Fórum pridal Domek, 12. 1. 2021 22:35 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

What are you most afraid of?

0
Domek

22 ročné dievča

Nemyslím tým horory, strašidlá a podobné záležitosti. Myslím niečo v hĺbke duše. Niečo, čo sa Ťa dotýka vnútri. Povedz mi to.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Rebarboe

19 ročné dievča
    Kyjev, Ukrajina

https://youtu.be/qtPuCnKahMw
  2. 2
    Šajžouško

40 ročný ujo

Že si veľakrát nevidíme ani na špičku nosa (?)
  3. 3
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

že jedného dňa vypnú birdz
  4. 4
    Pubertslatinocelny

34 ročný ujo
    zvláštne ticho vzniklo

Ze fakt uz nezozeniem ten tvrdolin nikde
  5. 5
    Domek

22 ročné dievča

@rebarboe krásna pieseň, ukladám!
  6. 6
    Domek

22 ročné dievča

@sajzousko ja si vidím, ale chápem tvoj strach.
  7. 7
    Domek

22 ročné dievča

@hetfield uffffff, a že sa raz rozpadne kapela ťa nežerie?
  8. 8
    Domek

22 ročné dievča

@pubertslatinocelny skús hľadať generiká
  9. 9
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

Uplne najviac asi staroby.
  10. 10
    Domek

22 ročné dievča

@dwarvax prečo?
  11. 11
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

splatka hypoteky
  12. 12
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

Obavam sa postupneho zhorsovania fyzickych a psychickych schopnosti a ze sa dostanem do stavu, kedy nebudem schopny sa o seba postarat sam alebo si prestanem uvedomovat veci okolo seba. Ze nestihnem veci, ktore by som rad stihol. A celkovo smrt. Navyse starnutie je nezvratne.
  13. 13
    Mimi89

7 ročné dievča

Najviac sa bojim o moje deti... z dlhodobeho hladiska - aby sme im dali spravny vzor, aby nezisli na zle chodnicky, aby si nasli svoje miesto v zivote a boli stastne..
  14. 14
    Domek

22 ročné dievča

@dwarvax a vidíš, predsa ľudia mrhajú svojím časom na veci, ktoré nikdy robiť nechceli. Každý deň je rovnako dôležitý, pretože každý deň sme o deň starší. Teraz je ten čas robiť všetko, čo by si rád stihol.
  15. 15
    Domek

22 ročné dievča

@patrixo najlepšie je ju nemať. Ale dá sa žiť aj s ňou. Je to vec, ktorá má svoj koniec.
  16. 16
    Domek

22 ročné dievča

@mimi89 síce deti ešte nemám, no často premýšľam, že k čomu by som ich viedla a ako by som ich vychovávala. Som si istá, že pokiaľ tieto obavy máš, tak musíš byť úžasná matka :) myslím si, že tvoje obavy Ti dajú obrovskú motiváciu do výchovy, aby sa v tomto labyrinte života nestratili :)
  17. 17
    Robin

23 ročný chalan

že stratím seba, že prepadnem tomu ako ma vnímajú iní
  18. 18
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

že tak ako sa cítim teraz sa budem cítiť do konca života.
  19. 19
    Daidalos

hrá sa, že má 0 rokov

je to asi iracionalny strach, ale uplne najviac sa bojim, ze dostanem nejaku nevyliecitelnu chorobu/ nieco, co ma zdravotne velmi obmedzi, pripadne ze sa take daco stane niekomu, koho mam velmi rada
  20. 20
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

Toho, že už je koniec. Že už nikdy nebudem šťastná a bude to len horšie, že už nič nestihnem, nedokážem, že som prišla o tie najlepšie roky života, že som ich premárnila a choroba ma o ne pripravila. Bojím sa budúcnosti a toho, či ešte dokážem vôbec ďalej žiť a zaradiť sa do bežného života. Bojím sa byť dospelá, neviem si seba predstaviť o 10 rokov a vlastne ani o 5 a keď si predstavím, že prejde aj 20 rokov, tak ma chytá totálna panika. A je toho viacej, ale to sa mi už nechce ani rozpisovať...
  21. 22
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Prečo sa pýtaš cudzích ľudí tak osobné otázky?
  22. 23
    Barb

tvári sa, že má 3 roky
    Piešťany

Je to trapne ale najvacsi strach mam z priberania
  23. 24
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

