Fórum pridal Pukiiki, 18. 6. 2017 20:52 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Xiaomi

0
Pukiiki

17 ročný chalan

Čaute. Čo si myslíte o značke xiaomi ?? Chcem si ho kúpiť ale nikdy som ho nemal a neviem čo mám očakávať. Oplatí sa kúpiť? Prečo sú tak podozrivo lacne? Keď tak tak aký telefón by ste radili do 300€?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Nedavno som kupil Redmi note 4 a som max. spoko .. nemam moc co vycitat .. chcel som vacsiu lopatu, baterka pri mojom pouzivani vydrzi klido 3 dni, ma vsetko co potrebujem a cena bola smiesna .. jedine co vytknut su fotaky .. predny je nepouzitelny a zadny len v pripade extremne dobreho svetla .. ale o fotaky som nemal zaujem
  2. 2
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Najreklamovanejšie mobily u nás spolu s lenovami.
  3. 3
    Moonshine

22 ročný chalan

Teším sa aké notebooky prinesie táto značka
  4. 4
    Laynde

19 ročné dievča
    Východný východ

ja mam telefon od nich za nejakych 170 (teraz uz je asi lacnejší) Mi4 a som s nim velmi spokojná... neseká a kamera je pre mna postačujuca, ak nie som stále na internete tak v pohode vydrží aj 3 dni :)
  5. 5
    Piter09

20 ročný chalan

nie su podozrivo lacne, to len mainstream znacky su podozrivo draelhe
  6. 6
    Piter09

20 ročný chalan

*drahe :D
  7. 7
    Riskozvychodu

21 ročný chalan
    Košice / Bratislava

mám Redmi 3S, zatiaľ všetko spoko :)
  8. 8
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Uz nikdy by som si xiaomi nekupila, vracala som od nich 3telefony :) ee-ee-ee
  9. 9
    Aidenn

20 ročný chalan

Teda ja Xiaomi Redmi 3s (v global 4G verzii) mam a je to uplna topka, odporucam.

Je to hlavne za ludsku cenu, nie ako davat 700€ na mobily, obzvlast ak na to niekto nema len sa chce na nieco hrat. A tomu moilu nic nechyba. Vydrz baterie a optimalizacia v danej kategorii bezkonkurencna. V pohode tromfne aj dvakrat drahsie mobily.
  10. 10
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@willbebetter prečo?
  11. 11
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@pachirisue na 2 prepaleny displej (zlte flaky), na 3tom sa na displeji hore zjavil taky sramik cudny. Proste smakoty, a to celkovo reklamovanost xiaomi je velmi velka, stastie ak dostanete nekazovy kus. Teraz mam Huawei a som uplne spokojná.
  12. 12
    Pachirisue

hrá sa, že má 0 rokov

@willbebetter A aké modely si mala konkrétne?