Fórum pridal Timea91, 3. 6. 2020 17:18 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Z akého dôvodu sa môže človek zmeniť z drsňaka na citlivého ?

0
Timea91

29 ročná žena
Bratislava

Alebo naopak, kolegyňa bola dlhé roky bola citlivá a teraz sa zmenila na drsnacku. A to za necelý polrok.

Čo môže byť za zmenou?
Drsňák sa stáva postupne citlivým človekom, predtým bol vulgárny a drzý, v súčasnosti dokáže plakať...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fukaj

8 ročný chlapec

Možno zistila že robiť zo seba niekoho kým nieje, nemá význam :D
  2. 2
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Možno ju niečo trápi a ma problémy, ktoré nevesia kolegom na krk
  3. 3
    Annyejnji

22 ročné dievča

väčšinou z pozorovania tí ľudia boli furt "drsňáci" len sa vedeli dobre pretvarovať, kým to potrebovali :D
  4. 4
    Alex458

23 ročné dievča

1. ludia ťa zrania
    2. ľudia ťa sklamú
    3. zistíš, že ludia sú svine
    vždy je to z nejakého dôvodu, že si citlivý a niekto alebo niečo tvoje city zabíja. nikto neni mrcha odjakživa
  5. 5
    Alex458

23 ročné dievča

a drsňák na citlivého, proste bol citlivý vždy len vo vnútri a už nemal silu to dalej hrať
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

To robi zivot
  7. 7
    Dee99

26 ročný muž
    RK

z drsňaka na citlivého asi nikdy.. :D keĎ ti už raz jebe tak to bude len horšie :D
  8. 8
    Poke

8 ročný chlapec
    Prešov

keď je s kamarátmi a zrazu sa objaví jeho mama
  9. 9
    Clarise

20 ročné dievča

Možno len navonok tak vyzerala ze je drsná a vo vnútri ju to bolelo a bola Zlomená a teraz ukazuje svoju pravú tvár... Nepáči sa mi keď sa chce niekto hrať silou mocou na drsnaka pritom taka ta osoba ani není len chce zapadnúť a byť cool to je tak trápne...
  10. 10
    Aquinius

23 ročný chalan

A nemá náhodou vek okolo menopauzy ? :D
    Hormóny robia divy a teda na tvoju otázku v nadpise by som odpovedal, že kastráciou :D u mužov teda
  11. 11
    Kerrang

27 ročný muž

Neviem no, asi nejaká zlá skúsenosť za tým mohla u nej stáť ...možno ju veľmi sklamal jej muž ...drsňák sa na citlivého chlapa asi zmení postupne vekom, kedy už tak nejak začne vnímať inak ženy ako vnímal, že už ani na zlatokopky nenadáva, ani na ľahké ženy a sexuchtivé a vekom asi už reálne ľúbi viac ...teda ja by som už ľúbil babu inak a lepšie ako som ľúbil kedysi..
  12. 12
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

1. má zlé skúsenosti so svojou vlastnou drsnosťou, resp vypomstilo sa jej to nejako, možno niekomu ublížila a vyčíta si to
    2. alebo sa trápi pre niečo/niekoho
    3. alebo bola citlivá vždy, len na drsnú to hrala
    4. nwm, či myslíš, že len dokáže plakať sem-tam vtedy, keď je to aj potrebné alebo sa celkovo jej nálada zmenila - lebo v tomto prípade môže mať depresiu, prípadne mohla mať predtým skrytú depresiu, ktorá sa prejavuje úplne opačne
    5.predtým mohla byť psychopat a teraz už nie je
  13. 13
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Co :D
    Takze clovek je bud drsny, co znamena, ze je vulgarny, alebo dokaze plakat? :D To co su toto za debilne generalizacie
  14. 14
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Osobnosť človeka sa od nejakého 8. roku života mení už len minimálne. Každý človek je vo vnútri viac menej stále rovnaký, len tebe sa môže zdať iný, pokiaľ nejak zmení do určitej vystupovanie, zmenia sa okolnosti v jeho živote a tak. Osobne nepoznám nikoho, kto by sa počas svojho života nejak radikálne dokázal zmeniť (čo sa týka osobnosti a vzorcov správania).