Fórum pridal Pandacorn, 8. 10. 2017 16:12 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

vzťahy

0
Pandacorn

18 ročné dievča

len by ma zaujímalo, v koľkých rokoch ste mali svoj prvý vzťah ? :D ja v 15, a dovtedy som sa trápila, že tak neskoro, lebo ľudia okolo mňa mali "vzťahov" v tom čase za sebou už asi 10 a začali randiť tak v 12 :D mali ste to aj vy tak podobne? :D
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Melancholik

25 ročný muž

18 som mal
    http://oi66.tinypic.com/20pzf51.jpg
  2. 3
    Zelinka

20 ročné dievča
    Košice

ty to vieš mojka :(
  3. 4
    Pandacorn

18 ročné dievča

@melancholik tak to si si dal načas (hehe)
  4. 5
    Kolpo

21 ročný chalan
    Omicron Persei 8, Nitra

zatiaľ 21. uvidíme dokedy to potiahnem
  5. 6
    Melancholik

25 ročný muž

mne na takych veciach nezalezalo, mne skor islo o to ci som spoznal niekoho s kym som chcel byt a vtedy to tak vyslo ze tesne po mojej 18 tke sme spolu zacali chodit
  6. 7
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

prvy pri konci 14

a bola som vtedy na 8rocnom gymnaziu a nemala som pocit, ze moje spoluziacky nejako vtedy uz randili. v 15 nas par stratilo panenstvo, vymenili sme si nejake info o tom, ako to kazda z nas vnimala, ale tie, ktore sa s tym zdoverili, nemali nikoho dlhodobeho
  7. 8
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

vzťah, hm 21.. dovtedy len take jchujoviny :D a usmevne príbehy 18+ :D
  8. 9
    Pandacorn

18 ročné dievča

@melancholik i u mňa tak podobne, nikdy som nepochopila ako môže niekto s niekým chodiť keď ho neľúbi len preto aby mohol povedať, že niekoho má... :) dosť ma to znechucuje ešte aj teraz :D
  9. 10
    Melancholik

25 ročný muž

to je tak, nie každý vidí v ludských partnerských vzťahoch nejakú hodnotu a vec citov ... niektorí ludia to maju len pre zábavu, vyšší sociálny status alebo trend .. hej je to dosť smutné občas
  10. 11
    Pandacorn

18 ročné dievča

@hoperpohroma tak to si asi vychytala zrovna taký kolektív, ja si pamätám, že moje spolužiačky sa každý týždeň bozkávali s iným a chalani to isté :D a inak, to mi príde smutné, stratiť to tak skoro a ešte s niekým s kým ani neboli nejak extra dlho... neviem či som príliš staromódna alebo čo (hehe) (:
  11. 12
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

@pandacorn tak bozkavali mozno aj ano, ale ja neviem, ja som bola dost mimo kolektivu. viem, ze pili/hulili uz vtedy, asi aj chodili na nejake akcie a tam sa bozkavali, robili veci. ale o tom, ze by s niekym stabilnym randili, tak to tam malokto drzal nieco take dlhsie ako mesiac
  12. 13
    Pandacorn

18 ročné dievča

@kolpo nechceš alebo sa ti nedarí ? :D

@Tomias hmm, 18+ sa dá bez vzťahu ? :D to by som nedokázala :D
  13. 14
    Pandacorn

18 ročné dievča

@hoperpohroma však jasné, to je všade tak, ja som sa v tom inak nikdy nenašla, a tiež som doteraz kvôli tomu mimo kolektívu by som povedala :D pamätám že som mala spolužiaka, ktorý mal behom školského roka asi 10 vzťahov (: on to aj tak volal normálne že frajerky (hehe)
  14. 15
    Kolpo

21 ročný chalan
    Omicron Persei 8, Nitra

@pandacorn ťažko povedať, skôr sa momentálne zameriavam sám na seba a nehávam to len tak plávať. A do teraz som veľa nových ľudí opačného pohlavia neposznával, takže možno to bude aj tým. Nedarilo sa v minulosti a teraz to už neriešim. Ale až to príde, zdráhať sa nebudem :)
  15. 16
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