Ehm, ja k tomu asi ani nemam nejaky dovod, ale podobne, ako @20 :) Prenasleduju ma nutkave vizie, ze o 5-10 rokov stojim po nudnej praci zadlzeny a nestastny v nekonecne dlhej rade v supermarkete, nebo vonku je betonovo sede, slnko zapada, moja dusa je mrtva a zivot vyzera ako cierna diera, z ktorej nie je uniku.
  24. 26
    Oiquell77

28 ročný muž

Ze so sucasnymi a podobnymi obmedzeniami a buzeraciou budeme musiet zit este dlhe roky a ja koli hysterii a strachu magorov o svoje kuracie zivoty budem musiet premarnit zvysok mladosti. Ze uz nebudem moct o tretej rano najebany na sracky v bare mariatchi blbnut, tackat sa a budit zvysok partie. Ze uz nikdy neuvidim nazivo kapely, ktore ma formovali pol zivota.
  25. 27
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

@20 tohto. Lepšie by som to nenapísal.
  26. 28
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Mňa desí staroba, choroby mňa a rodiny, že ostanem na ocot, že sa na mne ešte viac podpíšu traumy a ak by som bola nútená žiť život niekoho iného
  27. 29
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Že ostanem navždy sama..a pritom nemusím byť sama, ja som si to akosi 'vybrala' dobrovoľne..

A že jedného dňa prídem o mamu. Toto ma neskutočne desí a snažím sa na to
    moc nemyslieť
  28. 30
    Livre

20 ročné dievča

Najviac sa bojím straty blízkeho, smrti a bolesti.
  29. 31
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

ze budem v buducnosti uplne sam a nebudem mat s kym zdielat svoje zazitky, pocity, whatever :D
  30. 32
    Kerrang

28 ročný muž

No najviac asi exekútorov, mám pred nimi rešpekt proste. Našťastie, ja s nimi skúsenosti nemám a verím, že ani nebudem mať, a ani rodina.. Ale už len ten názov "exekútori" mi evokuje strach, hoci zatiaľ len z počutia médií, hlavne televízie som o nich počul, našťastie.
    Takže toto, no a aj hypotéka ako tu už odznelo, predstava sa zaviazať splácať napríklad dom prakticky do staroby (dôchodku) častokrát, pritom človek nikdy nevie aká môže prísť situácia, čo môže prísť, či človek bude mať stále zamestnanie aj v čase krízy a bude mať teda stále ju z čoho splácať. To je tiež dosť pre mňa rešpekt. Najlepšie kúpiť za hotové, ale zas asi nie je veľa smrteľníkov, ktorí by boli od 20 tak majetnými, že by zdedili úspešnú firmu alebo majetok po rodičoch, že by sa im na to ľahšie a rýchlejšie našporilo. A aj trochu, že ostanem sám v neskoršej budúcnosti najmä, desí ma tá predstava.
  31. 33
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

Zo sociálneho kontaktu.
  32. 34
    Aidenn

23 ročný chalan

Heights, flying, POLIO?!

bezchybne GTA commercials

https://www.youtube.com/watch?v=Zh_NGUm2OcU
  33. 35
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@aidenn funguje to! bál som sa incestu, už sa ho nebojím (thumbs)
  34. 36
    Plavam_zivotom

25 ročná žena
    Vianočný elf birdzu

Izolácie na psychiatrií, vo väzení, prípadne žiť niekde ako nejaká rukojemníčka nejakého psychopata/devianta.
  35. 37
    R0cketqueen

18 ročné dievča

Ze po smrti nič nieje proste milióny rokov nicate nič
  36. 38
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

A čoho sa bojíš ty?
  37. 39
    Domek

22 ročné dievča

@primitiv bála som sa, že raz príde táto otázka.