Fórum pridal Pubertslatinocelny, 14. 2. 2019 18:27 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Z týchto 3 mám najradšej

Názory k téme

1. 1
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Twix, ale najprv zožeriem karamel s čokoládou na vrchu a potom ten "zbytok" :D
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Snickers som nemusel nikdy Mars som mal rad ked som bol maly teraz uz ani ne ale Twix si rad dam aj teraz raz za rok :P
  3. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

posledné si nevybavím, ale inak strašne, strašne sladké na môj vkus :/
  4. 4
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

všetky tri su dobré ale Mars som jedol asi najmenej. Ale teraz už to nejedávam. Už jem len to čo mám výhradne rád. Čo momentálne je takmer nič, pretože ako ma začal bolieť zub, sice teraz nebolí, tak som nejak prestal jesť sladké a príde mi to tvrdé... ale také koláče myslim take že dobošový rez, krémeš a take tak to by som mohol jesť... asi už som jak stary človek čo nerozkusne tvrdé.
  5. 5
    Paracelsus

28 ročný muž
    Weltschmerz

Mars mám rozhodne najradšej. Následne s ďalekým odstupom nasleduje Kitkat a až potom Twixx. Snickers nemám rád vôbec.
  6. 6
    Lawr

18 ročné dievča

nemam rada oriesky a susienky a milujem karamel :D resp susienky rada necham rozpustit v ustach, ale neviem to skoro nikdy vydrzat, tak ich rozhryziem a potom je to nanic a orechy sa mi nehodia tiez do sladkosti.