@pandacorn ja uz ani kolektiv nemam, som samostatna entita :D a tak skolsky rok 10 mesiacov, 10 frajerok.. ak mal kazdu mesiac, este je to oznacenie "frajerka" ospravedlnitelne :D
  16. 17
    Nicmanenapada

2016 ročný ujo

Niekedy na prelome 15/16 to začalo.
  17. 18
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

nieže by som s nimi nechcel nejaký vzťah, ale ony nechceli so mnou :D tak to ostalo len o jednom večeri, popoludn a tak :)
  18. 19
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

15 r som mala :D ..a to sa mi zda ze priskoro 8-) (rofl)
  19. 20
    Likjul

22 ročný chalan

22 a stále nemám, nemám ani pocit, že by mi nejak chýbal a vyzerá to tak, že ešte dlho nebudem mať.
  20. 21
    Pandacorn

18 ročné dievča

@hoperpohroma áno tak nejako, ale on je presne ten typ človeka ktorý s niekým bol len aby s niekým bol :D akonáhle sa rozišiel s jednou na druhý deň mal inú, pochybujem, že keby ich ľúbil, dokázal by sa dať do vzťahu nanovo hneď na druhý deň :D ale tak pekný bol, to sa musí uznať, naňho sa "čakávalo v rade" :D :D neviem ako je to s ním teraz, ale verím v to že väčšina týchto ľudí sa už spamätala a berú to vážnejšie :D
  21. 22
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

@pandacorn asi nelubil no : ) ale bol aj mlady vtedy, ludia vyrastu a trosku sa zmenia
  22. 23
    Pandacorn

18 ročné dievča

@kolpo a to prečo? to si tak vyťažený že neni čas ísť do mesta ? :D ono si ťa to nájde, keď to budeš najmenej čakať :D

@Obsession a ako dlho vám to vydržalo ? :D ja som bola zrovna štastkár že som mala len 2 frajerov, prvého rok a pol a s druhým to teraz ťahám už vyše rok a pol a uvidíme dokedy :D :)

@Likjul niekto je taký, že vzťah nepotrebuje, je to fajn, aspon máš slobody kolko chceš :D
  23. 24
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Nikdy
    Ale zas, ja mám nula rokov, čo by som chcela :-D
  24. 25
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@pandacorn no tak akurat :D ani vela ani malo (hehe) 0:) .......
    ....si potom caja ked si mala len dvoch frajerov... :) ..prajem co najdlhsie
  25. 26
    Nikkaaa

hrá sa, že má 0 rokov
    vsade

svoj prvy som mala asi v 13 :D
  26. 27
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

15,ale to ani nebol vzťah....prvý taký reálnejší v 18
  27. 28
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

Asi 13, ale netrvalo to dlho
  28. 29
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

ak mam ratat aj polovztah, tak v 19, ak uz ten normalny, tak v 22 :D
  29. 30
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

1. taký ten detský trápny tuším okolo 21
  30. 31
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Prvý "akoževzťah" bol na prelome mojich 15/16 rokov. Potom ďalší akoževzťah na prelome 17/18 rokov. Ale fakt neviem, či sa rátajú...

A Simona som spoznala v 18 :-)
  31. 32
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

19 som mala.
    Uz nemam 19 a ani ten vztah.
  32. 33
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Také tie bezhlavé pártýždňové úlety, to bol prvý v 14, taký vážnejší vzťah som mal v 16 a trval až do 19.
  33. 34
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Prakticky som nemal žiadny. Len nejaku maličkosť virtuálne v 16. čo ma však dosť poznamenalo. Vnutorne som to ukončil až v lete tohto roku.
  34. 35
    Hagelslag

