamkach a spamovat dievcata by som ti poradila venovat sa nejakej forme sebarozvoja a prostrednictvom toho uz je len otazkou casu kedy pride niekto s kym to klapne, smutna realita je taka, ze pokial nie si mega vynimocny krasavec, tak ta tie "viac ziadane" zeny vacsinou nebudu moc brat do uvahy.
  20. 20
    Maxirotor

27 ročný muž
    Za siedmymi horami

Presne toto som si vsimol aj ja, ale je to ciastocne sposobene aj tym, ze uz nemam zaujem o nudne rozhovory so zenami, a ak ma nebavi, tak dalej sa o nu neusilujem. A samozrejme aj dnesne zeny su uz nieco ine ako pred 5 rokmi, staci sa pozriet na dnesne vysokoskolacky a hned vidis, ze tam takmer nejestvuje casual konverzacia medzi muzmi a zenami (ja si este pamatam tie casy, kedy som mal kamaratky a nie ako dnes "kamaratky"), proste kazdy zacne kecat s opacnym pohlavim len za ucelom balenia, a tak sa nediv, ze tie zenske si to hned aj myslia, ved ony same sa nebudu moc bavit s chlapom, ktory by sa im nepacil. (?) Ale inak ako pise @19 skor ci neskor by si aj mal vyjadrit zaujem (dat "neocividne" najavo), lebo by si mohla zacat mysliet, ze si gay alebo sa prestane s tebou bavit, ked si bude mysliet, ze tam nebude sex/vztah.
  21. 21
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

SA vykašli na internet... lebo nájdeš len tie "kamarátky" alebo ani to nie. Keď sa stretnete zistíš krutú realitu. Baby treba hľadať v škole, robote, bare na ulici tam kde sú reálne a kde vidíš príťažlivosť. Na nete a na zoznamkách je väčšina bab ktoré si z teba robia len prdel a ich frajer ti odpisuje alebo sú to zúfalé nekvalitné ženy na vzťah. Také asi nechceš, navyše sa môžeš zapísať do poradovníka, keďže budeš tak 100. v poradí čo jej píše. TAkŽe moja rada: nie je horšie miesto na zoznámenie sa ako internet.