Fórum pridal Pukiiki, 18. 6. 2017 20:52 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Xiaomi

0
Pukiiki

17 ročný chalan

Čaute. Čo si myslíte o značke xiaomi ?? Chcem si ho kúpiť ale nikdy som ho nemal a neviem čo mám očakávať. Oplatí sa kúpiť? Prečo sú tak podozrivo lacne? Keď tak tak aký telefón by ste radili do 300€?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Nedavno som kupil Redmi note 4 a som max. spoko .. nemam moc co vycitat .. chcel som vacsiu lopatu, baterka pri mojom pouzivani vydrzi klido 3 dni, ma vsetko co potrebujem a cena bola smiesna .. jedine co vytknut su fotaky .. predny je nepouzitelny a zadny len v pripade extremne dobreho svetla .. ale o fotaky som nemal zaujem
  2. 2
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Najreklamovanejšie mobily u nás spolu s lenovami.
  3. 3
    Moonshine

22 ročný chalan

Teším sa aké notebooky prinesie táto značka
  4. 4
    Laynde

19 ročné dievča
    Východný východ

ja mam telefon od nich za nejakych 170 (teraz uz je asi lacnejší) Mi4 a som s nim velmi spokojná... neseká a kamera je pre mna postačujuca, ak nie som stále na internete tak v pohode vydrží aj 3 dni :)
  5. 5
    Piter09

20 ročný chalan

nie su podozrivo lacne, to len mainstream znacky su podozrivo draelhe
  6. 6
    Piter09

20 ročný chalan

*drahe :D
  7. 7
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

mám Redmi 3S, zatiaľ všetko spoko :)
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Uz nikdy by som si xiaomi nekupila, vracala som od nich 3telefony :) ee-ee-ee
  9. 9
    Aidenn

20 ročný chalan

Teda ja Xiaomi Redmi 3s (v global 4G verzii) mam a je to uplna topka, odporucam.

Je to hlavne za ludsku cenu, nie ako davat 700€ na mobily, obzvlast ak na to niekto nema len sa chce na nieco hrat. A tomu moilu nic nechyba. Vydrz baterie a optimalizacia v danej kategorii bezkonkurencna. V pohode tromfne aj dvakrat drahsie mobily.
  10. 10
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@willbebetter prečo?
  11. 11
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@pachirisue na 2 prepaleny displej (zlte flaky), na 3tom sa na displeji hore zjavil taky sramik cudny. Proste smakoty, a to celkovo reklamovanost xiaomi je velmi velka, stastie ak dostanete nekazovy kus. Teraz mam Huawei a som uplne spokojná.
  12. 12
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@willbebetter A aké modely si mala konkrétne?
  13. 13
    Zorr0sk

27 ročný muž

Xiaomi MiNote je dobrá volba, kolega ho má a nevie si ho vynachváliť. čo som pozeral tak na hej.sk je za dobrú cenu a ked ešte chceš ušetriť tak použi kupón a výrazne ušetríš za nákup.
    http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/
  14. 14
    Turgachev

19 ročný chalan

Xiaomi je top, hž mám od nich druhý mobil. :) tento mi spadol z balkóna z druhého poschodia na betón, a len trochu prasknutý displej haha :D
  15. 15
    Tominoo1

19 ročný chalan

Používam xiaomi redmi 3s za cenu cca 170€ je to velmi dobrá volba uspokojí aj narocnejsich pouzivatelov
  16. 16
    Anna.years

18 ročné dievča

lacne su preto, že neplatis za znacku ako pri niektorych inych. su to velmi dobre telefony, sama jeden mam a som uplne spokojna! do 300eur sa isto zmestit, xiaomi nie su drahe + prikladam zlavove kupony, su tam aj zlavove kupony na nejake tie elektrá, snad vyuzijes a mobil nech sluzi :) http://www.kuponyzdarma.sk/