23 ročný chalan

18
  35. 36
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

tak prvý taký vážny v 16
    predtým som tiež mala vzťahy..ale to nepočítam
  36. 37
    Tralalibang

28 ročná žena

Prvý taký detský ulet v 13 :D
    Ale taký reálny vzťah v 16 a sme spolu doteraz, tak na tom asi niečo bude :)
  37. 38
    Anonym356

22 ročný chalan

Ja mám už 22 rokov a ešte nikdy som nemal vzťah a samozrejme som aj panic. Skurvený život....
  38. 39
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

V 15-tich, ale neprišlo mi to teda neskoro.. na ZŠ mala vzťah len jedna spolužiačka a aj to si z nej všetci uťahovali za to.. Holt fakt už je asi iná doba :D
  39. 40
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Niekedy 25+
  40. 41
    Nationalgeographic

22 ročný chalan
    Poprad

no este som nemal nikdy ziaden vztah
  41. 42
    Kail91

26 ročný muž

v 24, asi aj posledný
  42. 43
    Xy12345

23 ročný chalan

No to sa v mojom prípade dá ťažko povedať, čiže buď nikdy alebo v 21tke, teda v 20tke ale už potom som mal za mesiac 21, ale nenazýval by som to plnohodnotným vzťahom skôr akýmsi pseudovzťahom :D
  43. 44
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

16r som mala.a.boli sme spolu 4 roky
  44. 45
    Motorbreath

25 ročný muž
    Ashenvale

ja som randil uz vo skolke... pfff opozdenci!
  45. 46
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

13. neviem nakolko sa to da povazovat za ozajstny vztah ale bolo to super :)
  46. 47
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Ono ako...či sa to v tom veku dalo nazvať vzťahom. Lebo s prvým chlapcom som chodila v 14, ale to bolo take cute, že sme spolu do parčíku chodili, a na zmrzku len a nikdy sme spolu neboli do večera :D
    A potom taky ten už zmysluplnejší vzťah v 18 až.
  47. 48
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@tralalibang máš fakt 28? Páni...to je už pekné číslo, byť tak dlho spolu od tak mladého veku. Prajem vám to, nech vám to vydrží moc moc dlho! :)
  48. 49
    Tralalibang

28 ročná žena

@alex458 Ďakujem, ale nemám 28, ale o pár rokov menej :D Už si to tu musím zmeniť, v skutočnosti mám 22 :)
  49. 50
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

@tralalibang no, ale aj tak ste spolu pekne dlho :)
  50. 51
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@antifunebracka to je dosť blbé keď v 21 máš detský vzťah (ak si nechcel napísať 12) :D
  51. 52
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

a ja som tiež sama takže forever alonuni birdzu ZJEDNOTTE SA! :D
  52. 53
    Antifunebracka

28 ročný muž
    hudobny expert birdzu

@marjy77 :D
  53. 54
    Pandacorn

18 ročné dievča

@Alex458 detské lásky sú vždy také milé :D :smile:

@Tralalibang fú, tak to ste spolu riadne dlho už, nech vám to ešte dlhooo vydrží :)

@Aventine fúha, to znie až staromódne :D :D u nás sa práveže smiali tým žo ešte v 15 nikoho nemali a ani sa nebozkávali ešte a tak :D
  54. 55
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

17 a na mna samu mi to prislo skoro, s mojimi socialnymi skills :D ale tak medzi svojimi kamaratkami som v tomto 'zaostavala', zas ale nikdy mi to nikto nedal pocitovat, boli sme uvedomele feministicke tinedzerky (bird)
  55. 56
    Kuvincik

22 ročné dievča
    Kuvikovo

V štrnástich :D a ťaháme to už ôsmy rok
  56. 57
    Pandacorn

18 ročné dievča

@kuvincik to naozaj ? tak to je už teda poriadne dlhá doba, super (thumbs) :smile:
  57. 59
    I_fight_zombies

tvári sa, že má 5 rokov
    no v skutočnosti má len 3

14, vydržalo to tri roky.